Galaxy A52s 5G w sprzedaży: Samsung usuwa popularny telefon komórkowy w absurdalnej cenie

Galaxy A52s 5G w sprzedaży: Samsung usuwa popularny telefon komórkowy w absurdalnej cenie

Samsung wprowadził ulepszoną wersję A52 z Galaxy A52s 5G. Po wprowadzeniu na rynek następcy Galaxy A53 5G ruszyła sprzedaż. W sklepie internetowym Samsunga smartfon ze średniej półki można dostać z przyzwoitą zniżką.

Spadek ceny Samsung Galaxy A52s 5G: producent obniżył o ponad 40%

Aktualizacja 20 kwietnia 2022:

Wiosenna wyprzedaż w Samsungu: południowokoreański producent smartfonów prowadzi obecnie akcję rabatową, która obejmuje popularne Galaxy A52s 5G znacznie zmniejszony jest dostępny (zobacz ofertę w Samsung). Dla wariantu z 128 GB obecnie płacisz tylko 269 ​​Euro (zamiast 449 euro sugerowanej ceny detalicznej) i na telefon komórkowy 256 GB Przechowywanie staje się tanie 299 euro (zamiast 509 euro sugerowanej ceny detalicznej). Należy jednak pamiętać, że ceny tylko do 25 kwietnia 2022 zastosować, wtedy promocja się kończy.

Zobacz Galaxy A52s 5G w Samsung

Oryginalny przedmiot:

W połowie sierpnia 2021 r. Samsung niespodziewanie zaprezentował ulepszoną wersję swojego „ludowego telefonu komórkowego” Galaxy A52: nowa wersja nosi nazwę Galaxy A52s 5G. Wszedł na rynek za 449 euro. Teraz telefon komórkowy jest dostępny w Amazon za Cena aż 359 euro (widok na Amazon). Zamiast zwykłej 24-miesięcznej gwarancji otrzymujesz tylko 30 miesięcy od Amazon i jesteś chroniony na dłużej.

Oferta na Amazon jest ważna tylko przez krótki czas. Jeśli chcesz zrezygnować z gwarancji i zaoszczędzić 2 euro, możesz również uzyskać dostęp do Coolblue (spójrz na Coolblue). Smartfon sprzedawany jest tam w cenie 357 euro. Alternatywnie dostępne są również MediaMarkt (widok na MediaMarkt) i Saturn (widok na Saturn). Wymagane jest również 359 euro. Jeśli zapiszesz się do newslettera, możesz zaoszczędzić 10 euro. Tutaj obowiązuje jednak tylko 24-miesięczna gwarancja.

Co sprawia, że ​​Samsung Galaxy A52s 5G jest tak wyjątkowy?

Samsung znacznie zwiększył moc Galaxy A52s 5G, zmieniając procesor. Galaxy A52 5G już w naszym teście działał szybko, teraz telefon komórkowy powinien do prawdziwego high-flyera Wola.

Wiele zalet smartfona pozostaje niezmienionych. Wciąż jest wodoodporny i zabezpieczony przed kurzem, ma aparat o wysokiej rozdzielczości, który robi dobre zdjęcia, dużą baterię, która szybko się ładuje i duży wyświetlacz 120 Hz. Nikt nie potrzebuje więcej smartfonów.

Samsung Galaxy A52s 5G spójrz na producenta

Jestem Wideo pokażemy wam poprzedni Samsung Galaxy A52 5G:

Jakie są zasady aktualizacji firmy Samsung?

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowszych smartfonów Samsung, obowiązuje gwarancja aktualizacji Samsunga. Smartfony są dostarczane z dużymi i małymi aktualizacjami Androida przez łącznie cztery lata. Oznacza to, że w przypadku Samsunga Galaxy A52s 5G smartfon absolutnie przyszłościowy kupuje. Obsługuje już 5G i przez długi czas będzie dostarczany z aktualizacjami Androida. Tutaj będzie pan miał spokój przez następne cztery lata.

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android