Google trafił na MediaMarkt: Pixel 8 Pro z grubą taryfą 5G + 100 euro gratis

Google trafił na MediaMarkt: Pixel 8 Pro z grubą taryfą 5G + 100 euro gratis

Obecnie możesz kupić flagowego Google Pixel 8 Pro w MediaMarkt z potężną taryfą na telefon komórkowy w naprawdę atrakcyjnej cenie. Potężny smartfon jest dostępny z 50 GB 5G, obsługą wszystkich sieci i zryczałtowaną stawką za SMS-y za jedyne 34,99 euro miesięcznie. Otrzymasz także premię za zmianę numeru w wysokości 100 euro, jeśli będziesz mieć przy sobie swój numer telefonu. Ujawniamy, dlaczego warto skorzystać z tej transakcji.

MediaMarkt: Google Pixel 8 Pro z 50 GB 5G + premia 100 euro

Z Pixela 8 Pro Zaledwie kilka miesięcy temu Google wprowadziło szczególnie wydajny smartfon, który już teraz możecie sprawdzić Sklep z urządzeniami AGD możesz zabezpieczyć w absolutnie najniższej cenie. Telefon komórkowy wyposażony w doskonały aparat dostępny jest w sieci o2 z taryfą „Mobile M Boost” Zryczałtowana stawka za Allnet i SMS oraz 50 GB danych w sieci 5G tylko raz 34,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Dodatkowo pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 138,99 euro za cenę połączenia, dopłatę i wysyłkę.

Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 5 GB danych rocznie. W drugim roku masz już 55 GB wolumenu danych. Jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, również otrzymasz mnóstwo pieniędzy Bonus za zmianę 100 euro przypisany. Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego jest to naprawdę najlepsza oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Boost
Limit danych 50 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Zryczałtowana stawka za usługi Allnet i SMS w roamingu UE obejmująca minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Pixel 8 Pro z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
34,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 99 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) bezpłatnie

Koszty całkowite po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe) 978,75 euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) ok. 900 euro

Premia
jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu, 100 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty ogółem pomniejszone o wartości urządzenia i bonusy) -21,25 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
-0,89 Euro

Zobacz ofertę

Według porównania cen Idealo, Pixel 8 Pro kosztuje około 900 euro u godnych zaufania sprzedawców. Jeśli odejmiemy tę wartość i premię za zmianę od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24 miesięcy, pozostanie nam -21,25 euro w przypadku czystej taryfy. Odpowiedni -0,89 euro miesięcznie. Otrzymujesz więc smartfon w zestawie z potężną taryfą 5G efektywnie taniej niż kupując go osobno i dodatkowo zarabiasz niewielki zysk.

Wskazówka: Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, dopiero wtedy zapłacona zostanie niska cena. Ale nie martwcie się, jeśli zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Do oferty w MediaMarkt

Google Pixel 8 Pro: najlepszy telefon komórkowy z przydatnymi funkcjami

Pixel 8 Pro ma moc Procesor Tensor G3 i jeden imponujący aparat wyposażone. Choć cena smartfona należy do wyższej średniej półki, nowy podwójny aparat 50 MP oferuje doskonałą jakość obrazu, przewyższającą nawet Samsunga Galaxy S23 czy Xiaomi 13. Co więcej, Pixel 8 Pro jest niezwykle solidnie zbudowany i oferuje praktyczne funkcje, takie jak Tryb noktowizyjny i Magiczna gumka Google.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android