3 najlepsze głośniki Bluetooth do 500 euro – z ekskluzywnym kodem rabatowym

3 najlepsze głośniki Bluetooth do 500 euro – z ekskluzywnym kodem rabatowym

Pudełka od JBL, Bose i Sony: W tym bieżącym przeglądzie przedstawiamy najlepsze przenośne głośniki z Bluetooth, które można znaleźć w sklepach za mniej niż 500 euro.

Omówione tutaj głośniki Bluetooth to dzięki wbudowana bateria Może być używany w podróży, dzięki czemu możesz go używać przez kilka godzin bez podłączenia do prądu. Chociaż niektóre modele mają gniazdo, głównym źródłem muzyki i mowy jest połączenie bezprzewodowe przez Bluetooth (Zasięg: ok. 10 metrów). Telefony komórkowe, tablety, laptopy i odtwarzacze MP3 z Bluetooth mogą być używane jako odtwarzacze. Większe głośniki BT są czasami nazywane „boombox” lub „ghetto blaster”.

diabeł boomster

Notatka z 09.12.2022: Ekskluzywny rabat! W Teufel możesz być na bieżąco 30 Euro zaoszczędź na zakupie, jeśli użyjesz kodu rabatowego w koszyku N4N-8Z3E-ET6 wykupuje. Minimalna wartość zamówienia to 300 euro.

Do oferty: Boomster w Teufel

Końcówka dźwiękowa GIGA Prostopadłościenna, stabilna obudowa. U góry praktyczny uchwyt do przenoszenia. Z przodu wyświetlacz, z tyłu antena. Z Diabelski Boomster (spójrz na producenta) jest tak prosty, tak logiczny i tak dobry. Trzecia generacja (2021) pudełka pokazuje, jak udana koncepcja może być dalej rozwijana w znaczący sposób.

Umierać Udogodnienia są kompleksowe i nie pozostawia nic do życzenia: zewnętrzne odtwarzacze można podłączyć przez AUX-IN, głośnik (w przeciwieństwie do swoich poprzedników) jest zamknięty i wodoodporny, zintegrowane radio (DAB+ i FM), dzięki Multipoint Bluetooth, dwa telefony komórkowe mogą pozostać podłączone jednocześnie sterowanie odbywa się opcjonalnie za pomocą dołączonego pilota. Brakuje tylko jednej aplikacji na smartfona – jeśli w ogóle jej brakuje. Dźwięk jest fenomenalny jak na tę klasę wielkości, szczególnie głęboki bas i jeden ogólnie zrównoważony głos może inspirować.

Teufel Boomster 2021 (Źródło zdjęcia: GIGA)

Szkoda, że ​​bateria (około 18 godzin muzyki na jednym ładowaniu) musi być ładowana zewnętrznym zasilaczem. Waga jest również nieco wysoka na spontaniczny spacer do parku, ale nie ma problemu w pomieszczeniu. Dobrze wiedzieć: Do częstego użytku na zewnątrz Teufel ma alternatywę w swojej ofercie z lżejszym i jeszcze bardziej wytrzymałym Rockster Cross (patrz producent).

Stefan BubeckStefan Bubeck, redaktor GIGA, ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej, zwłaszcza audio.

Pudełko na buty pełne dźwięków

Dobra, przyznaję, że jestem fanem Teufel Boomster. Pokonał mnie ten potężny pudło rezonansowe pierwszej generacji (2014). Może ma to coś wspólnego z faktem, że lubię uważnie słuchać muzyki i właściwie rzadko pozwalam, by dźwięczała w tle. A im bliżej słuchasz, tym ważniejsze jest posiadanie kompletnego, dokładnego i wciągającego przekazu. Przy mini głośnikach w formacie torebkowym trzeba iść na kompromisy (głębokość basu, dynamika, efekt stereo). W klasie wielkości Boomstera (o pudełku po butach) i przy dobrze wykonanym tuningu dźwięku wygląda to inaczej – to znaczy brzmi inaczej. Mianowicie bardziej bez wysiłku, asertywnie i ekspresyjnie: tutaj zaczyna się prawdziwa przyjemność z muzyki.

Zalety:

Bardzo dobry i bardzo głośny dźwięk Przykładowe wyposażenie (AUX, DAB+, VHF, Multipoint Bluetooth) Wodoodporność wg IPX5

Niedogodności:

Zewnętrzny zasilacz Niewielki ciężar (3,75 kg)

Przenośny głośnik domowy Bose

Dźwięk dookólny („dźwięk 360 stopni”) ma swoje zalety, na przykład, gdy głośnik stoi na środku stołu lub gdy grupa przyjaciół zebrała się na kocu piknikowym. Przetwarzane szczególnie wysokiej jakości Przenośny głośnik domowy Bose (patrz Otto) emituje muzykę we wszystkich kierunkach i dlatego jest szczególnie odpowiedni w takich sytuacjach. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym teście GIGA przenośnego głośnika domowego Bose.

Bose Portable Home Speaker (Źródło zdjęcia: GIGA) Bose Portable Home Speaker teraz od 329,90 € w Amazon

Cena może być teraz wyższa. Cena od 09.12.2022 06:23

Jak sama nazwa wskazuje, przenośny głośnik domowy Bose to Głośnik WiFi (obsługuje np. AirPlay 2), który dzięki wbudowanej baterii możesz zabrać ze sobą również na zewnątrz (wtedy odtwarzanie przez Bluetooth). Bardzo podobnym technicznie konkurentem byłby Sonos Move. Więcej głośników WiFi znajdziesz w naszym poradniku zakupowym.

Zalety:

Bogaty dźwięk dookoła Dobre wykonanie, praktyczny uchwyt do przenoszenia Obsługuje Bluetooth i WLAN

Niedogodności:

Trudne pozycjonowanie wewnątrzStabilny, ale nie głośnik zewnętrzny

jeśli Alternatywa bez obsługi WLAN Bose ma w swoim asortymencie SoundLink Revolve+ II (zobacz w Amazon). Ten model oferuje również dźwięk 360 stopni i jest nieco tańszy niż przenośny głośnik domowy Bose.

Sony SRS-XP700

chcesz imprezować Ani trochę, z piosenkarzem i autorem tekstów w pokoju i kieliszkiem białego wina. Nie, okna muszą się trząść, budkę należy po prostu zburzyć: Rammstein, Pan-Pot, Cardi B i Scooter! Cóż, w takim razie nie potrzebujesz konwencjonalnego głośnika Bluetooth, ale tak zwanego pudełka imprezowego. Jednym z najpopularniejszych modeli jest Sony SRS-XP700 (Zobacz na MediaMarkt), który przy wysokości 70 centymetrów i wadze 16,9 kg konkuruje z pełnowymiarowym systemem stereo.

Głośniki imprezowe SRS-XP700 (źródło zdjęcia: Sony) Pudełko imprezowe Sony SRS-XP700 od 399,99 EUR w MediaMarkt

Cena może być teraz wyższa. Cena od 09.12.2022 21:11

Zgodnie z oczekiwaniami, dźwięk jest mocno basowy i idealnie nadaje się na imprezy. Należy jednak wziąć pod uwagę, że wytrzymałość (do 25 godzin) może być znacznie krótsza przy włączonym „megabasie” i zwiększonej głośności.

Zalety:

Potężny dźwięk na zewnątrz i w większych pomieszczeniach Dobry sprzęt (oświetlenie imprezowe LED, wejście AUX) Obsługuje Bluetooth 5.0

Niedogodności:

Nie nadaje się do plecakówWaży tyle co rowerW klasie cenowej i rozmiarowej Sony SRS-XP700 jest więcej alternatywy: Popularny wśród klientów Amazon jest JBL PartyBox 310 (patrz Amazon), który jest tam jednym z bestsellerów w kategorii produktów.

Test głośnika Bluetooth: tak wybrano rekomendacje

Sam korzystałem ze wszystkich omówionych tutaj urządzeń Bluetooth. Szczegółowe raporty z testów niektórych produktów można znaleźć tutaj na GIGA, które są powiązane z odpowiednim modelem. Próbki testowe były nam zazwyczaj udostępniane przez producentów. Dodatkowo prezentowane są prelegenci, którzy otrzymali szczególne pochwały od klientów oraz prasy branżowej i są polecani do zakupu.

Również w Przedział cenowy do 200 euro Oto kilka dobrych głośników Bluetooth:

Więcej wskazówek i Ogólne informacje o głośnikach Bluetooth znajdziesz w naszym poradniku:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android