Czy możesz udostępniać HBO Max znajomym i rodzinie?

Czy możesz udostępniać HBO Max znajomym i rodzinie?

Edgar Cervantes / Android Authority Niedawne rozprawienie się Netflix z udostępnianiem kont sprawiło, że wiele osób grozi porzuceniem statku i pozostaniem przy alternatywnych usługach przesyłania strumieniowego. Jest z czego wybierać, w tym jeden z czołowych pretendentów, HBO Max. Ale jak HBO Max wypada w porównaniu z Netflix? Czy możesz udostępniać HBO Max osobom spoza gospodarstwa domowego, aby zaoszczędzić na wydatkach na subskrypcję?Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak udostępniać swoje konto HBO Max i o jakich ograniczeniach należy pamiętać. Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem HBO Max, możesz to sprawdzić, klikając poniższy link.
logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także dom dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Czy możesz udostępniać HBO Max w różnych lokalizacjach?

Filmy HBO MaxaHBO Max umożliwia udostępnianie konta każdemu domownikowi. Jeśli mieszkasz z rodziną lub współlokatorami, nie musisz płacić za oddzielne konta, aby cieszyć się HBO Max. Wszyscy możecie podzielić jedno konto. Istnieją ograniczenia, ponieważ tylko trzy osoby mogą jednocześnie przesyłać strumieniowo oddzielnie. Jeśli więc masz duże gospodarstwo domowe i oczekujesz, że cztery lub więcej osób będzie chciało być zalogowanych i oglądać w tym samym czasie, warto zainwestować w drugi abonament. Udostępnianie HBO Max poza domem to inna sprawa pytanie. Zgodnie z warunkami korzystania z HBO Max nie możesz udostępniać swojego hasła nikomu, kto z tobą nie mieszka. W praktyce HBO Max w tej chwili nie zrobiło nic, by rozprawić się z dzieleniem się między gospodarstwami domowymi, więc możesz sobie z tym poradzić, ale nie jest to surowo dozwolone.

Czy możesz utworzyć wiele profili w HBO Max?

Podczas dzielenia się ze współlokatorami HBO Max umożliwia tworzenie wielu odrębnych profili. Może to być przydatne, jeśli chcesz mieć własną listę obserwowanych lub oglądasz, powiedzmy, te same programy, co twoi współlokatorzy, ale chcesz wybrać różne odcinki lub sezony i oglądać we własnym tempie. Mimo że możesz przesyłać strumieniowo tylko z trzech urządzeń w jednorazowo możesz utworzyć do pięciu profili. Nie wszyscy mogą transmitować naraz, ale mogą przesyłać strumieniowo ze swojego profilu, kiedy nadejdzie ich kolej na oglądanie. I zawsze możesz usunąć profile, aby zamienić je na nowe.

Oto jak udostępniać HBO Max

Logo HBO Max na smartfonie zdjęcie 2Edgar Cervantes / Android Authority Nie ma wiele wspólnego z udostępnianiem konta HBO Max. W swoim gospodarstwie domowym po prostu podaj swoim współlokatorom swoje dane logowania. Możesz utworzyć dla nich profile lub pozwolić im skonfigurować je samodzielnie. Masz również możliwość tworzenia profili dla dzieci z kontrolą rodzicielską, aby trzymać młodszych członków gospodarstwa domowego z dala od treści dla dorosłych. Po prostu kliknij profil u góry ekranu, a zobaczysz monit o zmianę profilu lub utworzenie nowego. Jeśli zamierzasz udostępniać HBO Max osobom spoza gospodarstwa domowego, wbrew warunkom korzystania z usługi, to całkiem prawie ten sam proces. Po prostu podaj swoje dane logowania każdemu, komu chcesz się dzielić. Jeśli więcej niż troje z was spróbuje przesyłać strumieniowo na raz, po prostu nie uzyskacie dostępu do tego, co chcecie oglądać. Możesz zarządzać aktywnymi urządzeniami i wylogować inne osoby ze swoich ustawień jako posiadacz konta, jeśli stracisz kontrolę nad tym, kto dostęp.

Czy możesz pobierać tytuły do ​​oglądania offline?

Jednym ze sposobów udostępniania konta poza maksymalnie trzema ekranami jest skorzystanie z funkcji pobierania offline HBO Max. Jeśli pobierzesz tytuły, które chcesz obejrzeć z wyprzedzeniem, możesz oglądać je offline na swoim urządzeniu, podczas gdy trzy inne osoby przesyłają strumieniowo z witryny.

Często zadawane pytania

Ile kosztuje HBO Max? Standardowy plan HBO Max z reklamami kosztuje 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie. Abonament bez reklam kosztuje 15,99 USD miesięcznie lub 149,99 USD rocznie. Czy mogę korzystać z konta HBO Max podczas podróży? Tak. HBO Max umożliwia korzystanie z konta poza domem, w tym w dowolnym miejscu w USA, a także w wybranych krajach Europy i Ameryki Łacińskiej. Ile profili mogę mieć w HBO Max? Możesz utworzyć do pięciu profili, w tym profile dzieci w HBO Max. Tylko trzech widzów może jednocześnie przesyłać strumieniowo. Czy HBO Max rozprawia się z udostępnianiem kont, tak jak Netflix? Obecnie wydaje się, że HBO Max nie podejmuje żadnych kroków, aby powstrzymać Cię przed udostępnianiem konta HBO Max osobom spoza Twojego gospodarstwa domowego, ale jest to niezgodne z warunkami użytkowania.
logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie ma nigdzie indziej.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android