Zaprezentowano Honor Magic 6 Pro: solidny telefon z aparatem, funkcjami AI i grubą baterią

Zaprezentowano Honor Magic 6 Pro: solidny telefon z aparatem, funkcjami AI i grubą baterią

Honor zaprezentował dziś na targach MWC 2024 swój najnowszy, wysokiej klasy smartfon – Magic 6 Pro. Jest technicznie najnowocześniejszy, oferuje specjalne funkcje i oczywiście gadżety AI. Możesz dużo zaoszczędzić, gdy rozpocznie się sprzedaż.

Przedstawiono Honor Magic 6 Pro

Dzięki Magic 6 Pro Honor znów idzie na całość. Wysokiej klasy smartfon wyposażony jest w 6,8-calowy, poczwórnie zakrzywiony wyświetlacz o rozdzielczości 2800 x 1280 pikseli, pracujący z częstotliwością 120 Hz i jasność do 5000 nitów. W życiu codziennym możliwa jest jasność do 1600 nitów. Powinno to sprawić, że ekran będzie łatwy do odczytania w każdej sytuacji. Honor działa sam NanoCrystal Shield chroniąca wyświetlacz. Powinien być znacznie lepiej chroniony przed upadkami.

Magic 6 Pro jest zasilany przez Snapragon 8 Gen 3, który ma do dyspozycji 12 GB RAM-u i 512 GB pamięci wewnętrznej. Różne optymalizacje na Androidzie 14 i MagicOS 8.0 mają za zadanie zapewnić bardzo płynne działanie interfejsu. Honorowe obietnice cztery nowe wersje Androida aż do Androida 18 i pięć lat aktualizacji zabezpieczeń.

Podobnie jak Samsung w Galaxy S24, Honor w dużym stopniu opiera się na sztucznej inteligencji. Koncentruje się to przede wszystkim na aparacie i produktywności. Główny aparat ma rozdzielczość 50 MP i ma zmienną przysłonę od f/1.4 do f/2.0. Ultraszerokokątny ma także rozdzielczość 50 MP. W którym Honor daje z siebie wszystko dzięki peryskopowemu teleobiektywowi o rozdzielczości 180 MP. Jakość obrazu podczas powiększania powinna wyznaczyć nowy punkt odniesienia. Sztuczna inteligencja jest wykorzystywana wszędzie, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości.

Z przodu zainstalowano nie tylko aparat 50 MP, ale także Czujnik 3D. Powinno to umożliwić śledzenie wzroku AI. Prowadzone są na przykład eksperymenty, dzięki którym można sterować samochodem oczami:

Ale sztuczną inteligencję wykorzystuje się także w wielu innych obszarach – na przykład Ochrona danych lub produktywność, gdzie zawartość można łatwo przenosić i integrować między aplikacjami. Honor chciałby znacznie uprościć obsługę smartfona, która czasami potrafi być bardzo skomplikowana. Współpraca powinna również działać znacznie lepiej na różnych urządzeniach – laptopach, tabletach i telefonach komórkowych.

Kolejną atrakcją jest akumulator krzemowo-węglowy z chipem E1, który jest Pojemność 5600 mAh posiada. Można go nie tylko szybko naładować kablem mocą do 80 W, ale podobno jest on znacznie bardziej niezawodny w trudnych warunkach temperaturowych. Na przykład, gdy robi się bardzo zimno, akumulator krzemowo-węglowy nie tylko gaśnie. Ponadto bateria powinna mieć dłuższą żywotność. Akumulator można ładować także bezprzewodowo. Działa to z maksymalnie 66 watami.

Cena i dostępność Honor Magic 6 Pro

Honor Magic 6 Pro jest oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych. (Źródło obrazu: Honor)

Honor Magic 6 Pro jest teraz dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, ale tylko z jedną konfiguracją pamięci z 12 GB RAM i 512 GB pamięci wewnętrznej za 1299,90 euro można zamówić w przedsprzedaży. Na początek producent oferuje rabat w wysokości 300 euro, więc tak naprawdę płacicie tylko 999,90 euro (sprawdźcie Honor).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech