Hit Google: Pixel 7a z taryfą Telekom w najniższej cenie + Switch OLED za darmo

Hit Google: Pixel 7a z taryfą Telekom w najniższej cenie + Switch OLED za darmo

Logitel oferuje obecnie kuszącą ofertę na smartfony z serii Google Pixel z umową w bezkonkurencyjnej cenie. Możesz tam kupić Pixela 7a z taryfą 25 GB w sieci Telekom za jedyne 34,99 euro miesięcznie. Jako specjalny bonus otrzymasz także Switch OLED bez dodatkowych kosztów. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

Google Pixel 7a z taryfą 25 GB i Switch w okazyjnej cenie w Logitel

Z Piksel 7a Google wprowadził na rynek szczególnie ciekawy smartfon, który możecie już sprawdzić Logitela możesz zabezpieczyć po absolutnie oszczędnościowej cenie. Telefon komórkowy wyposażony w doskonały aparat jest objęty taryfą w sieci Telekom Zryczałtowana opłata za Allnet i SMS oraz 25 GB danych tylko raz 34,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w Logitel). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 123,98 euro za cenę połączenia, dopłatę i wysyłkę. To Co Dostajesz Nintendo Switch OLED o wartości 314 euro za darmo. Jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, otrzymasz zapłatę Bonus za zmianę 150 euro przypisany. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to naprawdę najlepsza oferta.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: Telekom
Taryfa: Zielony LTE
25GB LTE– Ilość danych (maks. 25 Mbit/s) Zryczałtowana stawka Allnet i SMS w roamingu UE, obejmująca minimalny okres 24 miesięcy, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Bonus 150 euro w przypadku przeniesienia numeru telefonu
Nintendo Switch OLED o wartości 314 euro za darmo

Pixel 7a z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
34,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 99 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 19,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczane są koszty miesięczne i jednorazowe)
963,74 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 424,94 euro (telefon komórkowy) + 314,99 euro (przełącznik)

Bonus za zmianę
Jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 150 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) 73,81 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
3,08 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen Idealo, Pixel 7a kosztuje obecnie co najmniej 425 euro, wliczając wysyłkę od renomowanych sprzedawców. Nintendo Switch OLED kosztuje co najmniej 315 euro. Jeśli odliczysz te wartości i premię za zmianę od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie Ci 73,81 euro za czystą taryfę. Odpowiedni 3,08 euro miesięcznie. Otrzymujesz potężną taryfę 25 GB ze smartfonem i Switchem za absolutną oszczędność ceny.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, dopiero wtedy zapłacona zostanie niska cena. Ale nie martwcie się, jeśli zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Google Pixel 7a: telefon komórkowy średniej klasy z najlepszymi funkcjami

Pixel 7a w praktyce: Google, tanio i dobrze

Pixel 7a ma moc Procesor Tensor G2 wyposażony i posiada imponujący aparat. Choć smartfon wyceniony jest ze średniej półki, to nowy oferuje Przedni aparat 64 MP wyjątkowa jakość obrazu, przewyższająca nawet Samsunga Galaxy S23 czy Xiaomi 13. Dodatkowo Pixel 7a niezwykle wytrzymały zaprojektowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak Tryb noktowizyjny i magiczna gumka z Google'a.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android