Apple Vision Pro potrzebuje zarówno Twojego czasu, jak i pieniędzy

Apple Vision Pro potrzebuje zarówno Twojego czasu, jak i pieniędzy

TL; DR Zaufany dziennikarz ujawnił, czego można się spodziewać po demonstracjach Vision Pro w sklepach. Wersja demonstracyjna może trwać do 25 minut, ale nie obejmuje to procesu konfiguracji. Apple przygotowuje się do wprowadzenia na rynek zestawu słuchawkowego Vision Pro XR już 2 lutego, a zaufane źródło ujawniło, czego możemy się spodziewać po prezentacjach firmy dostępnych w sklepach w dniu premiery. Dziennikarz z Bloomberg Mark Gurman w swoim swoim artykule opisał proces prezentacji Apple Vision Pro u sprzedawcy detalicznego Biuletyn dotyczący włączania zasilania. Na początek mówi się, że największe sklepy Apple mają w ofercie ponad 12 jednostek demonstracyjnych w dowolnym momencie wraz ze strefami wypoczynkowymi, w których odbywają się prezentacje.

Przed rozpoczęciem demonstracji

Zanim jednak założysz zestaw słuchawkowy za 3500 dolarów, musisz wykonać kilka kroków. Po pierwsze, pracownicy muszą zeskanować Twoją twarz za pomocą aplikacji, aby określić, jakiej lekkiej uszczelki, rozmiaru opaski i poduszki piankowej będziesz potrzebować. Mówi się, że proces ten jest podobny do procesu rejestracji Face ID. Klienci noszący okulary również będą musieli przejść kolejny etap, ponieważ pracownicy używają urządzenia do skanowania soczewek. Informacje te zostaną następnie wykorzystane do dobrania odpowiednich soczewek do zestawu słuchawkowego na potrzeby demonstracji. Uważa się, że w sklepach będą dostępne „setki” obiektywów na potrzeby demonstracji. Następnie pracownik zmontuje Vision Pro na potrzeby demonstracji. Klienci będą mogli trzymać zestaw słuchawkowy, postępując zgodnie ze wstępnymi instrukcjami pracownika dotyczącymi działania urządzenia. Po założeniu zestawu słuchawkowego należy dostosować ustawienia za pomocą „różnych ćwiczeń związanych ze śledzeniem i stukaniem”. Ćwiczenia te obejmują skanowanie dłoni i przyglądanie się różnym wzorom punktów przy różnych poziomach jasności.

Demo Vision Pro: czego się spodziewać?

Po zakończeniu procesu konfiguracji można wreszcie rozpocząć korzystanie z wersji demonstracyjnej Vision Pro. Uważa się, że to doświadczenie będzie trwało od 20 do 25 minut. Czego więc użytkownicy powinni się spodziewać? Gurman twierdzi, że użytkownicy Vision Pro początkowo otworzą aplikację do zdjęć, aby przeglądać zdjęcia, a następnie zdjęcia panoramiczne. Póki co takie typowe VR. Stąd użytkownicy zostaną przekierowani do obejrzenia zdjęć 3D (tzw. „zdjęć przestrzennych”) i wideo 3D („wideo przestrzenne”). Dziennikarz szczególnie wspomina o zdjęciu 3D dziecka uderzającego w piniatę, a także o filmie 3D przedstawiającym przyjęcie urodzinowe. Następnie demonstracja przedstawia wydajność urządzenia jako zamiennika iPada lub komputera Mac. Wiąże się to z umieszczeniem kilku okien aplikacji w przestrzeni wirtualnej i przewijaniem stron w przeglądarce Safari.

Czy planujesz kupić Vision Pro?

51 głosówTak, zdecydowanie14%Być może, to zależy od recenzji12%Nie, nie mam zamiaru kupować 75% Nareszcie użytkownicy zobaczą filmy 3D i „immersyjne”. Klipy te obejmują tematy takie jak ocean, sport i dzika przyroda. Gurman szczególnie przywołuje „fascynującą” scenę z liną. Uważa się również, że w zestawach słuchawkowych Vision Pro w sklepach będą fabrycznie zainstalowane aplikacje innych firm, ale nie jest jasne, czy konsumenci będą mieli do nich dostęp w czasie korzystania z wersji demonstracyjnej. Jedna rzecz jest nie. wydaje się być częścią procesu demonstracyjnego przy użyciu wirtualnej klawiatury. I to może być dobra rzecz. Gurmana domagał się X w zeszłym tygodniu, że ostateczna klawiatura Vision Pro jest obecnie „na straty”. Mówiąc dokładniej, uważa się, że pisanie jest powolnym procesem, podczas którego naciskasz jeden klawisz na raz. Lepiej więc zainwestuj w klawiaturę bezprzewodową, aby uzyskać szybsze działanie.Klawiatura Mark Gurman Vision Pro XTak czy inaczej jasne jest, że konsumenci chcący wypróbować zestaw słuchawkowy będą musieli spędzić przyzwoitą część czasu w Apple Store. Ten 20–25-minutowy czas demonstracyjny jest również interesujący w świetle doniesień Bloomberga, według których niektórzy pracownicy zgłaszali zmęczenie i spocenie głowy już po 30 minutach użytkowania. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android