Bezpłatna karta kredytowa z kredytem początkowym 25 €, w tym Google i Apple Pay

Bezpłatna karta kredytowa z kredytem początkowym 25 €, w tym Google i Apple Pay

Jeśli planujesz skonfigurować płatności zbliżeniowe za pośrednictwem Google Pay lub Apple Pay, ale nie masz jeszcze odpowiedniej karty kredytowej, American Express oferuje obecnie atrakcyjną opcję. Bezpłatna karta kredytowa Amex Blue jest obecnie dostępna z kwotą początkową do 25 euro. Oto wszystkie informacje dla Ciebie.

American Express Blue: bezpłatna karta kredytowa z premią 25 €

Jeśli posiadasz bezpłatną kartę kredytową Jeśli szukasz rozwiązania, które umożliwi bezproblemowe płatności zbliżeniowe za pośrednictwem Google Pay i Apple Pay, warto poznać ofertę American Express. Karta kredytowa Amex Blue jest obecnie dostępna z kredytem początkowym w wysokości 25 euro (zobacz ofertę American Express tutaj).

Wysokość kredytu uzależniona jest od Osiągnięcie określonej sprzedażye w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od aktywacji karty kredytowej. Od obrotu w wysokości 100 euro otrzymasz początkowy częściowy kredyt w wysokości 7,50 euro. Za każde dodatkowe 100 euro obrotu otrzymasz dodatkowe 7,50 euro – aż do osiągnięcia maksymalnego kredytu początkowego wynoszącego 25 euro. Musisz więc wydać łącznie 600 euro za pomocą karty kredytowej, aby otrzymać pełny kredyt początkowy w wysokości 25 euro.

Karta kredytowa Amex Blue: Przejdź do oferty

Opłata roczna za Amex Blue zostaje na stałe zniesiona. Ponadto nie musisz otwierać dodatkowego konta rozliczeniowego: po prostu połącz konto karty kredytowej z istniejącym kontem. Wydatki są nieoprocentowane z terminem płatności do 30 dni, a karta kredytowa jest kompatybilna z Apple Pay. Dzięki aplikacji możesz cały czas monitorować swoją sprzedaż w czasie rzeczywistym, w sytuacji awaryjnej mieć możliwość natychmiastowego zablokowania i odblokowania karty oraz zapisać w niej kilka kart jednocześnie.

Amex Blue: Oto zalety i wady bezpłatnej karty kredytowej

Amex Blue ma pewne zalety, ale ma też kilka wad. Poniżej podajemy szczegóły bezpłatnej karty kredytowej dla Ciebie.

Zalety
Niedogodności

Nie ma opłaty rocznej. Nie jest wymagane dodatkowe konto rozliczeniowe
25 euro Saldo początkowe Płatność zbliżeniowa jest bezpłatna w strefie euro
Google i Apple Pay-capable Przydatna aplikacja do przejrzystej administracji, zawierająca 1 dodatkową kartę za darmo Wypłata pieniędzy: Tak 4 procent kwoty
i przynajmniej 5 euro należna przy wypłacie gotówki w walucie obcej
Ponownie 2 procent opłat Aby móc wziąć udział w programie nagród, należy zapłacić dodatkowo 30 euro rocznie. Karta kredytowa Amex Blue: Przejdź do oferty
Apple wyjaśnia Apple Pay: jak dodać kartę na iPhonie

Apple wyjaśnia Apple Pay: jak dodać kartę na iPhonie

Czy warto kupić kartę kredytową Amex Blue od American Express?

Jeśli szukasz tylko karty kredytowej, której będziesz mógł używać do płatności zbliżeniowych na terenie UE, warto Niebieski Amex właśnie z tego powodu Kredyt na start 25 euro. Jeśli szukasz karty VISA, za pomocą której będziesz mógł bezpłatnie płacić i wypłacać gotówkę za granicą, bardziej odpowiednia będzie dla Ciebie karta kredytowa Barclaycard.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android