Hit Google: Pixel 6a z taryfą 10 GB w specjalnej cenie

Hit Google: Pixel 6a z taryfą 10 GB w specjalnej cenie

Google Pixel 6a nadal ma jeden z najlepszych stosunek jakości do ceny w obecnych smartfonach z Androidem. Możesz go zdobyć w Blau po absolutnie okazyjnej cenie – w tym zryczałtowana opłata za całą sieć i SMS oraz 10 GB wolumenu danych. Pokażemy Ci, dlaczego umowa jest tego warta.

Google Pixel 6a z ryczałtem Allnet/SMS i 10 GB w okazyjnej cenie

Niebieski to jest to samo Google Pixel 6a z Taryfa „Allnet XL“ można uzyskać szczególnie tanio w sieci o2 (zobacz ofertę na niebiesko). Dla 16,99 euro miesięcznie otrzymasz ryczałt Allnet i SMS oraz 10 GB wolumenu danych LTE z prędkością do 25 MBit/s. Istnieje również jednorazowa opłata w wysokości 5,99 EUR za dodatkową płatność i wysyłkę.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu UE zryczałtowany, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Google Pixel 6a na niebiesko: dlatego pakiet taryfowy jest tego wart

Koszty oferty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
16,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) jest pomijany

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
413,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 317 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 96,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
4,03 Euro

Do oferty w Blue

Według porównania cenowego idealo, Google Pixel 6a ze 128 GB kosztuje obecnie około 317 euro. Jeśli odejmie się tę wartość od całkowitego kosztu 413,75 euro (po 24 miesiącach) dla taryfy, pozostanie 96,75 euro. Więc płacisz tutaj faktycznie bardzo tanio 4,03 euro miesięcznie dla taryfy.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

To jest Pixel 6a

Dobre oprogramowanie, długie aktualizacje, żywy design – tak chyba najlepiej można podsumować smartfony z serii Google Pixel. Oczywiście dotyczy to również Pixela 6a, czyli nieco odchudzonej i częściowo ulepszonej wersji starszego Google Pixela 6. Oto nasz film porównawczy dla Google Pixel 6:

Mocne strony Pixela 6a tkwią przede wszystkim w Zdjęcie I inteligentne oprogramowanie z wieloma sprytnymi funkcjami dostępnymi wyłącznie w Pixelu. Pixel 6a jest nieco mniejszy od swojego starszego brata, Pixela 6. Jednak wydajność wbudowanego w oba urządzenia chipa Google Tensor wciąż plasuje się w górnym zakresie. Wyświetlacz OLED ma taką samą rozdzielczość jak Pixel 6, ale 6a oferuje tylko częstotliwość odświeżania 60 Hz. Projekt jest dość przyciągający wzrok ze względu na pasek przyłbicy zawierający kamery oraz zielone i białe warianty kolorystyczne.

Zabezpiecz Google Pixel 6a w okazyjnej cenie

Pomimo ulepszeń oprogramowania, czujnik linii papilarnych na wyświetlaczu również nie wygrał żadnych konkursów szybkości. W porównaniu do znacznie droższego, większego siostrzanego urządzenia, Pixela 6 Pro, trzeba obejść się bez wyświetlacza 120 Hz i teleskopowego zoomu w aparacie. Jednak dzięki obecnej umowie taryfowej Blau z tanią efektywną ceną można łatwo poradzić sobie z tymi wadami.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android