5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 437. edycji tygodnika Android Apps Weekly. Oto wielkie nagłówki z zeszłego tygodnia: WhatsApp miał kilka ogłoszeń w tym tygodniu. Możesz teraz kontrolować, kto może, a kto nie może zobaczyć Twojego profilu. Jest to oczywiście funkcja bezpieczeństwa i możesz kliknąć łącze, aby dowiedzieć się o niej więcej. Ponadto możesz teraz przesyłać dane z telefonu z Androidem bezpośrednio na iPhone’a, co pomaga osobom, które przechodzą z jednego na drugi. Zapytaliśmy naszych odbiorców, czy korzystają z innych sklepów z aplikacjami poza Google Play. Większość naszych czytelników tego nie robi. Ta część była do przewidzenia. Jednak 48% naszych czytelników faktycznie korzysta z alternatywnych sklepów z aplikacjami. To trochę więcej niż oczekiwano. Kliknij link, aby wyświetlić ankietę. Google upuścił Androida 13 beta 3.1 w zeszłym tygodniu. To nie był zaplanowany spadek i wydaje się, że jest to naprawa błędu. Umożliwia aplikację Feedback osobom, które mogą jej nie mieć. W tym samym tygodniu odbyło się drugie wdrożenie, aby naprawić inne błędy, w tym problem z niepoprawnym działaniem przycisku Wstecz. Samsung po raz kolejny został przyłapany na oszukiwaniu w benchmarkach. Tym razem dotyczy to testów telewizyjnych. Firma oferuje swoim telewizorom sok ich koloru i jasności specjalnie do testów porównawczych, dzięki czemu liczby wyglądają lepiej. Samsung twierdzi, że zaktualizuje telewizory, aby je naprawić. Firma ogłosiła również Samsung Wallet, pozorną aktualizację do Samsung Pay. Jak zawsze obsługuje płatności, ale obejmuje również obsługę cyfrowych kluczyków samochodowych oraz inwestycje w kryptowaluty. Adobe majstruje przy idei udostępnienia swojej internetowej wersji Photoshopa za darmo dla wszystkich. To może być wielka sprawa dla użytkowników Chromecasta, którzy nie mają dostępnej pełnej wersji Photoshopa. Adobe testuje to teraz w Kanadzie. Zobaczymy, czy będą dalej to robić.


Artery Gear: Fusion

Cena £: Darmowa gra Artery Gear: Fusion to mobilna gra RPG z elementami gacha. Gra się jak dość typowa mobilna gra RPG, ale elementy gacha są podobne do Epic Seven czy Azur Lane. Wszystkie postacie to dziewczyny-mechy i jest to zaskakująco popularne założenie. Mechanika jest dość łatwa do zrozumienia. W szczególności walka jest dość fajna. Gracze mają możliwość dostrojenia swojej automatycznej walki, aby zapobiec nadmiernemu zużyciu zasobów i bardzo nam się to podobało. Dostajesz zwykłe rzeczy, takie jak sztandary, różne postacie do pociągnięcia, PvP i wiele więcej. Możesz także wchodzić w interakcje ze swoimi postaciami nieco bardziej niż standardowa gacha. Ma potencjał, ale aby naprawdę się nim cieszyć, musisz wkręcić się w całą sprawę z chibi.


Powiadomienie kalendarza

Cena £: Bezpłatnie / 4,99 USDKalendarz Powiadom zrzut ekranu 2022Powiadomienie kalendarza umożliwia przeglądanie kalendarza i planu dnia jako stałego powiadomienia w panelu powiadomień. Umożliwia przeglądanie do całego miesiąca lub tylko jednego dnia. Dostajesz również kilka opcji dostosowywania, chociaż nie jest to zbyt duże. Krótko mówiąc, w zasadzie umieszcza widżet w powiadomieniach. Oczywiście jego użyteczność jest ograniczona i naprawdę musisz oprzeć się na swoim kalendarzu, aby to zadziałało. Na szczęście nie jest zbyt drogi i możesz go wypróbować przed zakupem.


Twórca Królestwa

Cena £: Darmowe gryZrzut ekranu Kreatora Królestwa 2022Kingdom Maker to gra strategiczna, w której kierujesz królestwem. Obejmuje to budowanie, walkę i wszystkie te rzeczy. Właściwie jest taka historia, w której walczysz ze złymi facetami i bronisz swojego królestwa. Dodatkowo istnieją ulepszenia do odblokowania, a budynki pozwalają robić wiele różnych rzeczy. Ma duży potencjał, zwłaszcza że przypomina starszych budowniczych królestw. Częstym zarzutem jest ilość czasu potrzebnego na zrobienie czegokolwiek, a aktualizacje mogą trwać wiecznie. Jest wadliwy, ale nie ma w tym nic poważnego.


Glimesh: Transmisja na żywo

Cena £: BezpłatnyGlimesh Live Streaming zrzut ekranu 2022Glimesh to usługa przesyłania strumieniowego na żywo, która stara się położyć nacisk na interakcję i wykrywalność. Możesz przesyłać strumieniowo wiele rzeczy, w tym gry, grafikę i muzykę. Możesz nawet spędzać wolny czas i pogadać ze swoimi obserwatorami, jeśli chcesz. Firma jest również częścią Inicjatywy Otwartej Firmy na rzecz przejrzystości. Działa nawet z OBS, jeśli przesyłasz strumieniowo z komputera. Nie ma tam jeszcze wielu ludzi, ale ma potencjał.


Muzyka zespołu gwiazd

Cena £: Darmowe gryZrzut ekranu Ensemble Stars MusicEnsemble Stars Music to nowa gra rytmiczna z pewnym potencjałem. Gra ma historię jak wiele mobilnych gier rytmicznych, ale ludzie pojawiają się w mechanice, więc porozmawiajmy o nich. Interfejs użytkownika ma kształt półksiężyca, w którym dotykasz jednego z siedmiu węzłów, aby trafić w notatkę. Jest stukanie i przytrzymywanie wraz z podwójnymi stuknięciami i przesuwaniem. Niektóre piosenki są dość łatwe, ale ich poziom trudności wzrasta wraz z graniem. Elementy free-to-play nie są przyjazne i naprawdę nie lubimy, gdy gry mają oddzielne klejnoty „premium” w porównaniu ze zwykłymi klejnotami w grze. Fabuła i mechanika są jednak dobre, więc możesz dobrze się bawić, o ile możesz przekazać darmowe rzeczy.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże nowości dotyczące aplikacji lub gier na Androida, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android