Daft punkowa niespodzianka: kultowy hit „Get Lucky” powraca – i powinien brzmieć lepiej niż kiedykolwiek

Daft punkowa niespodzianka: kultowy hit „Get Lucky” powraca – i powinien brzmieć lepiej niż kiedykolwiek

Random Access Memories Anniversary Edition Daft Punk (źródło zdjęcia: Daft Life Ltd)


„Giorgio by Moroder”, „Lose Yourself to Dance” i „Get Lucky”: Album „Random Access Memories” elektronicznego duetu Daft Punk, który po raz pierwszy ukazał się 10 lat temu, zostanie wznowiony w tym roku. Tym razem z niepublikowanymi wcześniej utworami i nowym formatem dźwiękowym.

Był w niemieckim iTunes Store Wspomnienia o swobodnym dostępie najbardziej udany album roku, kiedy został wydany w 2013 roku, sprzedano ponad 3,3 miliona egzemplarzy na całym świecie. Singiel „Get Lucky” z Pharrellem Williamsem wspiął się na pierwsze miejsce niemieckich list przebojów – i nadal powinien mieć stałe miejsce w szufladzie wiecznie chwytliwych melodii dla wielu słuchaczy. Mega sukces dwóch Francuzów Guy-Manuela de Homem-Christo i Thomasa Bangaltera.

Wznowienie Random Access Memories Daft Punk

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów: legendarny album powraca jako wystawne nowe wydanie z okazji rocznicy. Praktycznie wszystkie możliwe formaty są brane pod uwagę. The Wydanie z okazji 10. rocznicy jest od 12. maja 2023 r albo jako winyl (3 płyty), na 2 płytach CD (do obejrzenia w Amazon), jako strumień lub do pobrania do kupienia.

Random Access Memories zostanie ponownie wydany na 3LP, 2CD lub strumieniowo/do pobrania z Dolby Atmos w 2023 r. (Źródło zdjęcia: Daft Life Ltd)

Będzie to szczególnie ekscytujące dla abonentów serwisów streamingowych Tidal, Amazon Music i Apple Music. Możesz spodziewać się miksu w Dolby Atmos szczęśliwy (Źródło: Whathifi). Format obiektowy obiecuje wciągające wrażenia dźwiękowe 3D, które mogą przewyższyć normalną wersję stereo pod względem głębi i szczegółowości.

Stefana BubeckaStefan Bubeck, redaktor GIGA, ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej, zwłaszcza audio.

Potencjał kapelusza dźwiękowego 3D

Wtedy przeskok z mono na stereo nadawał muzyce nową jakość. formaty jak Muzyka Dolby Atmos I Realistyczny dźwięk 360 są teraz kolejnym krokiem technologicznym. Różnych utworów w Dolby Atmos mogłem już słuchać w sali kinowej flagowego sklepu Teufel. Lubię też korzystać z Apple Spatial Audio za pośrednictwem wewnętrznej usługi przesyłania strumieniowego przez słuchawki. Poziom entuzjazmu różni się w zależności od produkcji: czasami zwiększona przestrzenność powoduje utratę części „bezpośredniości”, ale czasami wersja 3D jest rewelacją i znacznie lepszą niż oryginał. Z elektronicznym arcydziełem Daft Punk w stylu retro, jestem optymistą, że remaster Dolby Atmos będzie miał wartość dodaną.

Tracklista: Random Access Memories von Daft Punk (10th Anniversary Edition, 2 CD)

Daft Punk - Random Access Memories (edycja z okazji 10. rocznicy)

Daft Punk – Random Access Memories (edycja z okazji 10. rocznicy)

Teraz cena może być wyższa. Cena od 24.02.2023 12:50

Disc 11Give Life Powrót do muzyki2 Game of Love3giorgio autorstwa Moroder4Within5instant Crush6lose Yours Dance7touch8get Lucky9beyond10motherboard11fragments of Time12doin ‘It Right13Contact14horizon Ouverturedisc 21horizon (Japan CD) 2Glbtm (Studio Outtakes) 3inFincinity Repination (2013) 4gl (wcześniejszy). Testy wokodera) 7 Pisanie fragmentów czasu 8 Dotyk (epilog 2021)

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Stefana BubeckaStefan Bubeck, redaktor GIGA, ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej, zwłaszcza audio.Nie chcesz już niczego przegapić?
Następnie śledź nas na:

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android