Hit MediaMarkt: Zdobądź Samsunga A54 z taryfą 25 GB, a drugi telefon komórkowy otrzymasz gratis

Hit MediaMarkt: Zdobądź Samsunga A54 z taryfą 25 GB, a drugi telefon komórkowy otrzymasz gratis

Szukasz taniej taryfy na komórkę i najwyższej klasy smartfona w podwójnym opakowaniu? Następnie spójrz na MediaMarkt. Za 29,99 euro miesięcznie możesz otrzymać dwa Samsungi Galaxy A54, w tym 25 GB wolumenu danych 5G, abonament na wszystkie sieci i SMS-y. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej oferty.

MediaMarkt: smartfon Samsung w podwójnym opakowaniu z wyjątkowo tanią taryfą

Galaxy A54 został wprowadzony na rynek dopiero jakieś pół roku temu, a teraz w podwójnym opakowaniu można znaleźć dobrą ofertę na smartfon. W MediaMarkt otrzymasz smartfon ze średniej półki 25 GB danych w sieci 5G oraz ryczałtowa stawka za wszystkie sieci i SMS-y obecnie w absolutnej cenie oszczędnościowej (zobacz ofertę w MediaMarkt). Pakiet kosztuje tylko Ciebie 29,99 euro miesięcznie oraz jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro za dodatkową płatność i wysyłkę. Zrezygnowano z opłaty przyłączeniowej.

Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie. W drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. A najlepsze: jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, otrzymasz go Bonus za zmianę w wysokości 100 euro przypisany. Jest to absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza poniższa kalkulacja.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Galaxy A54 z umową w MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
29,99 euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 66 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
825,75 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena w Internecie według idealo.de) 2× 333 euro

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 100 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartość urządzenia)
59,75 Euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
2,49 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cen Idealo, Galaxy A54 ze 128 GB kosztuje obecnie co najmniej 333 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość dwukrotnie od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 2,49 euro miesięcznie za taryfę. To dobra cena za 25 GB danych przy zryczałtowanej opłacie za wszystkie sieci i SMS-y.

Nie zapomnij jednak o odstąpieniu od umowy w odpowiednim czasie po upływie minimalnego okresu, ponieważ tylko w ten sposób możesz zapewnić sobie niską cenę. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Co oferuje Ci Samsung Galaxy A54?

A54 oferuje kilka innowacji w porównaniu do swojego poprzednika. Szczególnie godne uwagi jest to szlachetne wykonanie, ponieważ przód i tył są teraz wykonane ze szkła Gorilla Glass. Dzięki temu smartfon jest nie tylko solidniejszy, ale także wygląda na wyższą jakość. Jest to kolejna innowacja Funkcja eSIM, który jest dostępny po raz pierwszy w modelu Galaxy A. Również Aparat został ulepszony i teraz ma zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu. The Wyświetlacz tak dobrze jak edytor zmodernizowano również autostradę A54. Samsung obiecuje wzrost wydajności od 20 do 25 procent, co powinno oznaczać zauważalną optymalizację szybkości i czasu reakcji smartfona.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Więcej informacji na temat A54 można znaleźć w naszym praktycznym filmie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android