Dzień singli 2022 w Amazon & Co: najlepsze okazje z góry

Dzień singli 2022 w Amazon & Co: najlepsze okazje z góry

11/11 odbywa się największa na świecie impreza zakupowa, Dzień Singla. Amazon już przygotowuje i opracowuje pierwsze transakcje. Jeśli nigdy nie słyszałeś o wielkim dniu zakupów, w tym artykule znajdziesz wszystkie informacje na temat ofert, uczestniczących sprzedawców i nie tylko.

Dzień singli 2022: Amazon z pierwszymi ofertami

Jeśli szczególnie śpieszy Ci się z zakupem prezentów, nie musisz czekać do 11.11. lub poczekaj na Czarny Piątek. Amazon i inni detaliści już uruchomili swoje pierwsze oferty w magazynie i znacznie obniżyli ceny popularnych produktów. Oto aktualne najważniejsze informacje:

Gry wideo Electronic Arts na Nintendo Switch, PS4, PS5, PC i Xbox znacznie obniżyły czytnik e-booków Kindle za 49,99 euro (zamiast 79,99 euro sugerowanej ceny detalicznej) – Niedrogi czytnik e-booków od Amazon z 6-calowym wyświetlaczem, 16-stopniowy szary skala, zintegrowane przednie światło, pamięć 8 GB (wystarczy na tysiące książek) i 4 tygodnie pracy na baterii – opcjonalnie z 3 miesięcznym Kindle Unlimited za darmo. SanDisk SSD Plus 2 TB za 140,99 euro (zamiast 249,99 euro sugerowanej ceny detalicznej): Niezwykle popularny wewnętrzny dysk SSD firmy SanDisk z pamięcią masową 2 TB, prędkością odczytu 545 MB/s i prędkością zapisu 450 MB/s. 28-calowy monitor do gier Samsung za 249 euro (zamiast 369 euro RRP): monitor 4K z wyświetlaczem IPS, 60 Hz, AMD FreeSync, czas reakcji 4 ms, 2x HDMI, 1x port wyświetlacza i 1x słuchawki tańsze niż kiedykolwiek wcześniej. Kaspersky Internet Security za 35,97 euro (zamiast 88,19 euro sugerowanej ceny detalicznej): ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, śledzeniem, ochrona płatności i wykrywanie prześladowców, 2-letnia licencja na maksymalnie 3 urządzenia (PC/Mac/mobile). Oczyszczacz powietrza Levoit za 95,99 euro (zamiast 119,99 euro sugerowanej ceny detalicznej): Tańszy oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA, bardzo popularny wśród klientów Amazon, usuwa 99,97 procent zanieczyszczeń powietrza (pyłki, pleśń, wirusy, kurz, dym, sierść zwierząt itp.) w pomieszczeniach do 40 metrów kwadratowych, w tym 4 poziomy wentylatorów, timer i cichy tryb uśpienia. Robot próżniowy Eufy za 179,99 euro (zamiast 299 euro sugerowanej ceny detalicznej): smukły robot próżniowy z kontrolą aplikacji i bardzo dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Grill gazowy Endera za 349,99 euro (zamiast 499 euro): Grill gazowy z palnikami 3 bardzo dobrze oceniany przez klientów Amazon przez krótki czas 150 euro taniej. Audiobooki dźwiękowe: 60 dni za darmo dla członków Prime (po tym 9,95 € miesięcznie, można anulować w dowolnym momencie)

Kiedy odbędzie się Dzień Singla 2022 w Niemczech?

Jak co roku Dzień Singla odbywa się 11 listopada. zamiast. Powód: The 1 to singiel, który w tym dniu ma świętować i wręczać sobie prezenty. Wyjaśnia to również typowe kampanie rabatowe Single Day, takie jak „111 smartfonów za 1 euro”, które są oferowane co roku wraz z wieloma innymi ofertami.

Data tegorocznego Dnia Singla: czwartek, 11 listopada 2022 r.

Impreza zakupowa, która pierwotnie pochodziła z Chin, co roku przynosi detalistom miliardowe obroty, a w międzyczasie ugruntowała swoją pozycję również w Niemczech. Doświadczenie pokazuje, że pierwsze transakcje rozpoczynają się w weekend przed 11 listopada, w tym roku 6 i 7 listopada 2022 roku . Oczywiście będziemy Cię na bieżąco informować o najlepszych ofertach na Dzień Singla.

Ustaw datę kalendarzową na Dzień Singla tutaj:

Kalendarz Google Windows / Kalendarz Apple, Outlook, Thunderbird itp.

Co to jest Dzień Singla?

Każdy, kto myśli, że Czarny Piątek jest dniem o najwyższych obrotach w handlu internetowym, jest w błędzie: Dzień Singla spływa do kasy jeszcze więcej pieniędzy – zwłaszcza w Chinach – i dlatego jest uważany za największy dzień zakupów na świecie . Jako dzień dla singli powstał na niektórych chińskich uniwersytetach w latach 90., a następnie stał się tradycją, na którą wskoczyło wielu detalistów – zwłaszcza chiński sklep internetowy Alibaba, ale teraz także wiele dużych i małych sklepów w tym kraju.

Czy nigdy nie słyszałeś o Dniu Singla? Wszystkie informacje w ciągu 2 minut podsumowane w filmie :

Dzień singli 2022: Którzy dealerzy biorą udział?

W ubiegłym roku w Dniu Singla wzięło udział ponad 50 sklepów internetowych, a kilka kolejnych prawdopodobnie zostanie dodanych w 2022 roku. Najważniejsze z nich to:

MediaMarkt : Strona kampanii Dzień Singla jest już dostępna, oferty będą dostępne. W ubiegłym roku, aby wziąć udział w promocji rabatowej, wymagane było członkostwo klubowe (bezpłatne). Nadal nie wiadomo, czy tak będzie również w 2022 roku. Saturn : Strona Dnia Singla jest również dostępna w Saturn, ale oferty są publikowane tylko na początku wydarzenia. Podobnie jak w przypadku MediaMarkt, dostęp do ofert na Saturn 2020 można było uzyskać tylko jako członek Klubu. Teufel : Ekspert audio z Berlina obiecuje „najlepsze oferty roku” w Dzień Singla. Lidl : Dyskont przekręcił śrubę cenową w swoim sklepie internetowym w zeszłoroczny Dzień Singla, a także obniżył koszty wysyłki. Zobaczmy, co nas czeka w 2022 roku. Otto : W zeszłym roku na wybrane produkty multimedialne był 11 procent rabatu. W szczególności telewizory były więc dostępne w wyjątkowo niskiej cenie. Galeria Kaufhof : W zeszłym roku prawie wszystko było zniżką 22 procent, może nawet większe oszczędności w 2022 roku. Notebook tańszy : W zeszłym roku było 11 ekskluzywnych ofert na Dzień Singla, podobna promocja jest prawdopodobna w 2022 roku. eBay : eBay udzielił 20-procentowej zniżki na wszystkie przedmioty od wybranych sprzedawców w Dzień Singla 2020. Euronics : Tutaj też była kolorowa mieszanka, od gier po artykuły gospodarstwa domowego, łowcy okazji powinni być gotowi 11/11/2022. Alibaba, AliExpress, Gearbest i inne chińskie sklepy: Oczywiście większość z nich będzie miała miejsce tutaj w Dzień Singla. Oferty na rynek europejski są jednak tylko warunkowo godne polecenia, gdyż mogą wiązać się z długimi terminami dostaw, ewentualnymi opłatami celnymi i kosztownymi zwrotami.

Dzięki tym wskazówkom staniesz się najlepszym ekspertem od okazji. Założę się, że nie znasz jeszcze wszystkich sztuczek?

Dzień Singla 2022: Jakie będą oferty?

Oczywiście nie możemy przewidzieć konkretnych ofert na Dzień Singla 2022 , ale jeśli spojrzysz na najlepsze oferty w ostatnich latach, prawdopodobne są obniżki cen w tych kategoriach produktów:

Smartfony, tablety i smartwatche Samsunga, Xiaomi, Huawei i Co. Ale: Ponieważ wielu sprzedawców detalicznych oferuje zniżki na prawie cały asortyment (technologiczny), okazje Apple są również bardzo prawdopodobne. PlayStation, Nintendo Switch i Xbox: W zeszłym roku były naprawdę dobre okazje, zarówno na konsole, jak i gry. Jest więc bardzo prawdopodobne, że w 2022 roku entuzjaści gier wideo znów będą wart swojej ceny: gry komputerowe i domowe biuro: ofert na sprzęt komputerowy, akcesoria i oprogramowanie można spodziewać się również w dniu singli 2022. Telewizja i rozrywka : Jeśli Twoje kino domowe nadal może korzystać z aktualizacji, zdecydowanie powinieneś obserwować oferty w Dzień Singla 2022. Kuchnia i gospodarstwo domowe: czy to w pełni automatyczne ekspresy do kawy, oczyszczacze powietrza, roboty próżniowe czy elektryczne szczoteczki do zębów – jeśli planujesz większy zakup lub chciałbyś doposażyć, w tej kategorii również znajdziesz mnóstwo okazji w Dniu Singla 2022.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android