5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 465. Tygodniku aplikacji na Androida i jego ostatniej edycji w 2022 roku. Szczęśliwego nowego roku, a oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia: Zapytaliśmy naszych czytelników, jak Google radzi sobie w tym roku. Wszyscy powiedzieliście nam, że według was Google radzi sobie całkiem nieźle w tym roku, zarówno pod względem sprzętu, jak i oprogramowania. Jeśli chodzi o statystyki, 48% z Was stwierdziło, że Google miał dobry rok, podczas gdy tylko około 5% uważało, że był to totalna porażka. Możesz kliknąć link, aby zobaczyć bardziej szczegółowe statystyki. Zapytaliśmy również naszych czytelników, kiedy ostatnio pobrali aplikację na Androida. Ponad 40% naszych czytelników pobrało aplikację z boku w ciągu ostatniego miesiąca, a tylko około 15% nigdy nie pobrało aplikacji z boku. Uznaliśmy to za interesujące, ponieważ powszechna narracja mówi, że ładowanie boczne jest rzadkie. Najwyraźniej mamy rzadkich czytelników. Nasz własny Adam Birney próbował użyć Tłumacza Google podczas podróży z różnymi rezultatami. Na przykład niektóre funkcje przyjazne podróżującym nie działają w trybie offline. Adam opisał swoje doświadczenia z różnymi funkcjami działającymi lub niedziałającymi, które można przeczytać pod powyższym linkiem. Google martwi się o wyszukiwarkę. Liczba narzędzi AI i ich rosnąca popularność sprawiają, że firma jest nieco zdenerwowana. Podobno sytuacja jest kodem czerwonym w Google. Martwi się, że odpowiedzi AI dają tak ścisłe odpowiedzi, że ludzie nie będą już klikać w linki reklamowe, co spowodowałoby, że Google straciłby dużo pieniędzy. Kliknij link, aby czytać dalej, a my będziemy monitorować, aby zobaczyć, co się stanie. Zgodnie z normą podsumowaliśmy najlepsze nowe aplikacje na Androida, najlepsze nowe gry na Androida oraz najbardziej kontrowersyjne aplikacje i gry z zeszłego roku. Możesz kliknąć dowolny link, aby sprawdzić nasze wybory. Ogólnie rzecz biorąc, do przewinięcia jest 50 aplikacji i gier, a także dziesięć bardziej kontrowersyjnych aplikacji i gier. To był całkiem ekscytujący rok z kilkoma ciekawymi premierami.

Alliance Alive HD Remastered

Cena: 11,99 $ Alliance Alive HD Remastered to remaster gry na konsolę Nintendo 3DS o tej samej nazwie. Jest również dostępna na Steamie, Nintendo Switch i iOS. Gra jest grą RPG, której akcja toczy się w świecie fantasy. Gracze ostatecznie kończą z dziewięcioma postaciami, a historia każdej z nich przeplata się z drugą. Walka jest turowa i dość charakterystyczna dla gier JRPG z tamtej epoki. Gra zawiera całą historię z oryginału, wraz ze zaktualizowaną grafiką, nowymi funkcjami i oczywiście sterowaniem mobilnym. Jest to odrobinę drogie za 11,99 USD, ale nie ma żadnych reklam ani zakupów w aplikacji, które mogłyby zepsuć wrażenia.

Zwykły program uruchamiający

Cena: BezpłatnyZrzut ekranu programu Mere Launcher 2022Mere Launcher to minimalistyczny program uruchamiający z większymi ikonami. Ekran główny pokazuje Twoje ulubione aplikacje z prostym skrótem do szuflady aplikacji, w której możesz znaleźć wszystko. Aplikacja zawiera ciemne i jasne motywy, funkcję przyciemniania tła dla poprawy kontrastu, aw razie potrzeby możesz nawet ustawić orientację krajobrazu programu uruchamiającego. Nie ma wielu dodatkowych funkcji, ale to normalne w minimalistycznej aplikacji. To nie jest w połowie złe i działało dobrze w naszych testach.

Zamarznięte miasto

Cena: Free to play Frozen City to symulator budowania miasta. Akcja rozgrywa się w świecie nękanym śniegiem i lodem, który ma wpływ na aspekty przetrwania w grze. Powoli budujesz swoje miasto, przydzielasz nowo przybyłych ocalałych do wykonywania zadań, eksplorujesz dzicz i przetrwasz zimno. Jest to dość prosta gra bez wielu zwrotów akcji, które mogą irytować gracza. Są mikrotransakcje, ale nie są straszne. Poza kilkoma błędami we wczesnej fazie gry, wszystko działa całkiem dobrze.

Mój menedżer łączy

Cena: BezpłatnyZrzut ekranu My Link Manager 2022My Link Manager to aplikacja do organizowania i zarządzania zakładkami przeglądarki internetowej. Jest to szczególnie świetna aplikacja, jeśli używasz przeglądarki internetowej, która nie obsługuje zakładek lub nie pozwala na synchronizację ich z nowym urządzeniem. Ogólnie jest to dość prosta aplikacja. Umieszczasz tam swoje linki, porządkujesz je i pobierasz w razie potrzeby. Istnieje funkcja importu i eksportu, dzięki czemu można wykonać ich kopię zapasową. Nie wymaga również dostępu do Internetu, dzięki czemu jest aplikacją w pełni offline. Naprawdę nie ma z tym wiele złego i działało dobrze w naszych testach.

Zawsze Legion

Cena: Darmowa graZrzut ekranu Ever Legion 2022Ever Legion to bezczynna gra RPG. Gra wyrusza gracza na przygodę, której celem jest uratowanie rodziny przed przemianą w nieumarłe potwory. Zbierasz bohaterów, pozwalasz im walczyć, aby zdobywać kolejne poziomy i robić postępy w grze. Jak sugeruje gatunek, gra odtwarza się w tle, więc możesz grindować podczas snu. Grafika jest przyzwoita. Projekt świata podobał nam się bardziej niż projekt postaci, ale jest to doświadczenie bardzo podobne do Diablo, z ciemnymi paletami kolorów. Konkuruje z grami takimi jak AFK Arena i dopóki deweloper nie namiesza, może mu się to udać.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże aplikacje na Androida lub nowości lub wydania gier, powiedz nam o tym w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android