Google trafił na MediaMarkt: Pixel 8 z taryfą 25 GB taniej niż bez + przydatny prezent

Google trafił na MediaMarkt: Pixel 8 z taryfą 25 GB taniej niż bez + przydatny prezent

Zupełnie nowy Google Pixel 8 z umową jest obecnie dostępny w MediaMarkt w absolutnie okazyjnej cenie. Potężny smartfon dostępny jest tam w taryfie 25 GB za jedyne 29,99 euro miesięcznie. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

Google Pixel 8 z 25 GB 5G za 29,99 euro w MediaMarkt

Z Piksel 8 Nie dalej jak wczoraj Google wprowadziło szczególnie ciekawy smartfon, który możecie już sprawdzić Sklep z urządzeniami AGD możesz zabezpieczyć w absolutnie najniższej cenie. Telefon komórkowy wyposażony w doskonały aparat jest wliczony w taryfę w sieci o2 Zryczałtowana stawka za Allnet i SMS oraz 25 GB danych w sieci 5G tylko raz 29,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 118,99 euro za cenę połączenia, dopłatę i wysyłkę. Otrzymujesz to jako bonus Google Pixel Buds A-Series o wartości 79 euro za darmo Ponadto.

Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 5 GB danych rocznie. W drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, również otrzymasz mnóstwo pieniędzy Bonus za zmianę 100 euro przypisany. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to naprawdę najlepsza oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu
Google Pixel Buds A-Series o wartości 79 euro za darmo

Pixel 8 z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
29,99 euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 79 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
koszty miesięczne i doliczone koszty jednorazowe) 838,75 euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 703,90 euro (telefon komórkowy) + 79 euro (słuchawki)

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 100 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartości urządzenia i bonusy) -44,15 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-1,84 Euro

Zobacz ofertę

Pixel 8 nie jest obecnie dostępny w cenie mniejszej niż 704 euro. Słuchawki kosztują co najmniej 79 euro. Jeśli odejmiemy te wartości oraz premię za zmianę od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie nam -44,15 euro za czystą taryfę. Odpowiedni -1,84 euro miesięcznie. Otrzymujesz więc smartfon w zestawie z potężną taryfą 25 GB efektywnie taniej, niż gdybyś kupował go osobno.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, dopiero wtedy zapłacona zostanie niska cena. Ale nie martwcie się, jeśli zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Do oferty w MediaMarkt

Google Pixel 8: telefon komórkowy średniej klasy z najlepszymi funkcjami

Pixel 8 ma moc Procesor Tensor G3 wyposażony i posiada imponujący aparat. Choć smartfon wyceniony jest ze średniej półki, to nowy oferuje Podwójny aparat 50 MP wyjątkową jakość obrazu, która może nawet przewyższyć Samsunga Galaxy S23 lub Xiaomi 13. Poza tym jest to Pixel 8 niezwykle wytrzymały zaprojektowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak Tryb noktowizyjny i magiczna gumka z Google’a.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android