Google: Magic Editor – tak to działa i co robi

Google: Magic Editor – tak to działa i co robi

„Magiczna gumka” jest dostępna w aplikacji Zdjęcia Google Pixel już od dłuższego czasu. Wraz z Pixelem 8 twórcy wyposażyli serię Pixel w dodatkowe „magiczne” funkcje edycji obrazu, które można znaleźć pod tytułem „Magic Editor”.

Wersja: 6.47.0

Języki Niemiecki

Platformy: Android

Aplikacja Zdjęcia nie tylko zapewnia optymalizację zdjęć podczas ich robienia, ale także oferuje narzędzia do przetwarzania końcowego. Narzędzia „magicznego edytora” mają znacznie ułatwić edycję zdjęć. Dzięki Google Pixel 8 możesz szybko tworzyć motywy odpowiadające Twoim potrzebom, bez konieczności posiadania dogłębnej znajomości programu Photoshop i podobnych narzędzi.

Google: W ten sposób możesz korzystać z „Magicznego edytora”.

„Magiczny redaktor” jest dostępne tylko dla Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro. Nie jest zatem przeznaczona dla starszych urządzeń Pixel, smartfonów z systemem Android innych producentów ani iPhone’ów. Trzeba też mieć ukończone 18 lat. Oto jak znaleźć „Magiczny edytor”:

Otwiera Aplikacja Zdjęcia na urządzeniu Google. Sterownica zdjęcie to należy edytować. Tutaj wybierz opcję dla „Edytować„. W różnych funkcjach znajdziesz opcję „Magiczny redaktor„. Teraz możesz wybrać jeden z dostępnych efektów. Aby to zrobić, przesuń palcem w lewo. Ustawia to Zaznacz efektyktóry chcesz zastosować do obrazu. Dla zdjęcia można wybrać wiele efektów. Dostępne opcje zależą od tematu. Stuknij w „Zapisz kopię‘ kiedy skończysz.

Aby dokonać edycji, smartfon musi być podłączony do Internetu, a zdjęcie musi zostać zapisane w chmurze.

Google Pixel: Magic Editor – te funkcje są dostępne

„Magiczny edytor” oferuje różne funkcje dla przechwyconych zdjęć. Można z nim między innymi wykonać następujące czynności:

Usuń ludzi, zmień rozmiar lub przesuń do nowej pozycji. Niesfotografowane części ciała lub puste obszary w tle są regenerowane za pomocą sztucznej inteligencji. Również Obiekty można szybko usunąć z obrazu lub umieścić w innym miejscu za pomocą edytora. Jeśli obiekt zostanie przesunięty na obrazie i, na przykład, przeniesiony na środek zregenerowano brakujące elementy. The skala motywu można zmienić. Redaktor umożliwia Kolor i nastrój nieba zmienić. Best Shot to kolejna nowa funkcja aparatu, która umożliwia zamianę twarzy na zdjęciach. Zakres funkcji będzie stale rozbudowywana i ulepszono istniejące funkcje w oparciu o opinie użytkowników.

Nowe funkcje aparatu ułatwiają edycję zdjęć. Jednak ma to nie tylko zalety:

Aplikacja Zdjęcia oferuje kilka sugestii dotyczących każdej opcji edycji. Możesz więc wybierać spośród różnych zdjęć i wybrać najpiękniejszy.

W innym miejscu możesz dowiedzieć się, jak wodoszczelny jest Google Pixel 8 i Pixel 8 Pro oraz jakiej karty SIM potrzebujesz do tych urządzeń.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android