Zostało tylko kilka godzin: wypróbuj usługę audiobooków Amazon Audible z 70% zniżką

Zostało tylko kilka godzin: wypróbuj usługę audiobooków Amazon Audible z 70% zniżką

Popularna usługa audiobooków firmy Amazon regularnie oferuje bezpłatny miesiąc próbny, ale w ramach Prime Day 2022 członkowie Prime mogą teraz zabezpieczyć Audible na 6 miesięcy za 2,95 EUR za sztukę i zaoszczędzić 70 procent. Oferta jest ważna tylko przez kilka godzin, więc jeśli potrzebujesz, złap ją teraz. Powiemy Ci szczegóły.

Wersja: Internet

Języki niemiecki

Audible: usługa audiobooków Amazona o 70% tańsza w Prime Day przez 6 miesięcy

Każdy, kto czekał na tanią ofertę na przetestowanie Audible w spokoju, ma idealną okazję na Prime Day 2022. Możesz słuchać popularnej usługi audiobooków Amazon dziś i jutro Testuj przez 6 miesięcy za jedyne 2,95 euro za sztukę. Oferta jest jednak ważna tylko dla członków Prime. Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji Amazon Prime, możesz przetestować ją przez 30 dni bezpłatnie, korzystając z powyższego linku.

Warto, bo usługa normalnie kosztuje 9,95 euro miesięcznie. Umowa jest skierowana do nowych i obecnych klientów, ale możesz nie mieć możliwości skorzystania z oferty, jeśli korzystałeś już z subskrypcji Audible w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Od 7 miesiąca subskrypcja kosztuje normalną cenę, ale można ją anulować w dowolnym momencie, nawet w okresie testowym.

Audible: tak działa usługa audiobooków Amazon

W przeciwieństwie do bezpośredniej konkurencji lub usług strumieniowego przesyłania muzyki, nie masz pełnego dostępu do wszystkich audiobooków z aktywną subskrypcją Audible. Zamiast tego płacisz 9,95 euro miesięcznie i otrzymujesz kredyt na wybraną książkę audio. Mając aktywną subskrypcję, w każdej chwili możesz również kupić dodatkowe audiobooki w tej cenie, dzięki czemu nie jesteś ograniczony do jednego audiobooka miesięcznie.

Brzmi jak wada, ale Audible ma zdecydowanie najszerszą ofertę audiobooków na rynku i liczne ekskluzywne tytuły. Ponadto możesz zachować otrzymane audiobooki nawet po rozwiązaniu umowy. Ponadto aplikacja znacznie lepiej nadaje się do korzystania z audiobooków niż aplikacje do strumieniowania muzyki – status czytania jest zapisywany, możesz nawet zsynchronizować go z aplikacją Kindle i czytnikiem e-booków Kindle, jeśli czytasz e-booka na w tym samym czasie. Dostępne są opcje ustawień szybkości czytania i wiele więcej.

Wer Testy dźwiękowe Jeśli chcesz, zazwyczaj możesz to zrobić przez miesiąc bezpłatnie i otrzymać w zamian bezpłatną książkę audio.

Jeśli nie masz już ochoty na subskrypcję, możesz anulować Audible w dowolnym momencie, audiobooki są nadal dostępne, nawet jeśli subskrypcja jest zawieszona. Może być nawet możliwe wykupienie nowej subskrypcji Flexi, tj. dalsze korzystanie z oferty ze zniżką.

Dźwięk nie jest odpowiedni dla Ciebie? Porównaliśmy ze sobą inne znane aplikacje do książek audio:

Nasze wskazówki: Te audiobooki Audible są tego warte

Oto cztery rekomendacje dotyczące utworów muzycznych, które ostatnio bardzo nam się podobały:

Jon Krakauer: Na mroźne wyżyny

Porywający raport faktów na temat wejścia na Mount Everest w 1996 roku, które zakończyło się katastrofą. Fantastyczna lektura, aby zrozumieć, co kieruje ludzi na najwyższą górę na świecie. Jakże irracjonalne decyzje w “gorączce górskiej”, ale też przypadkowe ekstremalne zmiany pogody, czynią rzekomo bezpieczne wejście na “dach świata” niebezpieczeństwem, które wciąż kosztuje życie niemal co roku.

„Na lodowych wysokościach” w Audible

Andy Weir: Marsjanin

Mark Watney, który jest prawdopodobnie najbardziej samotną osobą we wszechświecie, utknął samotnie na Marsie i codziennie walczy o przetrwanie i powrót na ziemię z ograniczonymi zasobami i gigantyczną kreatywnością. Ta powieść science-fiction kładzie nacisk na naukę, jest w zasadzie współczesną powieścią Robinsona Crusoe i tak trzymającą w napięciu, że prawie przyspiesza bicie serca. Najpierw zobaczyłem film, potem przeczytałem książkę i jednocześnie wysłuchałem audiobooka. Pod względem treści i emocji książka w niczym nie ustępuje filmowi, a audiobook jest też znakomicie prezentowany.

“Marsjanin” (bez skrócenia) na Audible

Alina Broński: Warkocz mojej babci

Historia rosyjskich imigrantów, którzy przybyli do Niemiec w latach 80. i próbowali zadomowić się w społeczeństwie. Ale także portret rodzinny, który pokazuje, jak ultra-neurotyczna babcia robi piekło dla swojego wnuka i jak ten wnuk niepewnie się emancypuje. Niesamowicie dobra powieść tragikomiczna, świetna w audiobooku Sophie Rois.

„Warkocz mojej babci” w Audible

Delia Owens: Pieśń o rakach

Historia dziewczyny dorastającej samotnie na bagnach wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych w latach 60. XX wieku po opuszczeniu przez rodzinę. Jak dorasta, jaki ma związek z naturą i jak powoli podchodzi do ludzi. Książka to portret, studium społeczne, dramat sądowy, powieść kryminalna i romans w jednym. Opowieść jest jednocześnie brutalna i wrażliwa, a narracja niezwykle dobrze skomponowana. Bardzo mi się to podobało i przez długi czas dawało mi to do myślenia, mimo że nie lubię kryminałów ani romansów.

„Pieśń o raku” w Audible

W poniższym filmie pokazujemy dokładnie, jak działa Audible:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech