Google trafił na MediaMarkt: Pixel 8 Pro z taryfą 50 GB w okazyjnej cenie + przydatny prezent

Google trafił na MediaMarkt: Pixel 8 Pro z taryfą 50 GB w okazyjnej cenie + przydatny prezent

Flagowy model Google Pixel 8 Pro jest obecnie dostępny w MediaMarkt z silną taryfą na telefon komórkowy w absolutnie okazyjnej cenie. Otrzymujesz potężny smartfon z 50 GB 5G, obsługą wszystkich sieci i zryczałtowaną stawką za SMS-y za jedyne 34,99 euro miesięcznie. W gratisie znajdują się także cenne słuchawki. Powiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

MediaMarkt: Google Pixel 8 Pro z 50 GB 5G + Pixel Buds Pro za darmo

Z Pixela 8 Pro Zaledwie kilka miesięcy temu Google wprowadziło szczególnie wydajny smartfon, który już teraz możecie sprawdzić Sklep z urządzeniami AGD możesz zabezpieczyć w absolutnie najniższej cenie. Telefon komórkowy wyposażony w doskonały aparat dostępny jest w taryfie „Mobile M Boost” w sieci o2 Zryczałtowana stawka za Allnet i SMS oraz 50 GB danych w sieci 5G tylko raz 34,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 138,99 euro za cenę połączenia, dopłatę i wysyłkę.

Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 5 GB danych rocznie. W drugim roku masz już 55 GB wolumenu danych. A jako bonus jest to Google Pixel Buds Pro o wartości 152 euro darmowy dodatek. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to naprawdę najlepsza oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły ceny im Ãœberblick

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Boost
Limit danych 50 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Allnet i SMS płaski roaming UE obejmujący minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Google Pixel Buds Pro o wartości 152 euro za darmo

Pixel 8 Pro z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Grundgebühr (miesięczny)
34,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 99 euro

Anschlussgebühr (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku anulowania po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe) 978,75 euro

Gerätewerte
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 785 euro (telefon komórkowy) + 152,49 euro (pąki)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) 41,26 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
1,72 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen Idealo, Pixel 8 Pro kosztuje 785 euro u godnych zaufania sprzedawców. Google Pixel Buds Pro kosztują co najmniej 152 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie 41,26 euro dla czystej taryfy. To odpowiada 1,72 euro miesięcznie. W rzeczywistości otrzymujesz potężną taryfę 5G dla swojego smartfona w szczególnie przystępnej cenie.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy zapłacona zostanie korzystna cena. Ale nie martwcie się, jeśli zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Do oferty w MediaMarkt

Google Pixel 8 Pro: przydatne funkcje z nützlichen

Pixel 8 Pro ma moc Procesor Tensor G3 i jeden imponujący aparat wyposażone. Choć cena smartfona należy do wyższej średniej półki, nowy podwójny aparat 50 MP oferuje doskonałą jakość obrazu, przewyższającą nawet Samsunga Galaxy S23 czy Xiaomi 13. Co więcej, Pixel 8 Pro jest niezwykle solidnie zbudowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak Tryb noktowizyjny i Magiczna gumka Google.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android