Amazon Prime Day 2022: data została ustalona

Amazon Prime Day 2022: data została ustalona

W 2022 r. odbędzie się również Prime Day, a Amazon odpowiedział na pytanie, kiedy odbędzie się impreza zakupowa. Podsumowaliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o wielkim festiwalu okazji i ujawniliśmy, które oferty mogą być dostępne i jak najlepiej się przygotować.

Amazon Prime Day 2022: Kiedy zaczyna się wielka impreza zakupowa?

Z Amazon Prime Day 2022 odbywa się w lipcu, powracając do pierwotnej daty. Firma poinformowała o tym w ramach prezentacji rocznych danych kwartalnych (źródło: Amazon). Dokładna data nie została jeszcze podana, ale na podstawie wcześniejszych dat można przypuszczać, że środek lipca do tej pory będzie.

W 2021 roku Amazon obchodził Prime Day 21 i 22 czerwca, w 2020 dwudniowa impreza zakupowa odbyła się w październiku. Jednak obie daty zostały przesunięte z powodu Corony, m.in. dlatego, że Prime Day tradycyjnie odbywa się w połowie lipca.

Zobacz wszystkie oferty na Amazon

Amazon Prime Day: co to jest i kto może wziąć udział?

Jak sama nazwa wskazuje, Prime Day to ekskluzywny festiwal okazji, w którym nie wszyscy klienci Amazon mają dostęp do ofert, ale tylko członkowie Prime. Prime kosztuje 69 euro rocznie lub 7,99 euro miesięcznie i oferuje wiele innych zalet. Lojalni klienci Amazon mają już Prime i każdy, kto nie jest pewien, może przetestować usługę przez 30 dni bezpłatnie.

Tipp: Rozpocznij bezpłatny miesiąc próbny tuż przed Prime Day, aby w pełni skorzystać z wydarzenia. Na przykład masz 30 minut wcześniejszy dostęp do promocji Lightning, co może przeważyć szalę, zwłaszcza w Prime Day. Jeśli nie lubisz Prime, możesz anulować członkostwo na koncie Amazon za pomocą kilku kliknięć.

Wypróbuj Prime bezpłatnie przez 30 dni

W ten sposób otrzymujesz wszystko z Amazon Prime:

Prime Day 2022 w Niemczech: Jakie będą oferty?

Oczywiście konkretne oferty są ściśle tajne, a sam Amazon nie jest jeszcze znany. Jednak zagorzali fani internetowego giganta wiedzą, że istnieją pewne „wiecznie zielone okazje”, które powracają co roku. Należą do nich na przykład:

Urządzenia Amazon, takie jak głośniki Echo, tablety Fire, Fire TV Sticks, czytniki e-booków Kindle itp. Usługi Amazon, takie jak Audible, Prime Video (Channels), Music i Kindle Unlimited, Amazon Kids, Prime Gaming , oferty magazynowe i wiele innych . Bestsellery ze wszystkich kategorii, takich jak elektryczne szczoteczki do zębów, zestawy patelni, ekspresy do kawy, sprzęt AGD, smartfony, telewizory, słuchawki, konsole do gier, gry wideo, zabawki, meble, biżuteria, odzież itp. Bestsellery popularnych marek, takich jak Samsung, Apple , Sony, Bose, Xiaomi, Philips, Braun, Bosch, Tefal i wiele innych. Oferty specjalne, takie jak oferty startowe z wyrzutni Amazon, produkty DIY od Handmade, ekskluzywne kupony itp. Zobacz wszystkie aktualne kupony na Amazon

Jak najlepiej przygotować się do Prime Day 2022?

Aby optymalnie przygotować się do walki o rabaty i wykorzystać maksymalny potencjał oszczędności, należy wykonać następujące czynności:

Członkowie Non-Prime powinni wykorzystać darmowy miesiąc tuż przed rozpoczęciem wydarzenia. Utwórz listę życzeń z produktami, które chcesz kupić z wyprzedzeniem i zainstaluj aplikację Amazon. Zostaniesz powiadomiony, gdy tylko żądany produkt będzie tańszy w Prime Day. Można zaobserwować oferty Amazon, które wkrótce ruszą. Otrzymasz również powiadomienie push, gdy tylko się zacznie. Zaawansowani klienci mogą również zainstalować Asystenta Amazon. To rozszerzenie Twojej przeglądarki, które pomoże Ci znaleźć oferty. Ważna wskazówka: porównywanie cen jest opłacalne, ale też wyczerpujące. Możesz także oszczędzić sobie kłopotów, sprawdzając regularnie GIGA DEALS. Raportujemy tylko o (Amazon) okazjach, które są bezkonkurencyjnie tanie. Jeśli chcesz sam porównać ceny: Najpierw umieść produkt w koszyku, a następnie spójrz na idealo, Geizhals and Co. W przeciwnym razie przedmiot zostanie wyprzedany, zanim się zorientujesz, czy to była okazja. Ogólnie rzecz biorąc, oferty dnia są bardziej interesujące niż promocje błyskawiczne, ale oferty dnia można również wyprzedać w ciągu kilku minut! Szczególnie pożądane pakiety konsol zostały wyprzedane w krótkim czasie. Doświadczeni łowcy okazji wiedzą, że najlepsze oferty można znaleźć wśród ofert magazynowych Amazon. W Prime Day jest dalsza zniżka do 30 procent na już przecenione zwroty. Warto więc zajrzeć, ale warto szybko się chwycić, bo transakcje w magazynie Amazona są jednorazowe, a to, co przepadło, przepadło.

W tym artykule znajdziesz więcej wskazówek dotyczących oszczędzania na Prime Day Wideo:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android