China cracker: wyjątkowo duża ilość smartfonów z Androidem za jedyne 200 euro

China cracker: wyjątkowo duża ilość smartfonów z Androidem za jedyne 200 euro

Nie tylko Xiaomi może budować realny stosunek jakości do ceny, ale także Realme. Zupełnie nowy Realme 8i jest sprzedawany za jedyne 200 euro i oferuje kilka zaawansowanych funkcji, które można znaleźć tylko w znacznie droższych smartfonach z Androidem.

Realme 8i za 200 euro: smartfon z Androidem z wyświetlaczem 120 Hz i funkcją dual SIM

Realme chce pobudzić rynek smartfonów średniej klasy w Niemczech, a dzięki Realme 8i wprowadza na rynek prawdziwy hit pod względem ceny i wydajności. Za jedyne 199 euro otrzymujesz telefon komórkowy z 6,6-calowym wyświetlaczem, który ma częstotliwość odświeżania 120 Hz i tak płynnie wyświetla treści. Urządzenie napędzane jest procesorem MediaTek Helio G96, który ma 4 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej.

Dopłata za podwojenie pamięci w Realme 8i to tylko 20 euro. Nie musisz więc dwa razy zastanawiać się, którą wersję wybrać. Możesz także rozszerzyć pamięć wewnętrzną i włożyć jednocześnie dwie karty SIM obsługujące funkcję dual SIM . W dzisiejszych czasach prawie nie można tego znaleźć na smartfonach. Czytnik linii papilarnych znajduje się z boku, a bateria mierzy 5000 mAh. Można go również szybko naładować z mocą 18 watów. Zasilacz jest oczywiście objęty zakresem dostawy.

Potrójny aparat 50 MP znajduje się z tyłu, natomiast aparat 16 MP z przodu ma zapewniać ładne selfie. Nie musisz rezygnować z gniazda jack 3,5 mm, możesz więc podłączyć również starsze słuchawki. Smartfon transmituje w sieci 4G, obsługuje Bluetooth 5.1 i NFC. System operacyjny to Android 11 z Realme UI 2.0. W pewnym momencie powinna być również dostępna aktualizacja do Androida 12.

W filmie pokazujemy, czego można się spodziewać po Androidzie 12:

Realme 8i: Osoby zamawiające w przedsprzedaży mogą zaoszczędzić

Jeśli zamówisz Realme 8i w przedsprzedaży od Amazon, możesz dużo zaoszczędzić. Wersja z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej kosztuje obecnie tylko 179 euro (zobacz na Amazon) zamiast 199 euro. Wersja z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej jest dostępna za 199 euro (patrz Amazon) zamiast 219 euro.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android