Cracker Telekom: 10 GB za jedyne 8 € miesięcznie

Cracker Telekom: 10 GB za jedyne 8 € miesięcznie

Szukasz taniej umowy na telefon komórkowy w sieci Telekom? W takim razie powinieneś przyjrzeć się Mobilcom-Debitel. Jest taryfa „zielone LTE” z 10 GB objętości danych i ryczałtową stawką dla wszystkich sieci obniżoną o aż 70 procent na krótki czas.

Ryczałt Allnet z 10 GB LTE w sieci Telekom w okazyjnej cenie

Mobilcom-Debitel ma na krótki czas Taryfa Telekom „zielone LTE” z wolumenem danych 10 GB w tym Allnet-Flat w specjalnej cenie w ofercie. Zamiast 26,99 euro miesięcznie, obecnie płacisz tylko 7,99 euro, co a Oszczędność 70 procent jest równa. Jedyny haczyk: musisz zamówić bezpłatną kartę kredytową Barclaycard. Jeśli tego nie chcesz, płacisz za to Taryfa 10 GB w sieci Telekom 9,99 euro miesięcznie. Więc oszczędzasz „tylko” trochę 63 procent w porównaniu do normalnej ceny – to wciąż bardzo dobra oferta, zwłaszcza, że ​​umowy na telefony komórkowe w sieci Telekom są zazwyczaj znacznie droższe.

Bez względu na to, którą ofertę wybierzesz, cena połączenia 39,99 euro zostanie zwrócona, jeśli wyślesz SMS z nowej karty SIM o treści „AG Online” na numer 22240 w ciągu 2 tygodni od aktywacji.

Wszystkie ważne szczegóły taryfy „zielone LTE 10 GB” w skrócie:

Dostawca sieci Mobilcom-Debitel
Telekom

ilość danych
10 GB LTE (maks. 25 Mbit/s) Telefonia Płaski SMS 19 centów za SMS Roaming w UE Minimalny okres 24 miesiące Okres wypowiedzenia 1 miesiąc Koszty połączenia
(jednorazowo) zostanie zwrócony SMS-em

Koszty taryfowe (miesięcznie)
7,99 euro lub 9,99 euro

Do oferty z BarclaycardDo oferty za 9,99 euro miesięcznie

Dla kogo opłacalna jest taryfa promocyjna w sieci Telekom?

Akcja jest warta zachodu dla każdego, kto:

posiadają już smartfona i szukają taniej taryfy, cenią dobrze rozwiniętą sieć Telekom, nawet na terenach wiejskich, chcą jak najmniej wydawać na ryczałt ogólnosieciowy z wolumenem danych 10 GB LTE w sieci Telekom, może obejść się bez 5G.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Od 25 miesiąca opłata podstawowa wzrasta do drogiej normalnej ceny 26,99 euro. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Możesz w każdej chwili dowiedzieć się, w jaki sposób możesz samodzielnie obliczyć, czy warto skorzystać z oferty taryfowej Wideo:

Oferta w Mobilcom-Debitel: Z kartą Barclaycard czy bez?

Wykupując taryfę „zielone LTE 10 GB” w sieci Telekom w Mobilcom-Debitel z kartą Barclaycard, oszczędzasz 2 euro miesięcznie. To 48 euro po minimalnym okresie 24 miesięcy. Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej i możesz z niej skorzystać, oferta może być warta zachodu, ponieważ Barclaycard jest całkowicie bezpłatny, a warunki są dość atrakcyjne:

Płać i wypłacaj pieniądze na całym świecie bezpłatnie Płatności mobilne lub zbliżeniowe (przez Apple Pay lub Google Pay) Opcjonalnie do 3 kart partnerskich bezpłatnie Bez zmiany konta Zakup na raty od 0 procent odsetek 0 euro opłaty rocznej Do oferty z BarclaycardDo oferty dla 9,99 euro miesięcznie

Podsumowaliśmy dla Ciebie inne okazje związane tylko z kartą SIM w sieci Telekom:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android