10 najlepszych aplikacji szpiegowskich na Androida, aby mieć oko na to, co ważne

10 najlepszych aplikacji szpiegowskich na Androida, aby mieć oko na to, co ważne

Aplikacje szpiegowskie nie zawsze brzmią dobrze na telefonie z Androidem. Jest jednak kilka dobrych powodów, aby go pobrać. Na przykład dzieci mogą nie zawsze znać najbezpieczniejsze sposoby korzystania z nowych telefonów. Oczywiście zawsze powinieneś zachować przejrzystość wobec swoich dzieci — lub kogokolwiek innego, kogo śledzisz — zanim zaczniesz je szpiegować. Musisz także upewnić się, że postępujesz zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi szpiegowania. Gdy już to wyjaśnisz, sprawdź naszą listę najlepszych aplikacji szpiegowskich na Androida.

Najlepsze aplikacje szpiegowskie na Androida


mSpy

LANSOWANY
Cena £: 11,66 USD z roczną subskrypcją mSpy to aplikacja zbudowana wokół idei, że wiedza jest zawsze lepsza niż nadzieja. Wyposażony w wiele funkcji, daje wyraźny obraz cyfrowego świata użytkownika. Dzięki zaawansowanemu śledzeniu GPS zawsze będziesz wiedzieć, gdzie się znajdują. Dzięki szczegółowemu monitorowaniu połączeń będziesz wiedzieć, do kogo dzwonią i kto do nich dzwoni. A dzięki monitorowaniu mediów społecznościowych — w tym Facebook Messenger, Instagram i Snapchat — będziesz wiedział, co mówią i komu to mówią. Po prostu zainstaluj mSpy na urządzeniu docelowym, a będziesz mieć na wyciągnięcie ręki zaawansowane dane szpiegowskie, a także wszelkie informacje potrzebne do podejmowania świadomych decyzji.


Cerber

Cena £: Bezpłatnie / od 5 do 43 USD rocznie Cerberus to aplikacja do śledzenia telefonu do użytku osobistego. Zgadza się — pilnuje telefonu, a nie kogoś innego. Pomaga znaleźć zgubiony lub skradziony smartfon i ma wiele dodatkowych funkcji. Obejmują one robienie zdjęć potencjalnemu złodziejowi, komendy SMS, znajdowanie telefonu na mapie, a także blokowanie i czyszczenie danych. Nie pomoże ci to śledzić urządzeń innych osób, ale możesz całkowicie szpiegować tego, kto ukradł twoje. Usługa subskrypcji zaczyna się od bardzo rozsądnej 5 USD rocznie za jedno urządzenie i rośnie od tego momentu. FlexiSpy to jedna z kilku potężniejszych aplikacji szpiegowskich na Androida. Oczywiście oznacza to, że musisz być wyjątkowo ostrożny z jego imponującymi funkcjami. Umożliwia robienie rzeczy, których ludzie mogą się obawiać, w tym włączanie mikrofonu w celu słuchania otoczenia urządzenia, monitorowanie aplikacji do czatu, zdalne przechwytywanie kamery, rejestrowanie klawiszy oraz możliwość całkowitego ukrycia się przed aplikacjami antywirusowymi i szufladą aplikacji . Cena jest tam znacznie wyższa i nie możesz dostać tej aplikacji w Sklepie Play, ale ma mnóstwo funkcji.


Połączenie rodzinne Google

Cena £: BezpłatnyGoogle Family Link - najlepsze aplikacje szpiegowskie na AndroidaGoogle Family Link to aplikacja dla rodziców, która pozwala śledzić dzieci za pośrednictwem ich konta Google. Aplikacja umożliwia przeglądanie aktywności na urządzeniu dziecka, zarządzanie aplikacjami, a nawet polecanie aplikacji. Możesz także ustawić limity urządzeń i w razie potrzeby je zablokować. Family Link zastąpiło starszą usługę Google, więc nie wszystkie funkcje były idealne w momencie uruchomienia. Niektóre osoby napotkały problemy z łącznością i błędy, ale ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie powinno działać dobrze dla większości ludzi. A co najlepsze, jest to całkowicie darmowa opcja, którą możesz wypróbować.
Znajdź moje urządzenie - najlepsze aplikacje szpiegowskie na AndroidaAplikacja Google Find My Device to prawdopodobnie najlepsza zgubiona lub skradziona aplikacja na telefon na Androida. Możesz szybko zobaczyć swój telefon lub inne akcesoria Google na mapie z ich dokładną lokalizacją. Dodatkowo możesz wyczyścić telefon, zadzwonić na niego lub zabezpieczyć (zablokować) urządzenie według własnego uznania. Jednak z Cerberusem nie można robić zdjęć ani niczego podobnego. Ogólnie rzecz biorąc, jest to prosta i prosta metoda śledzenia lokalizacji telefonu przez cały czas. Prey Anti Theft to kolejna aplikacja w stylu znajdź moje urządzenie. Ten jest całkowicie darmowy i ma kilka przyzwoitych funkcji. Obejmują one zwykły zestaw funkcji Znajdź mój telefon, takich jak śledzenie GPS, blokowanie telefonu i wysyłanie alarmów przez telefon. Jednak Prey może również robić zdjęcia aparatem, identyfikować pobliskie hotspoty Wi-Fi i śledzić takie rzeczy, jak adres MAC urządzenia. To nie jest zły zestaw funkcji, gdy otrzymujesz je za darmo.


Spyera

Cena £: 89 USD miesięcznieSpyera - najlepsze aplikacje szpiegowskie dla AndroidaSpyera to jedna z najbardziej intensywnych aplikacji szpiegowskich na Androida. Oferuje proste funkcje dla osób takich jak rodzice. Nie wyobrażamy sobie jednak przypadku użycia, w którym coś tak intensywnego jest konieczne poza zastosowaniem w przedsiębiorstwie. Ma wiele funkcji, w tym możliwość ukrycia się praktycznie wszędzie. Jest również wyposażony w obsługę zdalnego sterowania, podszywanie się pod SMS-y i wszelkiego rodzaju inne podejrzane zachowania. Jest bardzo drogi, więc nie polecamy tego zwykłym ludziom. Nie jest również dostępny w Google Play, więc musisz pobrać i pobrać aplikację z jej oficjalnej strony internetowej.


Aplikacje lokalizatora rodziny operatorów

Cena £: Bezpłatne lokalizatory rodzin operatorów to usługi lokalizacji rodziny oferowane przez operatorów komórkowych, takich jak T-Mobile, Verizon i innych. Te usługi działają zgodnie z oczekiwaniami. Możesz śledzić lokalizację dowolnego telefonu objętego Twoim planem. Zwykle zawierają takie funkcje, jak lokalizacja na żądanie, różnego rodzaju alerty i działają na większości urządzeń. Mamy tutaj połączone T-Mobile, ale możesz przeszukać Sklep Play lub zadzwonić do swojego operatora, aby sprawdzić, czy ma podobną usługę.


OEM Znajdź mój telefon

Cena £: BezpłatnySamsung Find My Mobile - najlepsze aplikacje szpiegowskieKilku producentów telefonów oferuje usługi wyszukiwania telefonów w ramach swojego oprogramowania. Jednym z godnych uwagi przykładów jest Samsung. Logujesz się na swoje konto Samsung i możesz znaleźć swoje urządzenie z jego usługą. Działa równolegle z Google Find My Device, zapewniając potężne uderzenie jeden-dwa. Możesz zablokować (lub odblokować) telefon, znaleźć go na mapie, a także inne funkcje. Warto sprawdzić, czy Twój telefon ma coś takiego.


XNSPY

Cena £: Darmowy / 59,99 USD-89,99 USD rocznie XNSPY to trochę dziwny przypadek. Ma wszystkie te przerażające funkcje, takie jak monitorowanie dzienników połączeń, śledzenie GPS, monitorowanie przeglądania stron internetowych, dostęp do czatów i wszelkiego rodzaju inne elementy śledzenia. Jest jednak bardziej przystępny cenowo niż większość jego większych konkurentów, takich jak FlexiSpy i Spyera. Wersja podstawowa pozwala spojrzeć na niektóre rzeczy, podczas gdy wersja premium pozwala spojrzeć na wszystko. Jest to dobra opcja dla firm lub rodzin, które mają trochę pieniędzy do wydania, ale rodziny mogą chcieć wypróbować Google Family Link lub Kiddie Parental Controls przed czymś potężniejszym.


Jak sprawdzić i usunąć aplikacje szpiegowskie

Oczywiście niektóre z tych aplikacji mogą być na Twoim urządzeniu bez Twojej wiedzy i możesz chcieć się tego dowiedzieć. Niestety, z tym, jak dobrze się kryją, wiele zwykłych metod nie działa zbyt dobrze. Istnieje jednak kilka sposobów, aby sprawdzić, czy coś Cię szpieguje. Aplikacja GlassWire umożliwia monitorowanie danych na Twoim urządzeniu. Możesz łatwo sprawdzić, kiedy aplikacja szpiegowska wysyła dane z powrotem do swojego hosta. Zalecamy to w pierwszej kolejności, ponieważ aplikacje szpiegowskie mogą ukrywać się przed menedżerami zadań i aplikacjami antywirusowymi, ale nie mogą ukrywać własnego wykorzystania danych. Niektóre aplikacje antywirusowe mogą nadal wykrywać aplikację, jeśli host nie ukrył jej wystarczająco dobrze. Możesz sprawdzić naszą listę najlepszych tutaj. Możesz znaleźć przewodniki po odinstalowaniu większości dużych aplikacji szpiegowskich. Na przykład, oto jeden dla FlexiSpy, a oto jeden dla mSpy. Jako rozwiązanie tymczasowe możesz przełączyć telefon w tryb samolotowy. Aplikacje szpiegowskie polegają na możliwości wysyłania danych z powrotem do hosta i nie mogą, jeśli nie masz połączenia z żadną siecią. Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz przywrócić ustawienia fabryczne telefonu. Powinno to wymazać każdą aplikację poza tymi wstępnie zainstalowanymi przez producenta OEM.


Jeśli przegapiliśmy jakieś dobre aplikacje szpiegowskie na Androida, powiedz nam o nich w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą listę aplikacji i gier na Androida.Dziękuję za przeczytanie! Wypróbuj też te:

Uwagi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Android