3 sposoby, aby pobrać YouTube na urządzenie Roku

3 sposoby, aby pobrać YouTube na urządzenie Roku

Ryan Haines / Android AuthorityThings były podstępne między Roku i Google w 2021 r. — z powodu sporów dotyczących umów YouTube TV zniknął z platformy Roku na kilka miesięcy, a główna aplikacja YouTube była zagrożona kontynuacją tego samego. Na szczęście firmy wszystko wypracowały i są teraz trzy sposoby, aby uzyskać zarówno YouTube, jak i YouTube TV na dowolnym urządzeniu Roku, które masz.
Czytaj więcej: Które urządzenie do przesyłania strumieniowego Roku jest dla Ciebie odpowiednie

SZYBKA ODPOWIEDŹ
Najłatwiejszym sposobem uzyskania YouTube i YouTube TV na Roku jest wybranie Kanały strumieniowe z ekranu głównego urządzenia, wyszukaj aplikacje i zainstaluj. Możesz także odwiedzić internetową wersję Roku’s Channel Store lub skorzystać z aplikacji Roku na Androida lub iOS. Jako rozwiązanie awaryjne możesz wypróbować dublowanie ekranu z systemu Android, iOS lub Windows.


SKOK DO KLUCZOWYCH SEKCJI

Jak uzyskać YouTube i YouTube TV na Roku

Na Twoim urządzeniu Roku

Wyszukiwanie YouTube na telewizorze RokuJohn Callaham / Android AuthorityPo zakończeniu sporu dotyczącego umowy możesz ponownie pobrać obie aplikacje ze sklepu Roku Channel Store. Na ekranie głównym wybierz Kanały strumieniowe w menu po lewej stronie, a następnie wyszukaj YouTube lub YouTube TV. Wybierz odpowiedni wynik wyszukiwania, a otrzymasz opcję instalacji.Od tego momentu wystarczy otworzyć każdą aplikację i zalogować się na swoje konto Google. Oczywiście będziesz potrzebować płatnej subskrypcji, aby uzyskać dostęp do YouTube TV (patrz poniżej).

Na stronie Roku

YouTube TV w sklepie internetowym RokuRoger Fingas / Android AuthorityThe Channel Store jest również dostępny za pośrednictwem strony internetowej Roku. Jeśli zalogujesz się na swoje konto Roku i odwiedzisz wykazy w YouTube i YouTube TV, możesz kliknąć Dodaj kanał przycisk, aby wysłać aplikacje do wszystkich urządzeń Roku pod tym samym loginem. Pamiętaj, że może być konieczne wymuszenie pobierania, przechodząc do Ustawienia > System > Aktualizacja systemu > Sprawdź teraz na Twoim Roku.

W aplikacji mobilnej

Aplikacje Roku na Androida i iOS są głównie nastawione na zdalne sterowanie i przeglądanie kanału Roku. Jeśli jednak wyszukujesz YouTube lub YouTube TV, znajdziesz oferty z: Dodaj kanał przyciski podobne do tych na stronie Roku. Jako rozwiązanie awaryjne zawsze możesz użyć kopii ekranu, jeśli masz na telefonie YouTube i/lub YouTube TV lub jeśli otworzysz te usługi w przeglądarce internetowej Windows. Kliknij ten link, aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje.Urządzenia Apple muszą korzystać z AirPlay i każdy powinien przejść do Ustawienia > System > Kopia lustrzana ekranu na swoim urządzeniu Roku i przełącz Podpowiedź lub Zawsze pozwalać. Jeśli wybierzesz to pierwsze, będziesz musiał autoryzować za pomocą pilota za każdym razem, gdy chcesz wykonać kopię lustrzaną zawartości. Jeśli używasz telewizora Roku lub listwy dźwiękowej, upewnij się również, że Szybki start TV jest włączony, idąc do Ustawienia > System > Zasilanie.

Ile kosztuje YouTube TV na Roku?

rozjemcaJohn Callaham / Android AuthorityYouTube TV jest jak dotąd dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, a pakiet podstawowy kosztuje co najmniej 64,99 USD miesięcznie po bezpłatnym okresie próbnym. Obejmuje to ponad sto kanałów, nieograniczone nagrywanie DVR i maksymalnie sześć profili użytkowników. Będziesz musiał zapłacić dodatkowe 9,99 USD miesięcznie za 4K Plus, które w miarę możliwości podnosi rozdzielczość do 4K i odblokowuje oglądanie w trybie offline na DVR. Możesz wydać jeszcze więcej, jeśli chcesz zintegrować usługi takie jak HBO Max, Showtime lub Shudder, ale warto to robić tylko wtedy, gdy nie płacisz już za nie osobno — nie ma specjalnej zniżki w YouTube. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android