Zamiast 22,23 euro miesięcznie: skorzystaj z mega narzędzia bezpłatnie dzięki firmie Microsoft

Zamiast 22,23 euro miesięcznie: skorzystaj z mega narzędzia bezpłatnie dzięki firmie Microsoft

Od czasu dużej aktualizacji Momentum 2 użytkownicy systemu Windows 11 mają dostęp do wersji AI wyszukiwarki Bing firmy Microsoft i mogą zaoszczędzić 22,23 euro miesięcznie. Ponieważ ta wersja Bing jest już oparta na GPT-4 – najnowszym modelu sztucznej inteligencji OpenAI, który w rzeczywistości jest dostępny tylko dla użytkowników ChatGPTPlus. Możesz jednak używać go za darmo przez Bing – teraz bez kłopotów z czekaniem.

Wersja: Beta

Języki: niemiecki, angielski, francuski

Licencja: pełna wersja

Aktualizacja: Do tej pory, aby przetestować nową wersję Binga, trzeba było najpierw wpisać się na listę oczekujących, a następnie odczekać kilka dni na aktywację. Wygląda na to, że teraz się to zmieniło. Jak donosi serwis WindowsCentral, użytkownicy mogą już rejestrować się w celu korzystania z nowej wersji Bing i zostanie dla niego aktywowany natychmiast.

Dopiero okaże się, czy Microsoft zaoferuje tę opcję tylko przez krótki czas i ponownie aktywuje listę oczekujących w późniejszym terminie. Jeśli więc chcesz od razu wypróbować nowego Binga – a co za tym idzie także GPT-4 – powinieneś się pospieszyć, zanim Microsoft ponownie ograniczy dostęp.

Zarejestruj się, aby uzyskać podgląd nowej usługi Bing

Zwykle model GPT-4 AI jest dostępny tylko dla użytkowników ChatGPTPlus, co obecnie kosztuje równowartość 22,23 euro miesięcznie w tym kraju. Każdy, kto korzysta z nowej wersji Bing, może zaoszczędzić te pieniądze.

Windows 11: Bing jest oparty na GPT-4

Chatbot AI ChatGPT jest teraz na ustach wszystkich. Narzędzie OpenAI wywołało ostatnio spore poruszenie w branży technologicznej, ponieważ otwiera zupełnie nowe możliwości – zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i dla korporacji i firm.

Niedawno programista OpenAI wprowadził nową sztuczną inteligencję GPT-4, która jest teraz używana również w ChatGPT – ale początkowo tylko dla płacących subskrybentów ChatGPTPlus. Wszyscy pozostali użytkownicy muszą nadal zadowalać się starym modelem, którego odpowiedzi są mniej precyzyjne.

Ale z GPT-4 można też korzystać bezpłatnie – za pośrednictwem wyszukiwarki Microsoftu Bing, która od niedawna działa również pod Windows 11 ze wsparciem AI. Według oficjalnego wpisu na blogu Microsoftu Bing działa na wczesnej wersji GPT-4 od około 5 tygodni. Dalsze aktualizacje, które OpenAI wprowadza do modelu AI, powinny również wpłynąć na Bing.

Ponadto Microsoft stwierdził, że że sam też dokręcisz trochę śrubek w Bingu, tak aby funkcje tzw. „drugiego pilota” były jak najbardziej kompleksowe. Zmiany wprowadzone przez Microsoft opierają się przede wszystkim na opiniach użytkowników, którzy już pracują z nowym Bingiem.

Firma Microsoft zapewnia krótki wgląd w korzystanie z nowego Bing w filmie:

Nowy Bing w Windows 11

W ten sposób korzystasz z nowej wersji usługi Bing

Jeśli chcesz wypróbować nową wersję Bing AI, można łatwo zarejestrować się do oficjalnej wersji zapoznawczej.

Zarejestruj się, aby uzyskać podgląd nowej usługi Bing

Nie możesz jednak rozpocząć natychmiast po rejestracji. Rejestrując się, zostaniesz wpisany jedynie na listę oczekujących. Z reguły jednak zostaniesz aktywowany do podglądu po kilku dniach.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech