Jak pobrać Skype’a na dowolne urządzenie?

Jak pobrać Skype’a na dowolne urządzenie?

Skype to jedna z lepszych aplikacji do rozmów i czatów, oferująca spotkania wideo w jakości HD, inteligentne wiadomości oraz udostępnianie i nagrywanie ekranu – wszystko za darmo. Możesz nawet skontaktować się z osobami, które nie korzystają ze Skype’a, dzwoniąc pod ich numer telefonu lub wysyłając SMS-a. Oto jak pobrać Skype’a na dowolne urządzenie.
Czytaj więcej: Zoom a Skype: który jest najlepszy do rozmów wideo?

KRÓTKA ODPOWIEDŹ
Aby pobrać Skype, odwiedź Uzyskaj Skype i wybierz swoje urządzenie z menu rozwijanego. Jeśli masz urządzenie mobilne, możesz zeskanować kod QR w celu szybkiego pobrania.


SKOK DO URZĄDZENIA

Jak pobrać Skype’a na Maca?

Przejdź do strony pobierania Skype i wybierz Pobierz Skype’a na Maca z niebieskiego menu rozwijanego.Adam Birney / Android AuthorityNastępnie wybierz swoje aplikacje jako lokalizację instalacji.Skype na Maca 2Adam Birney / Android AuthorityPo zainstalowaniu kliknij ikonę Skype, aby uruchomić usługę i zaloguj się na swoje konto Microsoft, aby rozpocząć.

Jak pobrać Skype’a na komputer?

Przejdź do strony pobierania Skype’a i wybierz jedną z nich Okna 10 i 11 lub Okna dla starszych wersji z Pobierz Skype menu rozwijane.pobierz listę urządzeń skypeAdam Birney / Android AuthorityNastępnie zostaniesz przekierowany do Microsoft Store. Wybierz Dostać aby rozpocząć proces pobierania.zdobądź sklep Skype microsoftAdam Birney / Android Authority Jeśli planujesz często korzystać ze Skype’a, warto zrobić skrót na pulpicie. Po zainstalowaniu kliknij dwukrotnie ikonę, aby uruchomić Skype i zaloguj się na swoje konto Microsoft.

Jak pobrać Skype’a na Chromebooka

Istnieją dwa sposoby na uzyskanie Skype’a na Chromebooku: aplikacja na Androida lub sieć Skype. Przejdź do sklepu Google Play i pobierz aplikację, aby pobrać aplikację na Androida.Alternatywnie możesz uzyskać dostęp do Skype’a z przeglądarki bez instalowania aplikacji na komputerze. Po prostu przejdź do witryny Skype i zaloguj się na swoje konto.przeglądarka internetowa skypeAdam Birney / Android AuthoritySkype Sklep Google PlayAdam Birney / Android AuthorityPo zakończeniu instalacji otwórz aplikację i zaloguj się lub utwórz konto, aby rozpocząć korzystanie ze Skype. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zapoznaj się z przewodnikiem dotyczącym rozwiązywania problemów ze Skype na Androida.

Jak pobrać Skype’a na iPhone’a lub iPada?

Otwórz aplikację Apple App Store na urządzeniu z systemem iOS i wyszukaj Skype. Stuknij w zainstalować Ikona.Skype na iOSAdam Birney / Android AuthorityPo zainstalowaniu uruchom aplikację i zaloguj się lub utwórz konto, aby zacząć korzystać ze Skype’a.

Jak pobrać Skype’a na konsolę Xbox

Czy wiesz, że możesz prowadzić rozmowy wideo podczas grania? Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć aplikację Skype w sklepie Microsoft Store na konsoli Xbox i wybrać Zainstalować.Skype zainstaluj xboxAdam Birney / Android AuthorityPo zainstalowaniu musisz przyznać Skype uprawnienia dostępu do swoich kontaktów i mikrofonu. Następnie naciśnij przycisk menu na kontrolerze, aby rozpocząć rozmowę.Skype zacznij od xboxAdam Birney / Android AuthorityJak pobrać aplikację Skype dla firm? Przejdź do strony Skype dla firm w sklepie Microsoft Store, aby pobrać klienta podstawowego lub licencjonowanego na komputer stacjonarny lub aplikację mobilną. Czy mogę pobrać starszą wersję Skype’a? Niestety, Microsoft usunął Uzyskaj klasyczny Skype z ich strony pobierania. Jednak nadal możesz pobrać starsze wersje Skype’a dla Windows 7 i 8 tutaj. Jak zainstalować Skype za darmo?Skype można zainstalować za darmo na prawie każdym urządzeniu. Przejdź do strony Pobierz Skype i wybierz swoje urządzenie z niebieskiego menu rozwijanego, aby rozpocząć. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android