Czy HBO Max z reklamami to dobry interes?

Czy HBO Max z reklamami to dobry interes?

Edgar Cervantes / Android Authority Czym jest HBO Max z reklamami? Usługa przesyłania strumieniowego należąca do Warner Bros. Discovery jest dostępna w dwóch wersjach, a jedna zawiera reklamy? Czy warto więc znosić reklamy? Jak wypada porównanie tych dwóch subskrypcji? Który jest odpowiedni dla Ciebie?
Powiązany: Czy usługi przesyłania strumieniowego z reklamami są tego warte? Poniżej przedstawiamy dostępne opcje, porównując dwie wersje HBO Max, abyś mógł zdecydować, czy chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, rejestrując się w HBO Max z reklamami. Jeśli chcesz się zarejestrować, możesz rozpocząć, klikając poniższy link.
logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także dom dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Czym jest HBO Max z reklamami?

HBO Max z reklamami jest dokładnie tym, na co wygląda. Jest to usługa przesyłania strumieniowego HBO Max oferowana na poziomie obejmującym przerwy na reklamy. HBO Max to usługa przesyłania strumieniowego należąca do Warner Bros. Discovery, dostępna w Stanach Zjednoczonych, a także na niektórych terytoriach Stanów Zjednoczonych oraz w wybranych krajach Ameryki Łacińskiej, Europy i Karaibów .Usługa oferuje dostęp do biblioteki ponad 2000 tytułów filmowych i telewizyjnych. Obejmuje większość tytułów HBO, szereg oryginałów HBO Max oraz kilka innych programów i filmów z archiwum Warner Bros. i stron trzecich.

Ile kosztuje HBO Max z reklamami?

Dużą zaletą usług przesyłania strumieniowego z reklamami jest to, że kosztują mniej. W niektórych przypadkach są one nawet bezpłatne. Peacock ma bezpłatny poziom z reklamami, ale ogranicza liczbę treści, które możesz oglądać. Usługi takie jak Tubi i Pluto TV są całkowicie bezpłatne, opłacane z reklam.
Sprawdzić: Czy Peacock jest rzeczywiście darmowy? HBO Max nie ma bezpłatnego poziomu, ale oszczędzasz trochę gotówki na HBO Max dzięki planowi reklamowemu. Poniżej znajdują się dwie opcje subskrypcji, rozliczane co miesiąc lub co rok: Z planem reklamowym — 9,99 USD miesięcznie lub 99,99 USD rocznie Abonament bez reklam — 15,99 USD miesięcznie lub 149,99 USD rocznie Chociaż plan z reklamami jest droższy niż podobny plan „Podstawowy z reklamami” Netflix, który kosztuje 6,99 USD, istnieje tutaj istotna różnica, która uzasadnia wyższą cenę. Plan Netflix ogranicza cię do jednego ekranu, podczas gdy wszystkie plany HBO Max pozwalają na trzy jednoczesne strumienie. Oznacza to, że możesz oglądać HBO Max w tym samym czasie, co dwóch innych domowników na dwóch innych ekranach.

Różnice między HBO Max i HBO Max z reklamami

telewizor hbo max 1Adam Birney / Android Authority Oczywistą różnicą między tymi dwoma planami jest to, czy zawierają przerwy na reklamy. Jeden plan oferuje dostęp do biblioteki HBO całkowicie bez reklam, podczas gdy drugi zapewnia kilka przerw na reklamy. Abonenci HBO Max mają dostęp do wszystkich tych samych programów i filmów, niezależnie od swoich planów. Oznacza to, że mogą oglądać oryginalne programy i filmy HBO Max, takie jak Stewardesa i Kimi; programy HBO, takie jak Rodzina Soprano, Sukcesja i The Last of Us; oraz inne tytuły, takie jak Friends i The Big Bang Theory. HBO Max z reklamami nie ogranicza liczby ekranów, z których można korzystać jednocześnie, i oferuje dostęp do tej samej pełnej biblioteki. Jeśli wszystko, czego chcesz, to programy HBO, nie zauważysz żadnej różnicy. HBO to kanał telewizji kablowej premium, który jest wolny od reklam, więc jego programy pozostają wolne od reklam, niezależnie od tego, czy masz konto wolne od reklam, czy nie. Największą różnicą między HBO Max i HBO Max z reklamami jest jakość obrazu. Chociaż wiele tytułów HBO Max jest dostępnych w 4K, trzeba za nie zapłacić pełną cenę. HBO Max z planem reklamowym osiąga maksymalną rozdzielczość 1080p.

Czy HBO Max z reklamami to dobry interes?

Jeśli nie masz nic przeciwko reklamom i nie szukasz strumieni 4K, HBO Max to absolutnie dobra okazja. Zaoszczędzisz ponad 5 USD miesięcznie na dostęp do tej samej imponującej biblioteki. Nie mam nic przeciwko reklamom, a HD doskonale odpowiada moim potrzebom, więc nie potrzebuję dużo sprzedawać na tym poziomie subskrypcji. Gdyby te oszczędności ograniczyły dostęp do treści lub ograniczyły mnie do jednego strumienia na raz, byłaby to inna historia. W ten sposób HBO Max z reklamami ma ogromną przewagę nad Netflix i Peacock. Jeśli jednak wydałeś duże pieniądze na telewizor 4K, prawdopodobnie chcesz uzyskać dodatkowy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, więc będzie to zależeć od ty.
logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie ma nigdzie indziej.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android