Czarny piątek w Amazon, Aldi & Co: Discounter wystartował w locie

Czarny piątek w Amazon, Aldi & Co: Discounter wystartował w locie

W listopadzie znów nadszedł ten czas: w Czarny piątek 2022 Amazon i inni sprzedawcy świętują największą imprezę z okazji okazji roku. Aldi rozpoczęło już dużą imprezę zakupową z „Aldi Day”. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie ważne informacje.

Kiedy odbędzie się Czarny Piątek i Cyber ​​Poniedziałek 2022?

Z Czarny Piątek odbywa się w tym roku 25.11.2022 zamiast. Ale to nie jedyna rzecz Faktktóre łowcy okazji powinni zaznaczyć na czerwono w swoich kalendarzach, bo: Po Czarnym Piątku przed nami Cyber ​​Poniedziałek, który w konsekwencji przypada w poniedziałek 28 listopada 2022 r. Jednak sprzedawcy detaliczni, tacy jak Amazon, MediaMarkt, Otto i Co., rozpoczynają działalność kilka dni wcześniej, więc Dzień Singla 11 listopada 2022 r. stał się teraz sygnałem rozpoczęcia przedświątecznego sezonu zakupowego. Oto wszystkie ważne daty w skrócie:

11.11.2022: Dzień singla25.11.2022: Czarny Piątek28.11.2022: Cyber ​​Poniedziałek

Amazon, MediaMarkt, Apple i inni sprzedawcy/producenci również obiecują w okolicach Czarnego Piątku 2022 pod innymi nazwami, takimi jak Cyberweek, Czerwony Piątek lub Czarny Listopad najlepsze oferty roku. Ale czego możemy się spodziewać i jakie oferty są już dostępne dzisiaj?

Zobacz wszystkie oferty na Amazon

Czarny piątek w Niemczech: Jakie będą oferty?

Podczas gdy Prime Day jest wydarzeniem ekskluzywnym dla Amazon, wszyscy detaliści angażują się w Czarny piątek. Skutkuje to nie tylko niezwykle wysokim zagęszczeniem ofert, ale także różnorodnością. Ostatnie lata pokazały, że te oferty cieszą się szczególną popularnością wśród naszych czytelników – i na pewno w podobnej formie powrócą w Czarny piątek 2022 w Niemczech:

Którzy sprzedawcy planują promocje na Czarny piątek?

Amazon jest z pewnością jednym z najbardziej znanych sprzedawców detalicznych, jeśli chodzi o Czarny piątek czy Cyberponiedziałek. Ale MediaMarkt, Saturn, Otto i wiele innych sklepów internetowych, a także lokalnych, również rozpali w listopadzie prawdziwą lawinę okazji. Oto najważniejsze kampanie ostatnich kilku lat w skrócie:

Jak przygotować się do Black Friday w Amazon?

Aby być optymalnie przygotowanym do walki o rabaty i maksymalnie wykorzystać potencjał oszczędności, należy wykonać następujące czynności:

Osoby niebędące członkami Amazon Prime powinny skorzystać z bezpłatnego miesiąca (zarejestruj się tutaj) na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia.Stwórz listę życzeń z produktami, które chcesz kupić z wyprzedzeniem i zainstaluj aplikację Amazon. Następnie zostaniesz powiadomiony, gdy tylko pożądany produkt będzie tańszy w Czarny piątek. Oferty Amazon, które wkrótce się rozpoczną, można obserwować. Otrzymasz również powiadomienie push, gdy tylko się zacznie.Zaawansowani klienci mogą również zainstalować Asystenta Amazon. To rozszerzenie Twojej przeglądarki, które pomoże Ci znaleźć oferty.Ważna wskazówka: Porównywanie cen jest opłacalne, ale jest też męczące. Możesz zaoszczędzić sobie kłopotów, regularnie sprawdzając oferty GIGA. Informujemy tylko o okazjach w Czarny piątek, które są bezkonkurencyjnie tanie.Jeśli chcesz sam porównać ceny: Najpierw umieść produkt w koszyku, a następnie spójrz na idealo, Geizhals and Co. W przeciwnym razie przedmiot zostanie wyprzedany, zanim się zorientujesz, czy to była okazja. Ogólnie rzecz biorąc, oferty dzienne są bardziej interesujące niż oferty błyskawiczne, ale nawet oferty dzienne można wyprzedać w ciągu kilku minut! Szczególnie pożądane pakiety konsol zostały wyprzedane w krótkim czasie, a sprytni łowcy okazji wiedzą, że najlepsze oferty można znaleźć w ramach Amazon Warehouse Deals. W Czarny piątek jest kolejna zniżka do 30 procent na już zmniejszone zwroty. Warto więc zajrzeć, ale warto sięgnąć po to szybko, bo transakcje w hurtowni Amazona są jednorazowe. To, co zniknęło, zniknęło.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android