Aplikacja randkowa Boo: To właśnie oferuje nowy konkurent Tindera

Aplikacja randkowa Boo: To właśnie oferuje nowy konkurent Tindera

„Poznaj nowych ludzi na podstawie osobowości” – to motto nowej aplikacji randkowej Boo. Trzeba przyznać, że każda aplikacja randkowa to obiecuje. Ale czy Boo naprawdę robi coś innego?

Jeśli chodzi o aplikacje randkowe, masz ogromny wybór: jest ich tak wiele, że trudno zdecydować, której aplikacji chcesz używać. To trwa już kilka lat Aplikacja Booktóry od tego roku jest dostępny także w krajach niemieckojęzycznych i należy do Boo Enterprises.

Boo: Idealne dopasowanie dzięki 16 osobowościom?

To, co od razu zauważysz w Boo, to ładny design. Nie bez powodu tak się nazywa – maskotka tak słodki mały duch. Mam nadzieję, że nie ma żadnej wskazówki, że często widzisz duchy w tej aplikacji? Aplikację można pobrać zarówno ze sklepu Google Play, jak i Apple App Store.

W naszym filmie pokażemy Ci najpaskudniejsze pułapki randkowe:

Zasada aplikacji: Poznaj nowych ludzi na podstawie osobowości. Aby to oddać, aplikacja opiera się na wskaźnikach typu Myers-Briggs. Te znane są także m.in. z testu osobowości 16 Osobowości. Różne cechy własnej natury są rozbijane za pomocą różnych pytań. Prawdziwa innowacja w randkowaniu online? Nie. Wiele aplikacji zintegrowało już te typy osobowości. Jednak zasadniczo tylko aplikacja Boo jest na nim oparta.

Jakie funkcje są dostępne?

Podobnie jak w przypadku innych aplikacji randkowych, możesz używać Boo do poznawania nowych ludzi dla związków romantycznych lub przyjacielskich znaleźć. Nie można jednak tworzyć różnych profili, tak jak w przypadku Bumble. Możesz szukać nowych ludzi lokalnie lub na całym świecie. Swoje preferencje określasz w ustawieniach filtra. W sekcji „Dopasuj” możesz zobaczyć różnych użytkowników, których możesz przesunąć w lewo (brak zainteresowania) lub w prawo (duże zainteresowanie).

Ekran funkcji tablicy korkowej w aplikacji randkowej Boo.Ekran funkcji tablicy korkowej w aplikacji randkowej Boo.Na ścianie możesz opublikować, co chcesz lub odpowiedzieć na pytanie dnia (źródło zdjęcia: Boo Enterprises)

Jest to miła, nostalgiczna cecha Tablica korkowa. Nostalgiczny, bo przypomina mi czasy StudentVZ. Każdy, kto chce, może po prostu opublikować na ścianie cokolwiek – za pomocą mema lub GIF-a. Inni użytkownicy mogą wtedy po prostu na to zareagować.

Boo, to wygląda Gra polegająca na testowaniu osobowości i astrologii mieć: Znajdziesz wiele, wiele wpisów na blogu dotyczących zarówno Twojego typu MBTI, jak i znaku zodiaku. Zaczynają się od tego, jak najlepiej flirtować z kimś o typie lub znaku zodiaku XY, a kończą na tym, która postać jest z którą naprawdę kompatybilna. Każdy zainteresowany tymi tematami może naprawdę dać się ponieść Boo.

Zrzut ekranu z wpisów na blogu w Boo.Zrzut ekranu z wpisów na blogu w Boo.Posty na blogu na różne tematy można znaleźć na stronie Boo (źródło zdjęcia: Boo Enterprises)

Boo Infinity: Są to płatne modele subskrypcji

Możesz Aplikacja randkowa Boo jest w zasadzie darmowa używać. Rozdzielanie polubień, pisanie do innych użytkowników czy rozmawianie z nimi nie stanowi żadnego problemu. Ale przy każdej okazji zostaną Ci pokazane różne płatne modele subskrypcji. Ceny są zgodne z cenami Bumble, Tinder and Co.: Jeden miesiąc Boo Nieskończoność kosztuje 12 euro. Przy dłuższych modelach abonamentowych oszczędzasz znacząco: 3 miesiące kosztują 24 euro (czyli 8 euro miesięcznie), a 12 miesięcy „tylko” 72 euro (6 euro miesięcznie). Poza tym Boo Infinity można kupić także jednorazowo za 146 euro, model subskrypcyjny nie jest zintegrowany.

Ceny Boo Premium.Ceny Boo Premium.Ceny Boo Infinity w skrócie (źródło zdjęcia: Boo Enterprises)

Ale jakie zalety oferuje Ci Boo Infinity? Dzięki subskrypcji premium otrzymujesz z aplikacji nieskończoną liczbę propozycji dopasowań i nie ma już limitu wiadomości. Możesz także przywołać niechciane przesunięcia w lewo. Czyli podobne korzyści do konkurencji, co powinno pomóc Ci szybciej znaleźć swojego partnera.

Wnioski dotyczące Boo: Czy nowa aplikacja randkowa jest tego warta?

Na koniec moja mała ocena na temat tej aplikacji randkowej. Z jednej strony uważam tę aplikację za bardzo interesującą: projekt jest ładny, a ponieważ testy osobowości i znaki zodiaku są dla mnie ekscytujące, podoba mi się zasada randkowania. Podoba mi się też tablica korkowa, dzięki której aplikacja randkowa jest bardziej autentyczna. Ale z drugiej strony wyraźnie widać, że aplikacja nie jest dostępna w Niemczech od dawna. Poszczególne funkcje i wpisy na blogu są czasami tłumaczone słabo lub wcaleinterfejs ogólnie nadal wydaje się niedojrzały.

Szukasz odpowiedniej aplikacji randkowej? Tutaj znajdziesz coś odpowiedniego:

Aplikacja mnie tego uczy silne wibracje pokolenia Znie tylko pod względem prezentacji, ale także pod względem użytkowników. Nic dziwnego: znaki zodiaku i 16 osobowości są popularne w pokoleniu Z. Pojawienie się dedykowanej aplikacji randkowej było tylko kwestią czasu. Boo jest zdecydowanie odpowiednie dla młodszych osób.

Niemniej jednak uwaga na koniec: Podczas randek nie kieruj się tylko znakiem zodiaku lub typem osobowości, jaki ma Twoja partnerka. Chociaż oba mogą być ogólnym przewodnikiem, nigdy nie będą mogły reprezentować osoby we wszystkich jej aspektach. Komunikacja i przeczucia są o wiele ważniejsze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android