66% zniżki na NordVPN i więcej najlepszych ofert VPN

66% zniżki na NordVPN i więcej najlepszych ofert VPN

Ankit Banerjee / Android Authority Coraz więcej osób korzysta z wirtualnej sieci prywatnej (VPN), aby poprawić jakość przeglądania. Jest tak wielu dostawców do wyboru, że możesz nie wiedzieć, od czego zacząć. Aby Ci pomóc, zebraliśmy najlepsze oferty VPN od wielu czołowych dostawców. VPN szyfruje Twoje połączenie internetowe i umożliwia przekierowanie go przez serwery w różnych krajach. Korzystanie z niego jest całkowicie legalne, a to oznacza, że ​​nikt nie ma dostępu do Twoich danych. Hakerzy nie mogą przechwycić Twoich danych bankowych, Twój dostawca usług internetowych nie może monitorować Twojej aktywności i tak dalej. Nowy adres IP, który otrzymasz w innej lokalizacji, oznacza, że ​​nie można również do Ciebie nawiązać połączenia, dzięki czemu jesteś zarówno anonimowy, jak i bezpieczny.
Zobacz też: Co to jest VPN? Te funkcje oferują również więcej możliwości. Na przykład posiadanie adresu IP w innym kraju umożliwia dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, takich jak oglądanie brytyjskiego Netflixa z Hiszpanii lub amerykańskiego Hulu z Japonii. Osobiście moja sieć VPN nigdy nie jest wyłączona. Jakość dostawców VPN jest bardzo zróżnicowana, więc znalezienie właściwego jest kluczowe. Chcesz poszukać szybkich prędkości, wielu serwerów na całym świecie i innych funkcji premium. Istnieje wiele darmowych sieci VPN, ale większość z nich ma niższą wydajność lub oferuje bardzo ograniczoną ilość danych miesięcznie. Nasze podsumowanie najlepszych ofert VPN znajduje się poniżej. Koncentrujemy się na oszczędnościach, ale uwzględniliśmy tylko renomowane usługi, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi.

Wyróżniona oferta: zapłać tylko 4 USD miesięcznie za NordVPN

NordVPN Dwuletnia ofertaNordVPN twierdzi, że jest wiodącą na świecie siecią VPN i z pewnością ma imponujące referencje. Ma ogromną sieć ponad 5500 serwerów NordVPN w 59 krajach, a nawet możesz przekierowywać przez dwa serwery, co nazywa się „Podwójnym VPN”. Szczerze mówiąc, jest to prawdopodobnie trochę przesada — Twoje dane są niewiarygodnie bezpieczne dzięki jednemu szyfrowaniu — ale jeśli bezpieczeństwo jest Twoim najwyższym priorytetem, to spokój ducha. W naszej recenzji NordVPN powiedzieliśmy, że ta sieć VPN oferuje wszystko, czego możesz chcieć z wirtualnej sieci prywatnej. Bezpieczeństwo jest doskonałe, dzięki aktualizacjom aplikacje stały się łatwiejsze w użyciu, a szybkość sieci jest niesamowita. Nie trzeba dodawać, że naprawdę podobał nam się NordVPN.
Związane z: Jak korzystać z VPN: Przewodnik krok po kroku Nord kosztuje 11,95 USD miesięcznie, ale im dłużej się angażujesz, tym więcej pieniędzy możesz zaoszczędzić. Istnieją umowy na plany roczne i dwuletnie. Jeśli zobowiążesz się na dwa lata, zapłacisz równowartość zaledwie 3,99 USD miesięcznie za jedną z najlepszych sieci VPN w okolicy. Sprawdź ofertę za pomocą poniższego widżetu lub przewiń, aby znaleźć jeszcze tuzin świetnych ofert VPN.

Najlepsze oferty VPN

Wszystkie poniższe oferty były na żywo w momencie pisania. Dostawcy VPN regularnie organizują promocje, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby regularnie aktualizować post o najnowsze oferty.
Zobacz też: Najlepsze VPN: nasze cztery najlepsze rekomendacje

1. ExpressVPN

Okazje Express VPN Urząd AndroidExpressVPN jest droższy, ale dostajesz to, za co płacisz. Obejmuje to superszybkie prędkości, ogromną sieć ponad 3000 globalnych serwerów VPN, politykę braku logów i wiele więcej. To nasza ulubiona usługa VPN i jest również moim wyborem. Używam go przez cały dzień, każdego dnia i nigdy mnie nie zawiodłem. ExpressVPN kosztuje 12,95 USD miesięcznie, jeśli płacisz co miesiąc, ale jeśli zobowiążesz się do umowy na 12 miesięcy, możesz teraz uzyskać ogromne oszczędności. Dostaniesz go nie tylko za równowartość 6,67 USD miesięcznie, ale dostaniesz również dodatkowe trzy miesiące za darmo. Istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z usługi.
Czytaj więcej: Recenzja ExpressVPN ExpressVPN — 12-miesięczny plan

2. NajszybszyVPN

Najszybsze urządzenia VPNCzy to rzeczywiście najszybszy VPN? Nie sprawdziliśmy tego, więc nie możemy komentować, ale jest to ceniony dostawca z solidnymi funkcjami. Oprócz szybkości skupia się na funkcjach blokowania reklam i potężnych możliwościach ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Oferuje również 99,99% czasu działania, ale możesz zaufać wyłącznikowi awaryjnemu, który zapewni Ci bezpieczeństwo, jeśli coś stanie się z Twoim połączeniem.
Zobacz też: Jak skonfigurować VPN na Androidzie, Windowsie i innych platformach FastestVPN zawiera również ścisłą politykę braku logów, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji. VPN jest tak przydatny, jak liczba posiadanych serwerów, a FastestVPN zapewnia dostęp do 52 lokalizacji w 41 krajach. Możesz uzyskać dostęp do treści Netflix z ograniczeniami geograficznymi, użyć Smart Connect, aby znaleźć najszybszy serwer, i podzielić tunel, aby korzystać z niektórych aplikacji bez ochrony. To nie tylko 20 USD za dożywotni dostęp, ale także 2 TB darmowej przestrzeni dyskowej w chmurze, i masz 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony. Najszybszy plan dożywotni VPN i 2 TB pamięci w chmurze

3. Niedźwiedź Tunelowy

TunnelBear Press Image Oferty VPNTunnelBear nie znajduje się na elitarnych wyżynach ExpressVPN lub NordVPN. Nacisk (oprócz uroczych misiów) kładziony jest na prostotę i łatwość użytkowania. To niewątpliwie prawda, ale przekłada się to również na funkcje, z serwerami tylko w 23 krajach. Nie otrzymasz również gwarancji braku logowania, ponieważ dostawca ma siedzibę w Kanadzie. Podstawy są jednak zrobione dobrze, z dobrymi prędkościami i aplikacjami dla wielu platform. TunnelBear jest tańszy niż dwie poprzednie opcje za 9,99 USD miesięcznie. Ale zarejestruj się na dwa lata, a zaoszczędzisz 58%, płacąc równowartość zaledwie 4,17 USD miesięcznie. TunnelBear — Plan 2-letniObraz sieciowy Surfshark VPNNiektórzy członkowie zespołu Android Authority mają Surfshark jako swój ulubiony VPN, powołując się na połączenie wydajności i przystępności. Rzeczywiście dostajesz dużo pieniędzy za swoje pieniądze i w przeciwieństwie do większości dostawców, Surfshark pozwala korzystać z nieograniczonej liczby urządzeń w ramach subskrypcji. Szereg funkcji obejmuje 15 bibliotek Netflix, zasady braku logowania i wyłącznik awaryjny. Ponad 63 kraje obsługuje ponad 1700 serwerów. Przy 12,95 USD miesięcznie Surfshark nie wydaje się przystępną cenowo opcją, ale większość ludzi korzysta z dłuższych subskrypcji. Obecnie 24-miesięczny jest dostępny za jednorazową opłatą 59,76 USD, co daje zaledwie 2,49 USD miesięcznie, a kolejne dwa miesiące dostaniesz za darmo. To świetna wartość i zwrot w ciągu pierwszych 30 dni, jeśli nie będziesz zadowolony. Surfshark — plan 24-miesięczny

5. ProtonVPN

protonvpnProtonMail jest jedną z najbezpieczniejszych usług poczty e-mail, więc jest oczywiste, że ten sam zespół wie, jak chronić Twoją aktywność online. Tak powstał ProtonVPN i jest to usługa, która ma wiele do zaoferowania. ProtonVPN wykorzystuje najwyższe standardy szyfrowania i protokoły VPN. Całą swoją sieć obsługuje również na dedykowanych serwerach i nie zależy od serwerów wirtualnych. Jest wyposażony w wyłącznik awaryjny sieci, opcję dzielonego tunelowania i funkcję podwójnego przeskoku o nazwie Secure Core. Z siedzibą w Szwajcarii, nie gromadzi również żadnych dzienników aktywności ani połączeń. W przeciwieństwie do wielu konkurentów z tej listy, ProtonVPN oferuje opcję bezpłatnej usługi. Chociaż jest to bardzo ograniczone, jest to oczywiście fajny dodatek. Ma również kilka różnych poziomów płatnych usług, przy czym poziom Plus jest najbardziej zbliżony do innych opcji powyżej i poniżej. Największe oszczędności są w abonamencie dwuletnim, który jest teraz o 33% taniej i wynosi 159 USD (81 USD). ProtonVPN — 2-letni plan IPVanish nie wyróżnia się wśród ofert VPN, ale jest to solidny wybór. Dobre prędkości, ponad 1400 serwerów w ponad 75 lokalizacjach i nieograniczona przepustowość – wszystko to dodaje pakiet. Jest z siedzibą w USA, co może przemawiać do patrioty w tobie w porównaniu z innymi sieciami VPN z siedzibą w takich miejscach jak Panama i Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Jest jednak powód, dla którego ci dostawcy wybierają te kraje. Stany Zjednoczone podlegają jurysdykcji Five Eyes, co oznacza, że ​​władze mogą teoretycznie żądać Twoich danych osobowych i udostępniać je Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Australii. Mimo to oferty są warte obejrzenia. Ponadto wszystkie zawierają 250 GB pamięci masowej w chmurze SugarSync.
Serwery CyberGhostCyberGhost oferuje solidny, wszechstronny pakiet, co wyjaśnia bazę klientów liczącą ponad 10 milionów użytkowników. Dostawca z siedzibą w Rumunii oferuje politykę braku logów, dedykowane serwery dla usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, oraz ponad 6300 serwerów VPN zlokalizowanych w 90 krajach. CyberGhost jest przekonany, że będziesz zadowolony. Jego 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy jest bardziej hojna niż większość dostawców, ale upewnij się, że sprawdziłeś drobny druk — niektóre z tych gwarancji zostaną unieważnione, jeśli przekroczysz limit danych. CyberGhost daje nawet 24 godziny za darmo. 12,99 USD to cena miesięczna, ale trzyletnia subskrypcja to okazja za 2,15 USD miesięcznie, a dodatkowo otrzymujesz trzy miesiące za darmo. Jeśli nie chcesz angażować się tak daleko, praca w ramach rocznego planu wynosi 3,95 USD miesięcznie. CyberGhost — 3 lata i 3 miesiące prywatnego dostępu do Internetu to kolejny dostawca z siedzibą w USA, ale jest popularnym wyborem z kilkoma świetnymi funkcjami. Jest również regularnie chwalony za duże prędkości i nie bez powodu. Jedną z fajnych sztuczek jest to, że PIA pozwala obniżyć poziom szyfrowania bezpieczeństwa z AES-256 do AES-128, przyspieszając połączenie. To wciąż bardzo silne szyfrowanie, więc jeśli wiesz, że jesteś w bezpiecznej sieci, powinno to wystarczyć. PIA to opłacalna opcja. To 9,95 USD miesięcznie, z opcją zapłaty równowartości 2,19 USD miesięcznie, jeśli zarejestrujesz się na trzy lata. Prywatny dostęp do Internetu — plan 3-letniiProVPN na smartfonachiProVPN jest jednym z nowych dzieci na scenie VPN, co oznacza, że ​​musi gromadzić udział w rynku. Robi to, robiąc wrażenie po stronie usług i oferując klientom świetne oferty. Ten przykład za pośrednictwem DailySteals może zaoszczędzić Ci aż 94% na swoim dożywotnim planie. Nie sprawdziliśmy jeszcze iProVPN, ale zagłębienie się w recenzje sugeruje, że to prawdziwa okazja. Funkcje z pewnością zrobią wrażenie dzięki dobrym prędkościom, 256-bitowemu szyfrowaniu AES klasy wojskowej, polityce braku logowania ze względu na lokalizację na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, ochronie przed wyciekiem DNS, wyłącznikowi awaryjnemu i nie tylko. Jedynym czynnikiem, który podnosi brew, jest to, że nie ma dużej liczby serwerów w porównaniu z rywalami, ale prawdopodobnie z czasem wzrośnie. Usługa kosztuje zwykle 10 USD miesięcznie, ale możesz dużo zaoszczędzić, jeśli zarejestrujesz się na dłużej. Najlepsze, co możesz zrobić za pośrednictwem samego dostawcy, to 49,95 USD za dwuletni plan. Rzeczywiście bardzo dobrze, ale Dailysteals idzie o jeden lepszy. Możesz otrzymać dożywotni plan już teraz za jedyne 37,99 USD (562 USD zniżki).

10. Inne godne uwagi oferty VPN

Ceny NordVPNIstnieją inne świetne oferty u innych dostawców VPN, a wszystko zależy od Twojego budżetu. Niektóre sieci VPN mają mieszane recenzje, ale dzieje się tak w kontekście branży o bardzo wysokim poziomie jakości. Często te opcje są doskonale sprawne i mogą być znacznie bardziej opłacalne niż oferty opisane powyżej. Świetnym przykładem jest Ivacy VPN. Nie jest idealna, ale jest to niezawodna opcja, która ma 4,7-gwiazdkowy wynik Trustpilot. Ma wiele funkcji, których szukasz, i zdobył nagrodę w zeszłym roku za duże prędkości. Z różnych ofert możesz zapłacić tylko 69,99 USD za pięcioletni plan na stronie internetowej. To tylko 1,16 USD miesięcznie. Przez ograniczony czas możesz nawet otrzymać dożywotnią subskrypcję od Tech Deals za jednorazową opłatą w wysokości zaledwie 39,99 USD. Warto zauważyć, że duże oferty Tech Deals na VPN nie podlegają zwrotowi, co jest kompromisem, jaki robisz, aby uzyskać ogromne oszczędności. oferuje ponad 400 serwerów w ponad 80 lokalizacjach i doskonały wynik Trustpilot. Jest to całkowicie w porządku dla podstaw VPN, co jest wszystkim, czego większość ludzi chce od VPN. Na stronie VPN Unlimited kosztuje 9,99 USD miesięcznie, ale dożywotnia subskrypcja to 199,99 USD. W tej chwili możesz zrobić jeszcze lepiej niż w przypadku Tech Deals, z dożywotnią subskrypcją na pięć urządzeń, dostępną za jedyne 39,99 USD. VPN Unlimited: Dożywotnia subskrypcja Komentarze

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android