Chromebook poniżej 200 euro: okazyjna cena przez ograniczony czas w Saturn

Chromebook poniżej 200 euro: okazyjna cena przez ograniczony czas w Saturn

Tuż przed Bożym Narodzeniem łowcy okazji mogą ponownie dostać się w ręce Saturna: teraz możesz tam kupić Chromebooki od Asusa, Lenovo i innych przez krótki czas w najniższych cenach, zaczynających się od 199 euro. Pokażemy Ci najlepsze oferty, które naprawdę są tego warte.

Szybki, elastyczny i długi czas pracy na baterii — Chromebooki zaoferować Państwu liczne korzyści. Decydującym czynnikiem jest jednak przede wszystkim cena, która jest wyraźnie tańsza w porównaniu do różnych notebooków. Nie musisz iść na żadne kompromisy: Chromebook to idealne połączenie intuicyjnej obsługi, bezpieczeństwa i wydajności.

Snappery Asus Chromebook poniżej 200 €

Na Saturnie możesz teraz zapewnić sobie okazyjną ofertę na krótki czas Odłączany Chromebook Asus CZ1 w znacznie obniżonej cenie 199 Euro zamiast 499 euro sugerowanej ceny detalicznej. Oszczędzasz więc aż 60 procent. Po naszym porównaniu cen online otrzymasz ofertę z absolutnie najniższa cena – Oferty porównawcze zaczynają się już od 324 euro.

Odłączany Chromebook Asus CZ1 Chromebook

Odłączany Chromebook Asus CZ1 Chromebook

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 499 euro: Asus Chromebook Detachable CZ1 z 10,1-calowym wyświetlaczem z ekranem dotykowym, procesorem MediaTek, 4 GB RAM i 64 GB eMMC oraz złączami USB-C i jack 3,5 mm.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 13.12.2022 20:39

To Odłączany Chromebook Asus CZ1 ma 10,1-calowy ekran dotykowy, procesor MediaTek, 4 GB RAM i 64 GB eMMC oraz złącza USB-C i jack 3,5 mm. Podobnie jak w przypadku wszystkich modeli Chromebooków, używany jest system operacyjny Chrome – system oparty na systemie Linux, który opiera się głównie na przeglądarce Chrome i usługach Google. Najważniejsze cechy Asus Chromebook Detachable CZ1 obejmują do 11 godzin pracy na baterii jak również jeden już zawarty w pakiecie Rysik.

To sprawia, że ​​oferta w niskiej cenie jest opłacalna dla każdego, kto szuka niedrogiego towarzysza do surfowania i przesyłania strumieniowego w podróży, szybkiego bazgrania lub notatek i tekstów w pracy, szkole lub na uczelni.

Lenovo IdeaPad Duet 5 Chromebook w sprzedaży Saturn

Otrzymasz kolejną ofertę na Chromebooka ze zniżką Lenovo IdeaPad Duet 5 za 429 euro zamiast 549 euro sugerowanej ceny detalicznej – tutaj również możesz zapewnić sobie aktualną najniższą cenę po naszym porównaniu cen online. Oferty porównawcze zaczynają się dopiero od około 500 euro.

W porównaniu do Asus Chromebook Detachable CZ1, masz z nim bardziej wyrafinowany sprzęt Wyświetlacz 13,3-Zoll, Procesor Qualcomma (seria Snapdragon 700), 4 GB RAM i 128 GB eMMC. Wbudowany ekran dotykowy OLED ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli. Idealny do domowego biura i rozmów w podróży: przedni aparat 5 MP oferuje rozdzielczość 1080p FHD do przesyłania strumieniowego i połączeń wideo w sumie do 12 godzin pracy na baterii. Jeśli w podróży wyczerpie Ci się bateria, możesz szybko naładować Chromebooka do 50 procent za pomocą szybkiego ładowania.

Źródło obrazu: Saturn/Lenovo

To sprawia, że ​​warto Lenovo IdeaPad Duet 5 dla każdego, kto szuka smarta Urządzenie 2 w 1 szukam. Klawiaturę można elastycznie wyjmować w razie potrzeby i w ten sposób przekształcić w potężny tablet. Z podłączoną klawiaturą masz jednocześnie osłonę ochronną i podstawkę, aby łatwo skonfigurować Chromebooka.

Więcej okazji na Chromebooki w Saturn

Obok Odłączany Chromebook Asus CZ1 oraz Lenovo IdeaPad Duet 5 Saturn ma obecnie w ofercie inne okazje, w tym modele z wyższej półki, takie jak Asus Chromebook Flip CX5. Możesz też dowiedzieć się więcej o Chromebookach ogólnie w naszym artykule o wszystkich zaletach i szczegółach.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android