Dzień singli 2022 w Amazon & Co: Jakie są już oferty?

Dzień singli 2022 w Amazon & Co: Jakie są już oferty?

Dzień Singla to okazja z Chin, która staje się coraz bardziej popularna w tym kraju. Amazon, MediaMarkt, Lidl i inni detaliści również będą zaangażowani w 2022 r. Ujawniamy, kiedy wydarzenie się odbędzie i z jakimi ofertami możesz już oszczędzać.

Kiedy w Niemczech odbywa się Dzień Singla 2022?

Dzień Singla odbywa się co roku 11.11. zamiast. Powodem tego jest: The 1 to singiel, który ma świętować i dawać sobie prezenty w tym dniu. Wyjaśnia to również typowe kampanie rabatowe Single Day, takie jak „111 smartfonów za 1 euro”, które są dostępne co roku wraz z wieloma innymi ofertami.

Fakt na tegoroczny Dzień Singla: piątek 11 listopada 2022

Impreza zakupowa, pochodząca z Chin, co roku przynosi detalistom miliardową sprzedaż – i w międzyczasie wzrosła Również w Niemczech przyjęty. Doświadczenie pokazuje, że pierwsze oferty rozpoczynają się w weekend przed 11 listopada tego roku 5 i 6 listopada 2022 r.. Oczywiście w GIGA Deals będziemy informować Cię na bieżąco o najlepszych ofertach na Dzień Singla.

Co to jest Dzień Singla?

Każdy, kto myśli, że Czarny Piątek jest dniem o największej sprzedaży w handlu internetowym, jest w błędzie: Dzień Singla przynosi jeszcze więcej pieniędzy do kasy – zwłaszcza w Chinach – i dlatego uważany jest za największy dzień zakupów na świecie. Powstał jako dzień dla samotnych osób na niektórych chińskich uniwersytetach w latach 90., a następnie stał się tradycją, na którą wskoczyło wielu detalistów – zwłaszcza chiński sklep internetowy Alibaba, ale teraz także wiele dużych i małych sklepów w tym kraju.

Nigdy nie słyszałeś o Dniu Singla? Wszystkie informacje podsumowane w ciągu 2 minut w Wideo:

Dzień Singla: Jakie będą oferty?

Beton Oferty na Dzień Singla 2022 Oczywiście nie możemy tego przewidzieć, ale jeśli spojrzysz na najlepsze oferty z ostatnich kilku lat, prawdopodobne są obniżki cen w tych kategoriach produktów:

Smartfony, tablety i smartwatche von Samsung, Xiaomi, Huawei and Co. Ale: Ponieważ wielu dealerów udziela zniżek na prawie cały asortyment (technologiczny), istnieją również Okazja jabłkowa najprawdopodobniej.
PlayStation, Nintendo Switch i Xbox: W ostatnich latach pojawiły się naprawdę dobre oferty zarówno na konsole, jak i na gry. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że entuzjaści gier wideo ponownie docenią wartość swoich pieniędzy w 2022 r.
Gry komputerowe i biuro domowe: Ofert na sprzęt komputerowy, akcesoria i oprogramowanie można spodziewać się również w dniu singli 2022.
telewizja i rozrywka: Jeśli Twoje kino domowe nadal wymaga aktualizacji, zdecydowanie powinieneś mieć oko na oferty Singles Day 2022. Szczególnie popularne są telewizory OLED, które są teraz dostępne w przystępnych cenach.
Kuchnia i gospodarstwo domowe: Czy to w pełni automatyczne ekspresy do kawy, klimatyzatory, roboty próżniowe czy elektryczne szczoteczki do zębów – jeśli planujesz większy zakup lub chcesz ulepszyć, w tej kategorii w Dniu Singla 2022 znajdziesz również mnóstwo okazji.

Te wskazówki sprawią, że staniesz się najlepszym ekspertem od okazji. Założę się, że nie znasz jeszcze wszystkich sztuczek?

Którzy sprzedawcy uczestniczą w Dniu Singla 2022?

W ubiegłym roku w Dniu Singla wzięło udział ponad 50 sklepów internetowych, a w 2022 prawdopodobnie będzie ich jeszcze kilka. Do najważniejszych należą:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android