7 programów, takich jak Manifest do obejrzenia przed premierą czwartego sezonu na Netflix 4 listopada

7 programów, takich jak Manifest do obejrzenia przed premierą czwartego sezonu na Netflix 4 listopada

Dzisiaj, 28 sierpnia, wielu ludzi na całym świecie znany jest również jako „Dzień manifestu”. To dlatego, że kultowy serial telewizyjny skupia się na przeniesionych w czasie pasażerach lotu Montego Air 828 (28.08.). W zeszłym roku nie wyglądało to dobrze dla perspektyw serialu, ponieważ NBC postanowiło anulować serial po zaledwie trzech sezonach. Jednak zainteresowanie serialem zaczęło rosnąć, gdy wcześniejsze sezony spadły na Netflix. To spowodowało, że Universal i Netflix rozpoczęły rozmowy. 28 sierpnia 2021 roku ogłoszono, że Netflix będzie wyłącznym miejscem czwartego i ostatniego sezonu Manifestu, który zostanie wydany jako dwie części po 10 odcinków każda. Dzisiaj Netflix ogłosił, że pierwsza część czwartego sezonu Manifest wyjdzie 4 listopada. Jeśli jesteś fanem serialu, mamy kilka serii, które powinieneś sprawdzić, które mogą nieco ułatwić oczekiwanie. Oto siedem programów, takich jak Manifest, które Cię zwiążą. Jeśli nie oglądałeś programu, możesz sprawdzić wszystkie trzy poprzednie sezony na Netflix.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Programy takie jak Manifest

Zaginiony

Kadr z Lost - pokazy jak żółte kurtkiJeśli myślisz o „tajemniczym zniknięciu samolotu” jako przesłance do programu telewizyjnego, twoje myśli muszą przejść do Lost. Pasażerowie katastrofy Oceanic Flight 815 wylądowali na niezbadanej wyspie Oceanu Spokojnego w pierwszym odcinku. Jednak to był dopiero początek ich problemów. Serial stał się wielkim hitem, gdy publiczność próbowała, czasami na próżno, rozgryźć wszystkie tajemnice i łamigłówki, które zostały przedstawione w sześciu sezonach serialu. Możesz oglądać program, z reklamami lub bez, na Hulu lub możesz obejrzeć go całkowicie za darmo (z reklamami) na Amazon Freevee.
Logo HuluHuluHulu oferuje nie tylko tysiące filmów i programów telewizyjnych do przesyłania strumieniowego, ale także oryginalne programy i filmy, takie jak Opowieść podręcznej. Możesz przejść na Hulu Plus Live TV, aby otrzymywać kanały na żywo, w tym stacje lokalne.

Pliki x

Najlepsze telewizyjne przebudzeniaGdyby podróż Montego Air Flight 828 odbyła się w uniwersum X-Files, można założyć, że agenci specjalni FBI Fox Mulder i Dana Scully byliby pierwsi na scenie, aby dowiedzieć się, co się stało. Ten duet badał wszelkiego rodzaju tajemnice nadprzyrodzone i science fiction przez większość 11 sezonów serialu (plus dwa filmy fabularne). Możesz sprawdzić wszystkie 11 sezonów serialu na Hulu.

Grzywka

grzywka1Ten program ma również zespół oparty na FBI, który analizuje wydarzenia, które koncentrują się na wydarzeniach „naukowych marginalnych”. Rzeczywiście, pierwszy odcinek serialu dotyczył lotu linii lotniczych, w którym pasażerowie zginęli z powodu tajemniczego zagrożenia biologicznego. Możesz sprawdzić wszystkie sześć sezonów tego programu na HBO Max.
Logo HBO MaxHBO MaxHBO Max to Twój dom dla filmów i programów telewizyjnych Warner Bros, takich jak Władca Pierścieni, superbohaterowie DC Comics i nie tylko. To także miejsce na nowe i oryginalne filmy i programy, które nie są dostępne nigdzie indziej.

Strefa mroku (1959)

Strefa mrokuByło kilka różnych wersji tej serii antologii sci-fi, ale oryginał, stworzony przez Roda Serlinga, wciąż jest najlepszy. Wiele odcinków pokazuje ludzi, którzy zostają przemieszczeni w czasie i przestrzeni. Jednak naszym ulubionym odcinkiem pozostaje Nightmare at 20,000 Feet, w którym młody William Shatner musi uratować swoich niedowierzających pasażerów i załogę, że gremlin próbuje zniszczyć ich samolot. Możesz obejrzeć wszystkie pięć sezonów serialu na Paramount Plus, a także najnowsze wcielenie The Twilight Zone, które ma własną wersję tego odcinka.
najważniejszy plus od ImpactParamount PlusParamount Plus zawiera tysiące filmów i programów telewizyjnych z CBS, Showtime i Paramount Pictures. Zawiera również nowe i oryginalne filmy, takie jak The Good Fight, Infinite i inne.

Dziwniejsze rzeczy

Dzieciaki z Stranger Things na zewnątrz izby przyjęćNajwiększym anglojęzycznym programem Netflix jest oczywiście Stranger Things. Podobnie jak inne programy, takie jak Manifest, ta seria ma mnóstwo różnych tajemnic i ogromnych wydarzeń do odkrycia i odkrycia w pierwszych czterech sezonach. Możesz obejrzeć program na Netflix i przygotować się na własny piąty i ostatni sezon.
Ikona NetflixNetflixNetflix jest nadal wiodącą usługą przesyłania strumieniowego premium, z ponad 200 milionami subskrybentów na całym świecie. Oferuje tysiące filmów i programów telewizyjnych do oglądania, w tym stale rosnącą listę oryginalnych filmów i seriali, w tym Stranger Things, Wiedźmin, Bridgerton i wiele innych.

Podróżni

podróżnicy NetflixOto kolejny świetny program Netflix, który niestety nie znalazł wystarczająco dużej widowni. Podróżnicy w czasie z przyszłości wkraczają do umysłów ludzi w teraźniejszości, którzy mają umrzeć. Zamiast tego przejmują swoje ciała, aby spróbować uratować świat przed przyszłą apokalipsą. Możesz teraz sprawdzić wszystkie trzy sezony.

4400

4400John Callaham / Android Authority Ten program stał się kultowym hitem od czasu jego premiery w 2004 roku. Tytuł odnosi się do liczby osób, które nagle pojawiają się ponownie z kuli światła. Wszystkich brakowało już od 60 lat. Tajemnica tego, kim są ci ludzie, jak i dlaczego zaginęli i dlaczego powrócili, jest centralnym punktem tego widowiska. Możesz teraz złapać wszystkie cztery stosunkowo krótkie sezony na Netflix. Koniecznie obejrzyj go teraz, zanim opuści usługę 31 sierpnia. Możesz także kupić całą serię na DVD za pośrednictwem Amazon za dość niską cenę.


To wszystkie programy takie jak Manifest, które do tej pory wymieniliśmy. W nadchodzących miesiącach zaktualizujemy tę listę o kolejne programy. W międzyczasie Happy Manifest Day. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android