Apple AirPods Pro 2: Wszystko, co do tej pory wiemy

Apple AirPods Pro 2: Wszystko, co do tej pory wiemy

Od premiery oryginalnych słuchawek AirPods Pro minęły dwa lata. Nie trzeba dodawać, że są już dawno spóźnione na odświeżenie. Nazywamy kolejną parę bezprzewodowych słuchawek Apple Premium AirPods Pro 2, ale Apple może nazwać je nieco inaczej, być może „AirPods Pro 2. generacji”. Niemniej jednak pąki TWS nie są całkowitą tajemnicą, dzięki licznym plotkom, doniesieniom znawców branży i przeciekom. Oto wszystko, co wiemy o AirPods Pro 2.

Czy będzie Apple AirPods Pro 2?

Słuchawki douszne AirPods Pro w etui do bezprzewodowego ładowania obok iPhone'a i aparatu cyfrowego.Sam Smart / Android AuthorityApple jeszcze nawet nie potwierdził istnienia AirPods Pro 2, ale po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o urządzeniu od analityków Apple Ming-Chi Kuo w czerwcu 2021 roku. Według Kuo, „AirPods Pro” drugiej generacji wzmocnią AirPod wysyłek do ponad 100 mln. Analityk również ostatnio zgłoszone że Apple planuje wypuścić AirPods Pro 2 w 2022 roku. Powiedział, że firma może zaprzestać produkcji istniejących AirPods Pro, gdy pojawią się nowe. Więc jeśli planujesz kupić parę w najbliższym czasie, możesz chcieć się powstrzymać.

Kiedy będzie data premiery Apple AirPods Pro 2?

Wskaźnik baterii Airpods Pro
AirPods — 7 września 2016 r. AirPods (2. generacja) — 20 marca 2019 r.
AirPods Pro — 30 października 2019 r.
Airpods (3. generacja) — 18 października 2021 r. Jak dotąd nie mamy oficjalnej daty premiery AirPods Pro 2 ani nawet konkretnej, która wyciekła. Bazując na datach premiery poprzednich Apple AirPods, spodziewamy się, że słuchawki douszne spadną jesienią, prawdopodobnie wraz z oczekiwaną premierą iPhone’a 14 we wrześniu lub nieco później w październiku. Według Kuo pojawią się AirPods Pro 2 pod koniec drugiej połowy 2022 r. Jednak, jak twierdzi wyciekły FronTron, mogą ruszyć w trzecim kwartale, co w zasadzie oznacza pomiędzy 1 lipca 2022 a 30 września 2022. Chociaż typer nie ma wielkich osiągnięć, powiedzieli MacRumors, że informacje pochodzą ze źródeł łańcucha dostaw. Inny dość wiarygodny przeciek, który prowadzi iDropNews, spodziewa się, że Apple wypuści AirPods Pro 2 na wrześniowej imprezie wraz z iPhonem 14, który, jak twierdzi przeciek, odbędzie się 13 września.
Kasy: Najlepsze prawdziwe bezprzewodowe wkładki douszne

Jakie funkcje i specyfikacje będą miały Apple AirPods Pro 2?

Zdjęcie silikonowej końcówki dousznej Apple AirPods Pro wyjętej z wkładki dousznej i w dłoni mężczyzny.Mówi się, że AirPods Pro 2 mają zupełnie nowy wygląd. Według raportu Marka Gurmana z Bloomberg z 2020 roku, Apple może zmniejszyć słuchawki, pozbywając się łodygi na dole — pomyśl Beats Studio Buds. Uważa się, że firma testuje „bardziej zaokrąglony kształt, który wypełnia więcej ucha użytkownika”. Jednak Gurman powiedział również, że umieszczenie sprzętu w mniejszej obudowie było trudnym zadaniem dla Apple, a jeśli to nie zadziała, plan może zostać złomowany.

Cechy

Śledzenie kondycji to jedna z najbardziej znanych, plotkowanych funkcji AirPods Pro 2. Jak twierdzi Gurman, druga generacja AirPods Pro otrzyma zaktualizowane czujniki ruchu i nowy układ umożliwiający śledzenie kondycji. Obecne AirPods Pro zawierają układ H1, który znajduje się również w najnowszych AirPods trzeciej generacji. Oczekuje się, że rzekoma aktualizacja chipa poprawi funkcje takie jak aktywna redukcja szumów, co może również skutkować wydłużeniem żywotności baterii. Wygląda na to, że pąki przykleją się do portu Lightning w celu ładowania. Mówiąc o baterii, nie ma wiarygodnych informacji o jej pojemności ani o tym, jak długo nowe AirPods będą działać na pełnym naładowaniu. Jest jednak kilka rzeczy, które wiemy o etui ładującym. Analityk Kuo wcześniej twierdził, że etui ładujące nowych AirPods Pro będzie w stanie emitować dźwięk, aby pomóc użytkownikom go znaleźć. Oczekuje, że etui będzie wodoodporne, podobnie jak etui ładujące AirPods trzeciej generacji. Niestety, to wygląda jak pąki przykleją się do portu Lightning w celu naładowania. Apple wciąż nie jest gotowy, aby wskoczyć na modę USB-C, przynajmniej nie przed pierwszym iPhonem obsługującym złącze.
Przeczytaj także: Wszystkie najlepsze alternatywy dla Apple AirPodsNa WWDC 2021 firma Apple ogłosiła kilka nowych funkcji przeznaczonych dla istniejących AirPods. Obejmują one obsługę dźwięku przestrzennego, możliwość ogłaszania powiadomień, alerty aplikacji Znajdź mój oraz nową funkcję wzmocnienia konwersacji, która poprawia mowę. Powinny one również trafić na nowe AirPods Pro, ponieważ oryginalny model został ulepszony.

Bezstratny dźwięk

Jeśli chodzi o poprawę jakości dźwięku, Kuo powiedział wcześniej, że AirPods Pro 2 będą obsługiwać kodek audio ALAC. Jest to własna technologia bezstratnej kompresji dźwięku firmy Apple, która oznacza Apple Lossless Audio Codec. Apple podobno pracuje nad nowym kodekiem, aby umożliwić bezstratny dźwięk. Nie jesteśmy pewni, w jaki sposób Apple miałby to zrobić, ponieważ obecne zbiory bezprzewodowych słuchawek i słuchawek dousznych nie obsługują ALAC. To dlatego, że połączenia Bluetooth nie są bezstratne. Aby cieszyć się utworami Apple ALAC w Apple Music, potrzebujesz przewodowego połączenia ze słuchawkami, odbiornikami lub głośnikami zasilanymi. To mówi, WyciekiApplePro na iDropNews mówi, że Apple pracuje nad nowym kodekiem, który będzie działał między iPhone’ami a AirPods Pro 2, aby umożliwić bezstratny dźwięk.

Jaka będzie cena Apple AirPods Pro 2?

AirPods Pro z etuiOryginalny AirPods Pro został wprowadzony na rynek za 249 USD. Apple jest zwykle zgodne z cenami, ale jeśli AirPods Pro 2 wprowadzą kilka nowych funkcji i ulepszeń, ich cena może wzrosnąć. Tipster LeaksApplePro spodziewa się, że AirPods Pro 2 zostaną uruchomione w kolorze białym za około 299 USD. W porównaniu z tym AirPods trzeciej generacji kosztują znacznie mniej i wynoszą 175 USD. Słuchawki douszne Sony WF-1000MX4 (279 USD), które są jednymi z najlepszych w branży, są również tańsze o .
Przeczytaj także: Apple AirPods Pro kontra Apple AirPods (3. generacji)


To były wszystkie plotki o Apple AirPods Pro 2, o których wiemy. Jesteśmy pewni, że w nadchodzących miesiącach usłyszymy więcej o słuchawkach. Sprawdzaj tutaj wszystkie najnowsze informacje na temat nowych słuchawek AirPods. Tymczasem weź udział w poniższej ankiecie i powiedz nam, jakich funkcji oczekujesz najbardziej w AirPods Pro drugiej generacji.

Jaką funkcję najbardziej chcesz zobaczyć w AirPods Pro 2?

112 głosów Dłuższa żywotność baterii35%Nowa konstrukcja bez trzpienia12%Ładowanie USB-C8%Bezstratny dźwięk25%Poprawa obsługi Siri3%Szybsze ładowanie4%Poprawa ANC10%Coś innego4%Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android