YouTube Vanced: najlepsze alternatywy bez reklam

YouTube Vanced: najlepsze alternatywy bez reklam

Bez reklam aplikacja YouTube o nazwie „YouTube Vanced” nie jest już oficjalnie dostępna do pobrania. Oto najlepsze alternatywy, jakie mogliśmy znaleźć.

YouTube Vanced: NAJLEPSZĄ alternatywą jest NewPipe

NewPipe to klient YouTube na smartfony z Androidem i bardzo dobra alternatywa YouTube Vanced. Niestety brakuje ważnej funkcji, która dla wielu jest prawdopodobnie ważna.

Brak rejestracji na własnym koncie YouTube (brak synchronizacji) Kanały można subskrybować wyłącznie w aplikacji Max. 3x prędkość filmów wideo Nie można wyłączyć blokowania reklam (jeśli chcesz wspierać kanały) Regulowana rozdzielczość filmów (w celu zmniejszenia zużycia danych) Komentarze można czytać, ale nie można ich pisać Sterowanie gestami w zakresie głośności/jasności Import istniejących subskrypcji YouTube Open source i slim (8 MB)

Aplikacja nie wyświetla również reklam, obsługuje odtwarzanie w tle i obraz w obrazie oraz może pobierać filmy z YouTube lub tylko towarzyszącą im ścieżkę dźwiękową. Dodatkowo w razie potrzeby filmy można odtwarzać 3 razy szybciej lub przewijać do przodu lub do tyłu co 10 sekund poprzez dwukrotne dotknięcie krawędzi ekranu. Istnieje również możliwość sterowania głośnością i jasnością za pomocą gestów.

Niestety nie możesz zalogować się na swoje konto YouTube. Nadal możesz jednak subskrybować kanały, importować subskrypcje kanałów ze swojego konta YouTube lub dodawać filmy do playlist. Jednak NewPipe nie synchronizuje subskrypcji i list odtwarzania z rzeczywistym kanałem YouTube, ponieważ nie ma między nimi porównania.

NewPipe jest bardzo dobrą alternatywą dla „YouTube Vanced”.  (Zdjęcie: GIGA)NewPipe jest bardzo dobrą alternatywą dla „YouTube Vanced”. (Źródło obrazu: GIGA)

Interfejs NewPipe można dostosować do własnych potrzeb. W naszym przykładzie najpierw wyświetla się zakładka z aktualnymi filmami z subskrypcji, następnie playlista do obejrzenia później, a na końcu przegląd wszystkich playlist. Historia wideo jest wyświetlana jako czwarta zakładka. Piąta zakładka pokazuje nazwy wszystkich subskrybowanych kanałów, gdzie można nimi zarządzać.

Wniosek

Jeśli więc możesz zrezygnować z komentowania i synchronizacji z własnym kanałem YouTube w NewPipe, otrzymasz smukłą aplikację YouTube bez reklam i z praktycznymi funkcjami.

Pobierać

NewPipe można pobrać z alternatywnego sklepu z aplikacjami F-Droid lub jako plik APK ze strony internetowej apkmirror.com. Tutaj pokażemy Ci, jak samodzielnie zainstalować pliki APK. Możesz także znaleźć aplikacje o podobnej nazwie w „Sklepie Google Play”, ale nie jest to oryginalna aplikacja NewPipe.

Grayjay jako druga alternatywa dla „YouTube Vanced”

Grayjay to bardzo dobra alternatywa dla „YouTube Vanced”, którego współautorem jest YouTuber technologiczny Louis Rossmann. Robi wszystko, co potrafi aplikacja YouTube, tylko bez reklam i z większą liczbą funkcji. Możesz także użyć go do komentowania, jeśli jesteś zalogowany:

Personalizacja interfejsu użytkownika (wybór wyświetlanych zakładek takich jak: Playlisty, Home View, Historia, Pobrane. Jednoczesne wyświetlanie filmów z innych platform takich jak: Rumble, Odysee, PearTube, SoundCloud, Patreon i Twitch (niektóre są w fazie beta) .Druga alternatywna sekcja komentarzy o nazwie „Polycentric”, która jest widoczna tylko dla użytkowników aplikacji Grayjay.Tworzenie i zarządzanie profilami.Regulowana rozdzielczość filmów (w celu mniejszego zużycia danych)Kontrola głośności/jasności za pomocą gestów.Funkcja importu/eksportu ustawień.

Pobierać

Aplikacja może być korzystać za darmoale posiada zintegrowaną funkcję płatności w ramach „Więcej„ > „Kaufen„. Jeśli więc podoba Ci się aplikacja, możesz podziękować jej twórcom, płacąc. Grayjay jest dostępny w sklepie Google Play na Androida:

Szary Jaj

SkyTube jako trzecia alternatywa dla „YouTube Vanced”

SkyTube nie jest tak dobry jak NewPipe czy Grayjay, ale jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz używać NewPipe, wymienimy to jako drugą najlepszą alternatywę. Zasadniczo NewPipe robi wszystko, co SkyTube może zrobić lepiej i więcej. Sam SkyTube domyślnie uzyskuje dostęp do interfejsu NewPipe. Można to również zobaczyć w bardzo podobnych, ale ograniczonych ustawieniach aplikacji. Aplikację można także pobrać ze sklepu z aplikacjami F-Droid.

SkyTube to tylko cień NewPipe.  (Zdjęcie: GIGA)SkyTube to tylko cień NewPipe.  (Zdjęcie: GIGA)SkyTube to tylko cień NewPipe. (Źródło obrazu: GIGA)

Jako trzecią alternatywę polecamy oryginalną aplikację YouTube ze względu na brak dobrych alternatyw. Jeśli znasz dobrą alternatywę, napisz nam ją w komentarzach pod artykułem.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech