5 nakazów i zakazów dotyczących automatów do gry

5 nakazów i zakazów dotyczących automatów do gry

Od redakcji 8 lipca 2022 r.

Gry na automatach są jednymi z najpopularniejszych rodzajów gier w kasynie. Wybór w kasynach online jest ogromny i każdy znajdzie coś dla siebie, od prostego automatu z owocami w stylu retro po przebój kinowy. Nawet w arkadach naziemnych automaty są nadal ulubieńcami wielu zwiedzających.

Źródło obrazu: Pexels

5 punktów do zastosowania podczas gry na automatach: co robić

Graj w ramach swojego budżetu

Niezależnie od tego, czy są to automaty kasynowe, czy wirtualne automaty, zawsze powinieneś ustawić limit budżetu.

Niestety w grach hazardowych często zdarza się, że pieniądze są zwykle tracone. Jeśli zaliczasz się do szczęśliwców, którzy coś wygrali, raduj się. Nie pozwól jednak, aby wygrana skusiła Cię do obstawiania zakładów, które nie pasują do Twojego bankrolla.

Gdy tylko wykorzystany zostanie wcześniej ustalony limit budżetu, przestań grać. To jedyny sposób, aby stracić więcej pieniędzy, niż planowałeś.

Szukaj slotów o wysokiej wartości RTP

Wartość RTP (Return to Player) jest ważną informacją dla każdego automatu do gry. Podaje sumę wszystkich zakładów, które są zwracane graczom jako wygrane. Oczywiście automat z wysokim RTP nie oznacza automatycznie, że masz gwarancję wygranej, ale szanse są zdecydowanie lepsze niż automat z niskim RTP.

Zwróć uwagę na gry, w których wartość RTP wynosi co najmniej 95%. Niektóre automaty kuszą nawet wartością RTP wynoszącą 99%.

Rozważ stawki

Jeśli grasz na progresywnych automatach, upewnij się, że bierzesz pod uwagę minimalny zakład na jackpota. Masz prawo do jackpota tylko wtedy, gdy grasz z wymaganą stawką na rundę.

Przeczytaj zasady gry

Nawet jeśli automat na pierwszy rzut oka wydaje się prosty i intuicyjny, powinieneś zapoznać się z zasadami gry. Często pojawiają się specjalne dodatkowe funkcje lub inne wskazówki, które mogą być przydatne podczas gry. Jeśli bonus jest powiązany z automatem, upewnij się, że przestrzegasz warunków bonusu. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że wygrane zostaną wypłacone.

Znajdź maszyny, które Ci odpowiadają

Hazard powinien być przede wszystkim zabawą. Dlatego powinieneś wybrać te, które Ci odpowiadają, spośród dużej liczby maszyn. Istnieją różne maszyny do prawie każdego tematu, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni dla Ciebie temat.

5 zakazów w grach na automatach

Nigdy nie próbuj oszukiwać

Wszędzie, gdzie pieniądze zmieniają właściciela, są szanse, że są ludzie, którzy chcą oszukiwać. Zwłaszcza w kasynach stacjonarnych jest oczywiste, że niektórzy gracze próbowali już oszukać technologię maszyn, aby wygrać.

Nigdy nie należy zapominać, że oszustwo jest przestępstwem kryminalnym i może wiązać się z surowymi karami, włącznie z karą pozbawienia wolności. Jednak to niebezpieczeństwo nie odstraszyło wszystkich i przetestowano już wiele opcji, jak oszukiwać automaty do gry. Należą do nich następujące próby:

Użycie fałszywych monet Przywiąż włożone monety do nitki i ponownie je wyciągnij Użycie magnesów

Szukaj „gorących” maszyn

Niektórzy gracze obserwują akcję w arkadach, zanim sami zaczną grać. Nadal istnieje przekonanie, że istnieją tak zwane „gorące” maszyny. Te maszyny to urządzenia, które wypłacają duże wygrane.

Zarówno myśl, że szanse na te maszyny są większe, jak i przekonanie, że dobra passa wkrótce się skończy i maszyna będzie „zimna”, są błędne. Częstotliwość wypłaty jest czysto losowa.

Graj z wieloma profilami

W kasynie online założenie konta jest stosunkowo łatwe. Należy jednak unikać zakładania wielu kont, aby móc ubiegać się o jakiekolwiek bonusy więcej niż raz. We wszystkich kasynach nie wolno mieć wielu kont. Podanie błędnych danych osobowych oznacza również, że wygrane nie zostaną wypłacone, a Twoje konto może zostać zablokowane.

Graj w określonym czasie

Innym błędnym przekonaniem związanym z grami na automatach jest to, że istnieją wyższe szanse na wygraną w określonym czasie. Oczywiście można grać tylko wieczorem od 22:00 lub wcześnie rano o 5 rano. Nie należy jednak wybierać punktu w czasie, ponieważ mówi się, że szanse na wygraną są większe. Wypłaty w maszynie są zgodne z zasadą RTP.

Nie wybieraj zbyt wysokich stawek przy niskim budżecie

Masz rację, ustalając budżet i nie przekraczając go. Wysokość stawek powinna pasować do Twojego budżetu. Nie ma sensu grać za 1 euro lub więcej za spin z limitem 100 euro. Dlatego nie obstawiaj za dużo na rundę, w przeciwnym razie zabawa w grze najprawdopodobniej szybko się skończy.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android