Hit Samsunga: 65-calowy telewizor z taryfą 40 GB w okazyjnej cenie

Hit Samsunga: 65-calowy telewizor z taryfą 40 GB w okazyjnej cenie

Szukasz nowego telewizora i mógłbyś skorzystać z dobrej umowy na telefon komórkowy? W takim razie powinieneś po prostu zatrzymać się przy Curved. Tam można obecnie dostać 65-calowy telewizor w pakiecie z taryfą 40 GB w szczególnie rozsądnej cenie. Mamy dla Ciebie szczegóły.

Samsung 65-calowy telewizor kontraktowy w okazyjnej cenie w Curved

W Curved możesz kupić popularny 65-calowy telewizor Samsung wraz z planem Free M Boost za jedyne 39,99 euro miesięcznie. (Zobacz ofertę Curved). Jednorazowe koszty wynoszą 88,90 euro za dopłatę i wysyłkę, cena połączenia nie obowiązuje. Jako bonus otrzymujesz 4 tygodnie po aktywacji karty SIM 100 euro zwrotu gotówki opłaciło się.

Specjalna rzecz o Taryfa 5G to moje 40 GB jest to, że go do 10 urządzeń jednocześnie mogą korzystać. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest naprawdę mocną okazją.

Taryfa 65-calowego telewizora + telefon komórkowy: zobacz ofertę na Curved

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Free M Boost Netz: o2
40 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 Mb/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming UE z funkcją Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
100 euro cashback jako wypłata

Samsung GU65AU7199UXZG z umową na telefon komórkowy: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
39,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 49 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 39,90 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.048,66 Euro

wartość urządzenia (aktualna najlepsza cena online według idealo.de z wysyłką) 695,90 euro

Premia (Zwrot gotówki)

100 Euro

efektywna taryfa kosztowa (Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 252,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
10,53 Euro

Zobacz ofertę Curved

The Telewizor Samsunga 65 cali Według porównania cenowego idealo kosztuje obecnie co najmniej 696 euro (wraz z wysyłką). Jeśli odejmiesz tę wartość i zwrot gotówki od całkowitego kosztu taryfy, płacisz efektywnie 10,53 euro miesięcznie tylko dla taryfy. Każdy, kto może korzystać z taryfy 5G z pełnym wolumenem danych 40 GB, Allnet i ryczałtem SMS, może tu uzyskać dobrą okazję. Dodatkowo możesz wygodnie spłacać telewizor przez dwa lata.

Taryfa 65-calowego telewizora + telefon komórkowy: zobacz ofertę na Curved

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła być co miesiąc anulowana.

Jestem Wideo wyjaśniamy, jak rozpoznać dobrą ofertę na umowę na telefon komórkowy:

Co oferuje telewizor Samsung Crystal AU7199 4K?

Oferowany model jest jeden Telewizor LED z 65-Zoll-Bilddiagonale i częstotliwością odświeżania 60 Hz oraz wsparciem dla HDR10+ i HLG. Urządzenie pochodzi z podstawowej klasy Samsunga, jakość obrazu jest dobra w stosunku do ceny i jest wyposażony w wypróbowany i przetestowany system smart TV szeroka obsługa aplikacji i różnorodność połączeń.

Interfejs Smart TV Samsunga obejmuje dobrze znane aplikacje, biblioteki multimediów i usługi przesyłania strumieniowego. Oczywiście że są Amazon Prime Video, Netflix, Disney+ and Co. już zainstalowane. Potrójny tuner jest szybki, Zmiana kanału w ciągu 1-2 sekund. Telewizor jest z Alexa kompatibel i może być również obsługiwany za pomocą poleceń głosowych.

Klienci Amazon są zadowoleni i dają mu dobre 4,5 na 5 gwiazdek z ponad 4000 recenzji. Telewizor jest opłacalny dla każdego, kto chce mieć duży telewizor, który nie kosztuje zbyt wiele w porównaniu. Dostajesz panel 4K i możesz uzyskać dostęp lub pobrać prawie wszystkie usługi przesyłania strumieniowego – więc prawie nic nie stoi na przeszkodzie wspaniałemu przesyłaniu strumieniowemu i przyjemności z telewizji.

Taryfa 65-calowego telewizora + telefon komórkowy: zobacz ofertę na Curved

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android