11 pokazów, takich jak Pierścienie Mocy, aby podrapać swędzenie Władcy Pierścieni

11 pokazów, takich jak Pierścienie Mocy, aby podrapać swędzenie Władcy Pierścieni

Długo oczekiwana seria prequeli Władcy Pierścieni od Amazon Prime Video wreszcie się pojawiła. Jeśli jesteś fanem, jesteś w dobrym towarzystwie, ponieważ gigant e-commerce twierdzi, że The Lord of the Rings: The Rings of Power przyciągnął 25 milionów widzów w ciągu pierwszych 24 godzin transmisji strumieniowej w Prime Video. Tak więc, jeśli szukasz czegoś do obejrzenia między odcinkami, możesz być na rynku dla większej liczby programów, takich jak The Rings of Power. Masz szczęście! Żyjemy w prawdziwym złotym wieku telewizji fantasy. Istnieje tytuł dla każdego fana. Lubisz programowanie dla dzieci? A może brutalna przemoc? Zamiatanie romansu? A może bardziej lubisz parodię? Będziesz miał co oglądać.
Zobacz też: Najlepsze oryginalne programy Prime VideoPrzeczytaj naszą listę najlepszych programów, takich jak Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy. A jeśli nie sprawdziłeś nowej, inspirowanej Tolkienem, oryginalnej serii prequeli, możesz ją obejrzeć na Prime Video, klikając poniższy link.
Główne logo wideoAmazon Prime VideoAmazon Prime Video oferuje dostęp do tysięcy filmów i programów telewizyjnych do streamowania. Obejmuje to świetne oryginalne programy i filmy, takie jak The Boys i The Tomorrow War. Możesz także zarejestrować się w innych usługach premium w Amazon Prime Video.

Programy takie jak Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy

Wiedźmin

Wiedźmin - ukazuje się jak pierścienie mocyJeden z największych hitów Netflix, Wiedźmin śledzi zmutowanego łowcę potworów, który sprzedaje swoje usługi potrzebującym, próbując (i bezskutecznie) trzymać się z dala od ludzkich spraw. Oparty na książkach polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego i z udziałem Henry’ego Cavilla, Wiedźmin jest jednym z najlepszych programów, takich jak The Rings of Power, które możesz teraz streamować.

Mroczny Kryształ: Wiek Oporu

Brea in The Dark Crystal: Age of Innocence - pokazuje jak pierścienie mocyKlasyk fantasy Jima Hensona i Franka Oza z 1982 roku The Dark Crystal łączy wiele motywów z Władcą Pierścieni. Jej bohaterami są dwaj „Gelflingi”, którzy muszą ocalić swój świat, podróżując z kawałkami rozbitego kryształu w nadziei, że uda im się złożyć je z powrotem i przywrócić spokój i porządek, podobnie jak Frodo, który musi podróżować, by zniszczyć Jedyny Pierścień. The Dark Crystal: Age of Resistance to krótkotrwała kontynuacja serii Netflix, w której Gelflings musi ponownie walczyć z ciemnymi mocami, które zagrażają egzystencji.

Koło Czasu

Rosamund Pike z koniem w Kole czasuOparte na serii książek fantasy autorstwa Roberta Jordana i Brandona Sandersona, Koło Czasu to serial podobny do Władcy Pierścieni: Pierścienie Mocy w podobny sposób, w jaki książki wiele zawdzięczają Władcy Pierścieni. Potężna czarodziejka poszukuje grupy młodych ludzi, przekonanych, że jednym z nich jest „Odrodzony Smok”, postać o wielkiej magicznej sile, która wróżyła albo uratuje świat, albo go zniszczy.

Dom Smoka

Milly Alcock i Paddy Considine w House of the Dragon – pokazy jak pierścienie mocyJako prequele do własności fantasy z ogromnymi fandomami, wydane niemal w tym samym czasie, House of the Dragon i The Rings of Power naturalnie przyniosły wiele porównań, w tym nasze własne tutaj w Android Authority. Obaj są wprawdzie zupełnie inni, ponieważ prequel Game of Thrones dotyczy mrocznej i surowej polityki bardziej niż high fantasy, ale istnieje podobne poczucie oglądania znajomych twarzy i światów, ponieważ rodzina Targaryenów na początku rości sobie prawo do władzy nad Westeros. dni ich panowania.

Awatar: Ostatni Władca Powietrza

Awatar: Ostatni Władca PowietrzaPrawdopodobnie jeden z najlepszych programów animowanych wszech czasów, Avatar: The Last Airbender to świetny i przyjazny dzieciom program, taki jak The Rings of Power. Podobnie kronika różnych klanów — niektórych sprzymierzeńców, niektórych będących w stanie wojny — przedstawienie wyobraża powrót potężnego Awatara, takiego, który może kontrolować wszystkie cztery żywioły i łączy narody Wody, Ognia, Ziemi i Wiatru.

Kroniki Shannary

Kroniki Shannary ukazują się jak pierścienie mocyOparta na trylogii The Sword of Shannara autorstwa Terry’ego Brooksa, The Shannara Chronicles śledzi grupę bohaterów, którzy chronią starożytne, magiczne drzewo, aby powstrzymać wygnane demony przed powrotem do ich rodzinnego świata i sianiem spustoszenia. Występuje w nim Austin Butler, który później zagrał króla rock and rolla w Elvisie z 2022 roku.

Przestrzeń

Sezon szósty ExpansJedną z największych zalet nowej serii prequeli Władcy Pierścieni jest jej wielkoskalowa, szczegółowa budowa świata. Innym przedstawieniem, takim jak The Rings of Power w tym względzie, jest The Expanse. Choć osadzony w kosmosie w odległej przyszłości, The Expanse wyobraża sobie bogaty i w pełni rozwinięty świat, z walczącymi frakcjami na Ziemi, Marsie i Pasie Asteroid, składającym się z przekonujących postaci, które wyrzeźbią sobie życie w obliczu apokaliptycznych zagrożeń. The Expanse jest jedną z najlepszych serii science-fiction wszech czasów i warto ją sprawdzić.

Jego ciemne materiały

Lyra i Pan w swoich ciemnych materiałach - ukazuje się jak pierścienie mocyTa koprodukcja BBC i HBO jest jednym z najlepszych programów, takich jak The Rings of Power i jedną z najlepszych adaptacji fantasy. Oparty na książkach Philipa Pullmana o tym samym tytule, serial opowiada o próbach zrozumienia świata przyrody przez dziewczynę, wywołując gniew religijnej klasy rządzącej. Ucząc się skakać w różne wszechświaty, w tym nasz własny, zbiera informacje o źródłach magii i ludzkiej duszy.

Piaskun

Mężczyzna i młoda kobieta spacerują po cmentarzu w The Sandman – nowość na Netflix w sierpniuPomimo zerowego zaangażowania w serial, niektórzy z bardziej głośnych, rasistowskich krytyków Pierścieni władzy skierowali swoje skargi na Neila Gaimana. Zamieszanie może wynikać przynajmniej częściowo z adaptacji fantasy strumieniowej Gaimana, The Sandman, która również została absurdalnie skrytykowana za zróżnicowaną obsadę. Popularny serial Netflixa uwalnia Boga marzeń po stuleciu więzienia. Teraz podróżuje po świecie, naprawiając rzeczy, spotykając inne potężne istoty we współczesnym świecie. Pomimo kilku poważnych różnic, The Sandman zawiera konflikt międzypokoleniowy w magicznym świecie, a zatem jest świetnym wyborem, jeśli chcesz więcej programów, takich jak The Rings of Power.

Cień i kość

Nieco niedoceniane wydanie, Shadow and Bone Netflixa jest jednak wspaniałą, mroczną serią fantasy z bogatą, złożoną historią. Oparta na książkach Leigh Bardugo seria śledzi młodą sierotę, która odkrywa niesamowitą moc, dającą jej dostęp do wyższych klas jej magicznego świata, gdy obiecuje zmienić jej los i bieg historii.

Legenda Vox Machina

Legenda Vox Machina Amazon Prime VideoNakładanie się Dungeons & Dragons i Władcy Pierścieni jest dość oczywiste. Kultowa gra fabularna fantasy wiele zawdzięcza napisaniu JRR Tolkiena i zrodziła własne serie rozrywkowe, takie jak popularny serial internetowy Critical Role, w którym grupa aktorów głosowych gra kampanie D&D dla publiczności. Teraz Critical Role Productions przedstawia kolejną serię Prime Video, The Legend of Vox Machina, opartą na kampanii Critical Role, w której załoga obdartych najemników walczy z siłami zła.


To tylko kilka z najlepszych programów, takich jak The Rings of Power, jeśli szukasz więcej tytułów między odcinkami serii prequel Władcy Pierścieni. Jakie są twoje ulubione programy, takie jak The Rings of Power? Czy sprawdzisz któreś z nich? Daj nam znać w komentarzach. Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android