Google Pixel 6 w Prime Day w super cenie – słuchawki gratis

Google Pixel 6 w Prime Day w super cenie – słuchawki gratis

Każdy, kto rzuci okiem na kompaktowy flagowy smartfon, Google Pixel 6, ale czeka na okazyjne ceny, może teraz uzyskać do niego dostęp. Smartfon jest dostępny w Amazon za 529 euro, a jako bonus dostajesz nawet bezprzewodowe słuchawki douszne Pixel Buds A.

Dwupak Pixel w wyprzedaży w Prime Day

W przypadku Prime Day Pixel 6 jest dostępny we wszystkich trzech kolorach w Amazon za 529 euro (zobacz w Amazon), the Pixel Buds z serii A są bezpłatne na szczycie. Jednak w zależności od wyboru koloru zwróć uwagę na czasami dłuższe terminy dostawy.

Kup Pixel 6 + Pixel Buds A w okazyjnej cenie

To jest Pixel 6

Dobre oprogramowanie, długie aktualizacje, żywy design – to chyba najlepszy sposób na podsumowanie smartfonów z serii Pixel firmy Google. Oczywiście dotyczy to również Pixela 6, prawdopodobnie najbardziej udanego do tej pory smartfona Pixel. Po początkowych trudnościach z oprogramowaniem, Google poprawiło ważne obszary aktualizacją i teraz ma naprawdę dobry smartfon na starcie. Oto nasz praktyczny film:

Mocne strony Pixela 6 tkwią przede wszystkim w Zdjęcie oraz inteligentne oprogramowanie z wieloma sprytnymi funkcjami ekskluzywnymi dla Pixela. Wydajność układu Tensor firmy Google jest w górnym zakresie, wyświetlacz AMOLED 90 Hz jest przyjemnie płynny. Projekt jest dość przyciągający wzrok ze względu na pasek daszka zawierający kamery oraz warianty kolorystyczne zieloną i czerwoną.

Kup Pixel 6 + Pixel Buds A w okazyjnej cenie

Więc wszystko w porządku? Cóż, wbudowany czytnik linii papilarnych nie wygrywa jeszcze żadnych konkursów prędkości, pomimo ulepszeń oprogramowania. W porównaniu ze znacznie droższym, większym siostrzanym urządzeniem Pixel 6 Pro, musisz zrezygnować z wyświetlacza 120 Hz i teleskopowego zoomu w aparacie. Jednak w cenie Prime Day 529 euro te kompromisy są tolerowane. Nie tylko dlatego, że na górze są słuchawki douszne jako prezent.

Kup Pixel 6, zdobądź Pixel Buds A za darmo

Seria Pixel Buds A jest optymalnie zaprojektowana do współpracy z Pixelem i innymi smartfonami z systemem Android. Sprzęganie odbywa się prawie samo, Asystent Google jest zintegrowany. Mali towarzysze osiągają szczególnie dobre wyniki dzięki czystej jakości dźwięku i dużej szybkości ładowania.

Google Pixel 6 + Pixel Buds A

Zamiast 611,99 euro: moc pikseli w podwójnym opakowaniu – popularny smartfon Google z dobrym aparatem i oprogramowaniem + bezprzewodowe słuchawki douszne z Asystentem Google.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 14.07.2022 06:18

Prime Day: Co musisz wiedzieć

Zanim uderzysz: Klienci, którzy zasubskrybowali Amazon Prime, czasami otrzymują wyższe rabaty, mogą wcześniej uzyskać dostęp do ofert i zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Jeśli nie jesteś klientem, możesz bezpłatnie testować Amazon Prime przez 30 dni (uczniowie, studenci i stażyści nawet przez 6 miesięcy). Jeśli nie chcesz tego, spójrz na oferty liczników innych sprzedawców, takich jak MediaMarkt i Saturn. Więcej ofert Prime Day znajdziesz w naszym artykule przeglądowym – lub tutaj:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android