Wyślij anonimowy e-mail – tak zrobisz to dobrze!

Wyślij anonimowy e-mail – tak zrobisz to dobrze!

W Internecie nikt nie jest tak naprawdę anonimowy. Wysłanie anonimowego e-maila nie jest zatem takie proste. Zebraliśmy kilka opcji i wskazówek.

Ważna wskazówka z góry: jeśli chcesz wysłać anonimowego e-maila, aby kogoś obrazić lub wysłać mu nielegalne dane, musisz być bardzo, bardzo sprytny i ostrożny. Chociaż większość dostawców anonimowych usług pocztowych tego nie deklaruje, natychmiast udostępniają wszystkie dane na żądanie organów ścigania. Aby uzyskać prawdziwie anonimową wiadomość e-mail, którą niezwykle trudno namierzyć, należy stworzyć złożoną infrastrukturę techniczną.

Na przykład możesz ukryć się w sieci Tor, a następnie poszukać tam raczej wątpliwej komercyjnej usługi VPN. Tam otwierasz konto i płacisz anonimowo. Następnie możesz skontaktować się z dostawcą anonimowych usług e-mail przez tunel VPN i wysłać swoje e-maile. Ale nawet wtedy nie jest pewne, które dane dotyczące połączeń ostatecznie zdobędzie policja. Więc… strzeż się! Oczywiście dotyczy to również anonimowego wysyłania SMS-ów.

Aby ukryć swój adres IP podczas pisania anonimowej wiadomości e-mail, należy użyć serwera proxy. Film pokazuje rozwiązanie:

chrispc-anonymous-proxy-pro-anonym-surfen-24939.mp4

Anonimowe e-maile ze zwykłego konta – najprostszy przypadek

Jeśli otworzysz konto e-mail u dostawców takich jak Gmail, GMX i Co, to zgodnie z zasadami faktycznie powinieneś tam podać swoje poprawne dane osobowe, ale oni z trudem mogą to kontrolować. Jednocześnie nie ma również żadnych zasad zabraniających otwierania wielu kont. Jeśli więc chcesz wysłać anonimowego e-maila i być może nawet otrzymać odpowiedź na adres nadawcy, to jest to zdecydowanie najłatwiejszy sposób.

Nie muszę podawać swojego prawdziwego imienia, jeśli chcę wysłać anonimowego e-maila

Wszyscy ci dostawcy zapewniają interfejs poczty internetowej, dzięki czemu nie trzeba nawet zakładać własnego konta w programie pocztowym. Nazwę nadawcy można wybrać dowolnie, a przeciętny odbiorca takich e-maili nie może dowiedzieć się, kto je wysłał. W każdym przypadku dostawcy usług pocztowych mogą udostępniać dane połączenia wyłącznie na podstawie orzeczenia sądu. Tak długo, jak będziesz zachowywał się przyzwoicie, nie zostaniesz bez wątpienia zidentyfikowany jako nadawca. W najgorszym przypadku nagłówek e-maila w tekście źródłowym zawiera adres IP, z którego został wysłany e-mail. Ale zwykły użytkownik nie może połączyć się z nadawcą.

Zasadniczo jest to najprostszy wariant, który ma również tę zaletę, że możesz również otrzymywać odpowiedzi w ten sposób. Jednak dla bezpieczeństwa powinieneś wysłać wiadomość e-mail z interfejsu poczty internetowej, aby nie ujawniać identyfikatorów komputerów, takich jak nazwy sieci.

Otrzymuj anonimowe e-maile – fałszywy adres e-mail

Jeśli szukasz anonimowych e-maili, nie zawsze chodzi o anonimowe wysyłanie e-maili. Czasami po prostu nie chcesz podawać swojego prawdziwego adresu e-mail podczas rejestracji na stronie, ale potrzebujesz możliwości otrzymania np. linku potwierdzającego.W takim przypadku potrzebujesz anonimowego adresu e-mail przekierowania . Następnie wpisujesz swój fałszywy adres e-mail i gdy tylko ktoś tam napisze, wiadomość e-mail jest przekazywana na rzeczywiste konto.

Istnieje duża liczba dostawców w tym zakresie. Główny problem z tak zwanymi jednorazowymi adresami e-mail polega na tym, że operatorzy witryn szybko dowiadują się, skąd pochodzą takie adresy, a następnie blokują je w celu rejestracji. Dlatego trzeba ciągle szukać nowych usług.

Oto niewyczerpująca lista:

AddressFunctionstrashmail.com Oferuje anonimowe adresy e-mail, w których możesz wybierać spośród różnych domen. Jest nawet wtyczka do Firefoksa. wyrzuć adres e-mail. com działa tylko online. Anonimowy adres e-mail działa przez 24 godziny i można go odbierać i czytać na stronie internetowej dostawcy.byom.deDziała również tylko online. Tylko domena jako rozszerzenie adresu. Zwiększa to ryzyko odrzucenia oferty.spoofmail.deGerman, wybór 4 domen. Trwa przez 24 godziny.

Następna strona: Wysyłaj anonimowe e-maile bez rejestracji i konta

Wysyłaj anonimowe e-maile – bez rejestracji i konta

Oczywiście istnieją również specjalne strony, z których można wysłać anonimowy e-mail. Nie potrzebujesz konta ani rejestracji. Po prostu wpisz adres odbiorcy, napisz temat i e-mail i gotowe! Jednak nie oczekuj tutaj odpowiedzi. Wszystko powinno pozostać anonimowe i nieskomplikowane.

anonimowy e-mail anonimowyPo prostu wysłać anonimowego e-maila w międzyczasie? Następnie z Anonimową…

Oto kilku dostawców:

AdresFunkcjaAnonimowamyszNieskomplikowany, rzeczywista dostawa jest losowo opóźniona do 12 godzin, aby utrudnić identyfikację nadawcy.5ymailTrochę skomplikowany w użyciu. Jeśli się zarejestrujesz, możesz również otrzymywać odpowiedzi. Do 15 minut opóźnienia, możliwe załączniki!

Wniosek

Jak już wspomniano we wstępie, naprawdę anonimowe e-maile możesz wysyłać tylko wtedy, gdy dokładnie się ukryjesz. Dla małego żartu przydają się jednorazowi dostawcy z anonimowymi jednorazowymi adresami e-mail. Dla anonima. Istnieją fałszywe adresy nadawców, takie jak TrashMail. A jeśli chcesz po prostu komunikować się anonimowo, po prostu utwórz bezpłatne konto e-mail pod fałszywym nazwiskiem.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech