2 Google Nest Mini + 6 miesięcy Spotify za 30 euro

2 Google Nest Mini + 6 miesięcy Spotify za 30 euro

Na Czarny Piątek berlińczycy z Tink ABSOLUTNIE chcą, abyś kupił nowy sprzęt Google – i wspieraj to niemal niemoralnymi ofertami. Na przykład są dwa (!) Smartspeakery Google Nest Mini za mniej niż 30 euro ! Oraz 6 miesięcy Spotify Premium. Nie, nie żartuję.

Google Nest Mini wygląda prawie tak samo jak jego poprzednik Home Mini, jeśli chodzi o berlińską niezgrabność (tu w Berlinie można też powiedzieć, że miejski naleśnik), ale został delikatnie poprawiony: nieco bogatszy dźwięk, 3 2 mikrofonów, łatwiejsza obsługa dzięki czujnikowi zbliżeniowemu i – Jehowo! – Wreszcie otwór na spodzie, ułatwiający montaż na ścianie, przyciąga uwagę inteligentnych klientów. Plus stare mocne strony: Asystent Google jako (w moich uszach) lepszy asystent głosowy niż Alexa i Siri, część nadaje się również jako odbiornik audio Chromecast i dzięki temu może odtwarzać z niezliczonych aplikacji audio ze smartfonów, ze Spotify za pośrednictwem klientów podcastów i Aplikacje radiowe online aż po Plex i YouTube Music.

Dlaczego powinieneś teraz kupić dwa Nest Mini? Cóż, z jednej strony podwójne opakowanie Nest Mini w Tink kosztuje teraz prawie o połowę mniej za 29,95 euro, niż Google zwykle chce jednego z nich, lol. Po drugie, te dwa można również sparować jako głośniki stereo. Po trzecie, Tink oferuje również 6 miesięcy Spotify Premium jako kupon dla nowych klientów w ramach oferty specjalnej.

Zróbmy matematykę: Google Nest Mini zwykle kosztuje 59 euro w Google Store, z czego dwa to 118 euro. Spotify Premium na sześć miesięcy kosztuje 59,94 euro. Tak więc za 30 euro otrzymujesz równowartość prawie 180 euro . (Tak, porównanie trochę się opóźnia, ponieważ Nest Mini jest zwykle tańszy w Czarny piątek, ale mam nadzieję, że i tak rozumiesz mój punkt widzenia). Jedna z najlepszych ofert na Czarny piątek dla miłośników inteligentnego domu.

Więcej ofert Nest Audio na Czarny Piątek

Mogę tylko gorąco polecić „surfowanie” po stronie Tink w Czarny piątek. Albo nie, bo jeśli jesteście fanami inteligentnego domu, prawdopodobnie wydacie tu dużo pieniędzy. Kilka najważniejszych informacji do przejrzenia:

2 × Google Nest Hub + 6 miesięcy Spotify za 99,95 euro Google Nest Hub + Google Nest Mini + 6 miesięcy Spotify za 69,95 euro 3 × Google Nest Audio + 6 miesięcy Spotify za 157,95 euro

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android