Dni oszczędzania energii w Tink: w ten sposób Twój inteligentny dom staje się wydajny i zrównoważony

Dni oszczędzania energii w Tink: w ten sposób Twój inteligentny dom staje się wydajny i zrównoważony

Post sponsorowany 25 października

Ochrona środowiska i portfela w równym stopniu jest obecnie ważną kwestią dla wielu ludzi i powinna być wdrożona w praktyce. W tym celu dostawca usług Connected Home współpracuje z partnerami takimi jak Google, Bosch, tado i wieloma innymi. na temat przyszłego trendu inteligentnego domu i obchodzi Dni Oszczędzania Energii do 31 października 2023 roku. Z ekskluzywnymi najlepszymi ofertami z rabatem do 52 procent. Oferta sięga od innowacyjnych termostatów grzejnikowych po wyrafinowane systemy oświetleniowe, które skutecznie zmniejszają zużycie energii.

Sprytne i inteligentne ogrzewanie

Głównymi źródłami zużycia energii w gospodarstwie domowym są ogrzewanie i ciepła woda. Dzięki zestawowi startowemu termostatu grzejnikowego V3+, zawierającemu 3 termostaty i mostek firmy Tado, zużywa się tylko tyle energii, ile jest faktycznie potrzebne. System automatycznie reguluje temperaturę we własnych czterech ścianach według indywidualnych harmonogramów. Czujnik powietrza w pomieszczeniu pokazuje również wilgotność i ostrzega o suchości lub ryzyku wystąpienia pleśni.

Zestaw startowy termostatu grzejnikowego tado Smart V3+ z 3 termostatami, w tym funkcją Auto Assist, jest teraz dostępny na tink.de w cenie zaledwie 209,95 euro (zamiast 329,97 euro).

Bezpieczeństwo dla Twojego domu

Energia słońca i rozrywka na koniec dnia: zestaw 2 eufy SoloCam S220 w połączeniu z Echo Show 5 to umożliwia. Kamery przekonują łatwą instalacją i przyjazną dla środowiska technologią solarną. Wystarczą trzy godziny słońca i są gotowe do użytku przez cały dzień. Jednocześnie Echo Show 5 zapewnia rozrywkę w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o hity serialowe, muzykę podczas gotowania, czy szybkie odpowiedzi Alexy: Echo Show 5 radzi sobie z każdym zadaniem śpiewająco. Obydwa urządzenia współgrają ze sobą nie tylko pod względem technicznym, ale także pod względem łatwości obsługi.

Dni oszczędzania energii w tink (1) - eufy

Eufy SoloCam S220 – zestaw 2 sztuk + bezpłatny Amazon Echo Show 5 jest dostępny na tink.de w ramach Dni Oszczędzania Energii w promocyjnej cenie tylko 189,95 euro (zamiast 358,99 euro).

Włącz światło z bliska i daleka

Dzięki Eve Energy lampami i urządzeniami można wygodnie sterować za pomocą głosu lub aplikacji, będąc w podróży. Możesz na przykład jasno oświetlić swój dom, zanim jeszcze przejdziesz przez drzwi wejściowe. Połączenie najnowszej technologii sieciowej Thread i przyszłościowego standardu Matter całkowicie eliminuje śledzenie danych i dlatego zawsze chroni Twoją prywatność. Eve Energy jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Apple i Android i w kilku prostych krokach tworzy przytulny, inteligentny dom.

Oszczędność energii w tink (2) - energia przedświąteczna

Trzypak Eve Energy Matter jest teraz dostępny na tink.de w specjalnej, aktualnie najlepszej cenie na rynku wynoszącej zaledwie 82,95 euro (zamiast 119,85 euro).

Komfortowo ciepły dom z inteligentnym akcentem

Inteligentne i wydajne sterowanie ogrzewaniem bez konieczności rezygnacji z przytulnego ciepła – dzięki zestawowi startowemu Homematic IP nie jest to utopia. Oferuje możliwość kontrolowania temperatury w pomieszczeniu za pomocą Asystenta Google, Amazon Alexa i specjalnie opracowanej aplikacji. Sercem tego jest Homematic IP Access Point, który pełni rolę pośrednika pomiędzy inteligentnymi urządzeniami a aplikacją. Dzięki indywidualnym profilom czasowym możesz nie tylko chronić środowisko, ale także zaoszczędzić do 30 procent na kosztach ogrzewania. Dzięki detekcji otwartego okna termostaty natychmiast reagują na zmiany temperatury.

Dni oszczędzania energii w Tink - homematic

Zestaw startowy Homematic IP Ogrzewanie z 5 podstawowymi termostatami grzejnikowymi jest teraz dostępny na tink.de w cenie zaledwie 199,95 euro (zamiast 339,80 euro).

Nastrojowe światło tworzące przytulną atmosferę

Zestaw startowy Bluetooth Philips Hue White & Color Ambiance GU10 zapewnia przyjemne oświetlenie w czterech ścianach za naciśnięciem jednego przycisku. W kilku prostych krokach możesz podłączyć mostek do routera, wymienić konwencjonalne lampy i od razu doświadczyć fascynującej gry kolorów, która obejmuje imponujące 16 milionów kolorów. Wbudowany czujnik światła dziennego wykrywa ruch i zapotrzebowanie na światło, aby zawsze optymalnie oświetlić dom, a mostek Philips Hue umożliwia precyzyjne dostrojenie scenariuszy oświetleniowych.

Oszczędność energii w Tink (4) - Philips hue

Zestaw startowy Bluetooth Philips Hue White & Color Ambiance GU10 + czujnik ruchu jest dostępny na tink.de w ramach Dni Oszczędzania Energii w promocyjnej cenie zaledwie 169,95 euro (zamiast 234,98 euro).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android