Chcesz więcej programów takich jak His Dark Materials?  Co oglądać po ostatnim sezonie

Chcesz więcej programów takich jak His Dark Materials? Co oglądać po ostatnim sezonie

His Dark Materials powraca z trzecim i ostatnim sezonem w HBO, transmitowanym w HBO Max. Koprodukcja BBC oparta na powieściach Philipa Pullmana to druga adaptacja i zdecydowanie bardziej znana, z sezonem 3 obejmującym wydarzenia z trzeciej powieści, The Amber Spyglass. Jeśli jesteś uzależniony i szukasz więcej programów, takich jak His Dark Materials, mamy coś dla Ciebie.
Zobacz też: Najlepsze programy w HBO Max Jeśli jeszcze nie sprawdziłeś His Dark Materials, możesz teraz transmitować pierwsze dwa sezony i być na bieżąco z sezonem 3 w HBO Max. Po prostu kliknij poniższy link.
logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także dom dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Pokazy takie jak Jego ciemne materiały

Odkrycie czarownic

Matthew Goode jako Matthew Clairmont i Teresa Palmer jako Diana Bishop na parkingu w A Discovery of Witches – seriale jak papierowe dziewczynyMroczna fantazja, siły zła, sojusze między walczącymi frakcjami i podróż przez magiczne portale — A Discovery of Witches ma wiele wspólnego z Jego Dark Materials. Kiedy historyk odkrywa zaczarowany rękopis, zostaje wciągnięta w świat magii, wampirów i nie tylko, rozpoczynając pełen przygód romans, gdy odkrywa własne ukryte moce.
amc plusAMC Plus AMC Plus oferuje wolny od reklam dostęp na żądanie do biblioteki programów i filmów z rodziny usług telewizji kablowej i transmisji strumieniowej AMC Networks.

Cień i kość

Shadow and Bone - pokazuje jak jego ciemne materiałyShadow and Bone to serial Netflix, taki jak His Dark Materials, oparty na powieściach Leigh Bardugo, łączący tytuły z jej „Grishaverse”. W alternatywnej historii żołnierz przypadkowo ujawnia, że ​​ma tajemnicze magiczne moce, nagle dając jej dostęp do świata przywilejów i władzy.
Ikona NetflixaNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą transmisji strumieniowej premium, z ponad 200 milionami abonentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Karnawałowy rząd

Carnival Row pokazuje jak jego ciemne materiałyW tej serii Amazon Prime Video występują Orlando Bloom i Cara Delevingne. W świecie, w którym faerie i inne magiczne stworzenia są uchodźcami po tym, jak ludzie wkroczyli do ich świata, ludzki detektyw prowadzący śledztwo w sprawie serii morderstw rozpoczyna romans z magiczną istotą w coraz bardziej inteligentnym społeczeństwie.
Najlepsze logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do strumieniowego przesyłania. Obejmuje to wspaniałe oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w ramach Amazon Prime Video.

Doktor Kto

Jodie Whittaker i jej towarzysze z podniesionymi rękami w Doctor WhoBrytyjski serial science-fiction z BBC jest kultowym klasykiem i nadal przyciąga ogromną oglądalność w swoich obecnych iteracjach. Podróżnik w czasie przeżywa wiele przygód w całej historii Ziemi, pomagając ludziom po drodze i stawiając czoła różnym wrogom.

Magicy

Kobieta czyta ze starożytnej księgi otoczona świecami w The Magicians - pokazuje jak jego ciemne materiałyOparty na serii powieści fantasy autorstwa Leva Grossmana, The Magicians podąża za grupą magów w elitarnej akademii w celu studiowania magii, gdy radzą sobie z różnymi zagrożeniami dla siebie i całej ludzkości.

Ciemny

Ciemny nadchodzący NetflixNiemiecki oryginał Netflix, Dark był światowym hitem. Kiedy w małym miasteczku zaginęło dwoje dzieci, uwagę zwracają podobieństwa w sprawach, a wkrótce mroczna przeszłość miasta musi wyjść na jaw, w tym nadprzyrodzone tajemnice.

Wojownicza Zakonnica

OLIVIA DELCÁN jako SISTER CAMILA, TOYA TURNER jako SHOTGUN MARY, ALBA BAPTISTA jako AVA, LORENA ANDREA jako SISTER LILITH, KRISTINA TONTERI-YOUNG jako SIOSTRA BEATRICE w Warrior Nun – najlepsze pokazy, takie jak jego mroczne materiałyRysowanie porównań do programów takich jak Buffy the Vampire Slayer, Warrior Nun jest również jednym z najlepszych programów, takich jak His Dark Materials. Oryginalny serial Netflix opowiada o młodej kobiecie, która budzi się w kostnicy z tajemniczymi mocami. Ścigana przez siły ciemności, musi nauczyć się kontrolować swoje dary jako ostatnia wybranka w starożytnej bitwie między dobrem a złem.

Przeznaczenie: Saga Winx

Precious Mustapha jako Aisha, Abigail Cowen jako Bloom, Elisha Applebaum jako Musa, Eliot Salt jako Terra w Fate The Winx Saga – najlepsze programy, takie jak jego mroczne materiałyOparty na serialu animowanym Nickelodeon Winx Club, Fate: The Winx Saga to kolejny serial fantasy Netflix na żywo. Podąża za grupą, jeśli Wróżki wyrwały się ze swojego przyziemnego życia i przeniosły do ​​innego królestwa, aby uczyć się i doskonalić swoje moce w magicznej szkole z internatem.

Sandman

Mężczyzna i młoda kobieta przechadzają się po cmentarzu w filmie Sandman — nowość w sierpniu na NetflixOparty na kultowym, definiującym gatunek komiksie Neila Gaimana, Netflix The Sandman to najnowszy program, taki jak His Dark Materials, który warto sprawdzić. Kiedy kosmiczny władca snów zostaje zwolniony z ponad 100-letniego więzienia, wędruje po świecie, przemierzając rzeczywistości i linie czasowe, aby naprawić chaos spowodowany jego nieobecnością. To tylko kilka programów, takich jak His Dark Materials, które będą transmitowane w następnej kolejności. Czy przegapiliśmy któregoś z twoich ulubionych? Daj nam znać w komentarzach!
logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych wyprodukowanych przez Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce dla nowych i oryginalnych filmów i programów, których nie ma nigdzie indziej.Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android