85 USD zniżki na system Google Nest Wifi Mesh i więcej ofert Google Home i Nest

85 USD zniżki na system Google Nest Wifi Mesh i więcej ofert Google Home i Nest

Jeśli chodzi o tworzenie inteligentnego domu, Google i Amazon to dwie najpopularniejsze opcje. To, w jaki sposób zdecydujesz, który ekosystem wybierzesz, zależy od Ciebie, ale równie dobrze możesz zaoszczędzić pieniądze, gdy to robisz. Dlatego poszliśmy do przodu i zebraliśmy jedne z najlepszych dostępnych obecnie ofert Google Home i Google Nest.
Zobacz więcej: Najlepsze produkty Google NestIstnieją tysiące umiejętności i aplikacji do wypróbowania oraz poleceń do przekazania, ale najpierw musisz zdecydować, który głośnik jest właściwy. Na liście umieściliśmy zarówno opcje Google Home, jak i Google Nest, aby zapewnić Ci największy wybór.

Polecana oferta: 85 USD zniżki na system Google Nest Wifi Mesh

Google Nest Wifi Domowy system Wi Fi 2-pak Amazon OfertaPosiadanie dobrego, spójnego połączenia Wi-Fi w całym domu jest ważne, szczególnie w trudno dostępnych miejscach, dlatego konfiguracja z wieloma routerami ma tak wiele dodatkowych korzyści. Zestaw dwóch routerów Google Wifi zapewnia pełne pokrycie domu i bezproblemowo współpracuje z innymi urządzeniami, aplikacjami i akcesoriami Google Nest. Działa tak dobrze z innymi urządzeniami, że nazwaliśmy go jednym z najlepszych produktów Google Nest, jakie możesz kupić. Sprawdź ofertę za pomocą poniższego widżetu lub przewijaj listę innych ofert.Domowy system Wi-Fi Google Nest Wifi (2 sztuki) Piękny wygląd • Łatwa konfiguracja • Do 200 podłączonych urządzeńNie interesują Cię funkcje Asystenta Google dostępne w punktach Nest Wifi? Ten zestaw zawiera dwa routery Nest Wifi, idealną podstawę dla sieci mesh dla tych, którzy nie chcą dodatkowych inteligentnych głośników. W ten sposób zyskujesz także przewagę większej liczby portów Ethernet!

Najlepsze oferty Google Home i Google Nest


Oferty Google Home Mini

Google Home kontra Amazon EchoJeśli chcesz mocy Asystenta Google, ale chcesz mieć możliwość ukrycia głośnika poza zasięgiem wzroku, najlepszym rozwiązaniem jest Google Home Mini. Home Mini ma tylko rozmiar krążka hokejowego, ale zawiera wszystkie funkcje Asystenta większych głośników. Występuje w różnych kolorach: Charcoal, Chalk, Campari i Como Blue. Z łatwością dopasujesz głośnik do swojego wystroju. Sprawdź poniżej najlepsze ceny na Mini.

Google Nest Mini

Węgiel Google Nest Mini z Pixel 3a XLGoogle Nest Mini zastąpił Google Home Mini w ofercie sprzętu zasilanego przez Asystenta. Możesz ustawiać liczniki czasu, sprawdzać pogodę i uruchamiać procedury, używając tylko dźwięku swojego głosu. Możesz także używać Asystenta Google ze SmartThings, światłami Hue i nie tylko, aby sterować swoim domem. Jeśli chcesz taniego inteligentnego głośnika Google, to jest Twoja szansa. Występuje w różnych kolorach: Charcoal, Chalk, Campari i Como Blue, dzięki czemu z łatwością dopasujesz głośnik do swojego wystroju. Sprawdź niektóre z najlepszych ofert poniżej.

Google Home Max

Oferty Google Home MaxHome Max to najlepszy wybór, jeśli chcesz mieć największy i najmocniejszy głośnik w ofercie Google Home. Jest stworzony do muzyki i zawiera dwa 4,5-calowe głośniki niskotonowe oraz dwa głośniki wysokotonowe do wysokich tonów. Możesz także podłączyć wszystkie głośniki Google Home, aby uzyskać dźwięk stereo lub muzykę w całym domu. Głównym problemem, jaki mieliśmy z Home Max, kiedy został uruchomiony, była cena. Może to być jeden z najlepszych inteligentnych głośników do dźwięku na rynku, ale za 400 USD był to spory koszt. Od tego czasu cena powoli spadała, ale obecnie jest rzadkością wśród detalistów.

Oferty na Google Nest Hub

google nest hub drugiej generacji ramka na zdjęcia 1Jimmy Westenberg / Android Authority Google Nest Hub jest wyposażony w siedmiocalowy wyświetlacz, na którym można codziennie wyświetlać przypomnienia kalendarza lub sprawdzać pogodę, a także śledzić przepisy kulinarne na YouTube. Nest Hub może nawet zobaczyć, kto jest przy drzwiach za pomocą dzwonka wideo Nest lub sprawdzić inne pokoje za pomocą kamery Nest. Chociaż wyświetlacz może być głównym elementem, Nest Hub działa również jako głośnik. Jakość dźwięku nie jest oszałamiająca, ale doskonale nadaje się do odtwarzania muzyki ze zwykłych serwisów streamingowych.

Oferty Google Nest Hub Max

Rekomendacje Google Nest Hub Max Face MatchJeśli podoba Ci się wygląd i funkcjonalność Google Nest Hub, ale chcesz mieć większy ekran, Nest Hub Max to najlepszy wybór. Ma większy 10-calowy ekran HD i zachowuje wszystkie wygodne funkcje Nest Hub. Możesz także mieć oko na swój dom dzięki wbudowanej kamerze Nest Cam.Na zdjęciu szary Google Nest Audio na półce z migającymi światłami.Adam Molina / Android Authority Nest Audio nie brzmi jak system dźwiękowy hi-fi, ale nie próbuje nim być. Zamiast tego Google Nest Audio jest dostępnym inteligentnym głośnikiem dla każdego. Oferuje kompaktową konstrukcję i doskonałą jakość dźwięku jak na swój rozmiar, bardzo dobrze sprawdzając się w naszej recenzji.

Inne oferty Google Home i Nest

Rekomendacje Google Nest Hub Max Face MatchJimmy Westenberg / Android Authority Jeśli planujesz wszystko w konfiguracji Google Nest, równie dobrze możesz dodać inne akcesoria, prawda? Oto niektóre z najlepszych ofert Google Nest i Google Home, jakie mogliśmy znaleźć.


To najlepsze oferty Google Home i Google Nest, jakie możemy teraz znaleźć. Możesz również sprawdzić inne inteligentne akcesoria, a my postaramy się aktualizować tę listę. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android