Bez opłat, mega korzyści: Bezpłatna karta kredytowa od TF Bank

Bez opłat, mega korzyści: Bezpłatna karta kredytowa od TF Bank

Jeśli masz dość irytujących opłat za zarządzanie kontem, kłopotliwych rezerwacji i braku płatności mobilnych, powinieneś być ostrożny: zmiana na TF Bank może być dla Ciebie ekscytująca. Ujawniamy, dlaczego oferta jest tam opłacalna i jakie inne korzyści możesz zapewnić oprócz darmowej karty kredytowej.

TF Bank oferuje dwie różne opcje – a Konto rynku pieniężnego z miesięcznym odsetkiem i Karta kredytowa Mastercard Gold bez dodatkowych opłat. Szczególnie w przypadku zbliżających się wakacji, kolejnej dużej decyzji o zakupie lub po prostu jako praktyczna opcja płatności, ta ostatnia jest szczególnie opłacalna dla Ciebie i korzystasz z decydujących zalet, których inni dostawcy kart kredytowych na rynku często nie są w stanie zapewnić ich wszystkich.

Płać na całym świecie bezpłatnie, bezpiecznie i zbliżeniowo

Obejmuje to płatności mobilne przez Google Pay i Apple Pay do szybkich i bezpiecznych płatności zbliżeniowych – zarówno w Niemczech, jak i za granicą. Korzystanie z karty i bankowość internetowa są bezpłatne na całym świecie. Nie musisz więc obawiać się ukrytych kosztów.

Mastercard Gold od TF Bank: Płać na całym świecie bezpłatnie i zbliżeniowo (źródło obrazu: TF Bank)

Jeśli faktycznie jesteś na wakacjach za granicą, Ty i Twoi towarzysze podróży automatycznie przechodzicie przez Darmowe ubezpieczenie podróżne zabezpieczony podczas podróży i szybko i łatwo miej oko na wszystkie płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnej TF Bank. Na górze dostajesz 5 procent Cashback na rezerwacje wynajmu samochodów a także kupon o wartości 30 euro za pośrednictwem poniższej strony aplikacji TF Banku.

Dzięki TF Bank zyskujesz również:

0 euro opłata za otwarcie0 euro opłata roczna0 euro dostawa faktur elastyczne opcje spłaty bezodsetkowe zakupy towarów do 51 dni

Minimalna kwota spłaty obowiązuje jako opcja spłaty dla zakupów na kredyt: 3 procent wykorzystanej linii kredytowej i co najmniej 30 euro. (Oprocentowanie wynosi 1,49 procent miesięcznie lub 19,39 procent rocznie w przypadku zakupów towarów, 1,74 procent miesięcznie lub 22,96 procent rocznie w przypadku transakcji gotówkowych).

Jak to działa?

w Bank TF nie musisz ręcznie wypełniać uciążliwych formularzy, możesz użyć swojego Aplikuj bezpośrednio online i zidentyfikować Cię po podjęciu decyzji kredytowej. Po podpisaniu i wysłaniu formularza aktywacyjnego otrzymasz kartę kredytową Mastercard Gold i odpowiedni PIN. Gdy tylko Twoja karta zostanie aktywowana, otrzymasz wiadomość e-mail i będziesz mógł bezpośrednio korzystać ze wszystkich korzyści.

Wszystkie dalsze szczegóły dotyczące korzyści i warunków można znaleźć bezpośrednio w TF Bank na poniższej stronie oferty.

Uwaga: Pożądany voucher zostanie wysłany do nowych klientów po aktywacji karty i minimalnym obrocie 100 euro (w ciągu 4 tygodni od aktywacji karty) na adres e-mail podany podczas składania wniosku. Zwroty i przelewy pieniężne (np. przez PayPal) są wykluczone. Nowi klienci to ci, którzy wcześniej nie posiadali karty TF Mastercard Gold. Otrzymanie żądanego kuponu może zająć od 4 do 6 tygodni po spełnieniu warunków.

Płać bez gotówki – tak to działa zbliżeniowo:

Więcej informacji o płatnościach zbliżeniowych za pomocą Google Pay i Apple Pay znajdziesz w naszym artykule GIGA.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android