5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu – Android Apps Weekly

Witamy w 460. wydaniu Android Apps Weekly. Oto najważniejsze nagłówki z zeszłego tygodnia: Google uruchomił kilka pomocnych funkcji wyszukiwania w zeszłym tygodniu. Google Lens otrzymał funkcję „wielu wyszukiwań w pobliżu”, która wyszukuje rzeczy, które robisz zdjęcie w Twojej ogólnej lokalizacji. Mapy Google mają teraz nowy widok na żywo, który zawiera również niektóre funkcje dla właścicieli pojazdów elektrycznych. Lista jest zbyt długa na takie podsumowanie, więc kliknij link, aby zobaczyć wszystkie nowe rzeczy. Właściciele Samsungów widzą coraz większy problem. Wielu właścicieli Samsunga używa słowa Samsung jako hasła do swoich telefonów Samsung. Jest to kwestia bezpieczeństwa z różnych powodów, z których najmniejszym jest to, że nigdy nie powinieneś używać hasła, które jest nazwą rzeczy, której używasz. Jeśli jesteś jedną z tych osób, rozważ zmianę hasła. Android to doskonały ekosystem, a nasz pisarz, Curtis Joe, chciał porozmawiać o tym, dlaczego tak uważa. Okazuje się, że jedną z nich jest możliwość grania w japońskie wersje wielu japońskich gier, które często są znacznie bardziej zaawansowane niż wersje globalne. Powyżej zamieściliśmy link do jego artykułu, jeśli chcesz przeczytać więcej na ten temat. Wiadomości Google dodają możliwość reagowania na otrzymaną wiadomość z dowolną reakcją. Obecnie jesteś ograniczony do siedmiu opcji, ale wersja beta ma teraz selektor, z którego możesz korzystać, co chcesz. Nie wiemy, kiedy trafi do głównej aplikacji, ale powinno to nastąpić w nadchodzących tygodniach. Google ostrzega użytkowników przed typowymi oszustwami, które mają miejsce w okresie świątecznym. Obejmują one darowizny na rzecz fałszywych organizacji charytatywnych, karty podarunkowe i upominki, oszustwa kryptograficzne i nie tylko. Jest to dość powszechne o tej porze roku, ponieważ oszuści lubią wykorzystywać dobrą naturę ludzi. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej.

Chmura neuronowa

Cena £: Darmowa gra Neural Cloud to gacha RPG. Ten wyróżnia się w morzu gier RPG gacha dzięki wyjątkowej walce. To strategiczna gra RPG, w której umieszczasz elementy na planszy, a one walczą z jednostkami, które już tam są. Twórcy twierdzą, że istnieje element roguelike, w którym możesz wybrać sposób prowadzenia walki, ale jest to dla nas trochę naciągane. Jeśli chodzi o ogólną rozgrywkę, jest to wiele rzeczy, które widziałeś wcześniej. Zbierasz lalki do walki w miarę postępów w historii. Ma taki sam min-maxing jak inne gacha. Fabuła i grafika też nie są w połowie złe. To powinno być dość popularne, ponieważ wydaje się nieco inne niż inne gacha.

Bramkarz

Cena £: Bezpłatnie / 1,49 USD miesięcznie / 5,99 USD rocznie / 10,99 USD jednorazowoZrzut ekranu bramkarza 2022Goaly to aplikacja do śledzenia celów. Integruje się z Kalendarzem Google, aby pomóc Ci zobaczyć swoje cele w więcej niż jednym miejscu. Aplikacja działa jak wiele innych aplikacji do celów. Wprowadzasz to, co chcesz osiągnąć, a aplikacja przypomina Ci o zrobieniu tych rzeczy. Oferuje sztuczną inteligencję, która dostosowuje twoje cele w oparciu o twoje wyniki, więc nadal je ukończysz, ale może nie w pierwotnym oczekiwanym terminie. Uważamy, że aplikacje z listą rzeczy do zrobienia są ogólnie lepsze do tego, ale coś specjalnie dla twoich celów może być pomocne dla niektórych.

Bohaterowie w puszkach

Cena £: Free to play Canned Heroes to bezczynna gra RPG od Buff Studios, twórcy wielu powieści wizualnych, które lubimy. Wykorzystuje mieszankę bezczynnej mechaniki RPG z kolekcją postaci gacha dla swojej głównej mechaniki. Zwiększasz moc swoich postaci, a tym samym szybciej przechodzisz przez grę. To urocza gra z prostą mechaniką. Gra działa również w trybie offline, więc możesz w nią grać w dowolnym miejscu. Jest trochę wadliwy, jak zwykle nowe gry, ale poza tym jest to stosunkowo chłodne doświadczenie.

OYE Wellness

Cena £: Bezpłatny okres próbny / 4,99 USD miesięcznie / 59,99 USD rocznieZrzut ekranu OYE Wellness 2022OYE Wellness to aplikacja do pielęgnacji zdrowia psychicznego. Obsługuje zarówno angielski, jak i hiszpański. Aplikacja stara się pomóc Ci określić i zrozumieć Twoje emocje. Następnie oferuje różne filmy, które pomogą Ci przepracować to, z czym masz do czynienia w danym dniu. Jest bezpłatny okres próbny, który trwa dwa tygodnie, a potem trzeba za niego zapłacić. Aplikacja wymaga jeszcze trochę pracy, ale pomysł jest solidny.

Sword Art Online VS

Cena £: Free to play Sword Art Online Variant Showdown, w skrócie Sword Art Online VS, to najnowsza gra mobilna wykorzystująca popularną właściwość anime. Podąża za Kirito i Asuną do nowej gry, która podobno powoduje utratę pamięci u graczy. To RPG akcji z dość standardowym sterowaniem. Poruszasz się po świecie gry i dotykasz ataków, których uczysz się zadawać obrażenia. Istnieje również personalizacja postaci, różne karty ulepszeń i nie tylko. Uważamy, że użycie SAO w kolejnej grze jest trochę długie w zębie, a gra ma pewne problemy poza bramą. Spodziewamy się jednak, że prędzej czy później problemy zostaną rozwiązane, a fanom serii spodoba się nowa zawartość.


Jeśli przegapiliśmy jakieś duże aplikacje na Androida lub nowości lub wydania gier, powiedz nam o nich w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android