Wskazówka od Amazona: szczoteczka soniczna Xiaomi o czasie działania 180 dni jest bezkonkurencyjna pod względem ceny

Wskazówka od Amazona: szczoteczka soniczna Xiaomi o czasie działania 180 dni jest bezkonkurencyjna pod względem ceny

Elektryczne szczoteczki soniczne są dostępne na Amazon za grosze. Jednak Xiaomi ma teraz w ofercie naprawdę ciekawy model, który rozwiązuje jeden z największych problemów: według producenta żywotność baterii wynosi prawie pół roku.

Szczoteczka soniczna Oclean Flow za 24 € na Amazon

Wśród bestsellerów Amazona w kategorii „elektryczne szczoteczki do zębów” dominują producenci Philips i Braun. Dostępne są w szerokiej gamie wersji, wyposażone w różne funkcje i tryby czyszczenia. Każdy musi sam przekonać się, czy inteligentne szczoteczki do zębów z połączeniem z aplikacją rzeczywiście czyszczą zęby. Dla wielu ważna jest jednak żywotność baterii. Szczególnie wyróżnia się tutaj model producenta Oclean Przepływ OcleanaKtóry Żywotność baterii rewelacyjnie 180 dni obiecuje. Obecnie elektryczna szczoteczka soniczna jest przeznaczona wyłącznie do użytku domowego 23,59 Euro dostępne (zobacz na Amazon). Aby uzyskać cenę, musisz Aktywuj kupon o wartości 3 euro na stronie produktu. Przy okazji: Oclean jest częścią chińskiego producenta elektroniki Xiaomiktóra znana jest w tym kraju przede wszystkim ze swoich smartfonów.

Elektryczna szczoteczka soniczna Oclean Flow z baterią wystarczającą na 180 dni i 5 trybami szczotkowania

Elektryczna szczoteczka soniczna Oclean Flow z baterią wystarczającą na 180 dni i 5 trybami szczotkowania

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.11.2023 godz. 9:13

Co potrafi elektryczna szczoteczka soniczna Oclean?

Do obietnicy 180 dni należy oczywiście podchodzić z ostrożnością, gdyż zależy ona także od tego, jak często i jak długo myjemy zęby. Jeśli wierzyć recenzentom Amazona, w praktyce bateria wytrzymuje średnio trzy miesiące, co w porównaniu z tym i tak jest niezwykle długie. Ogólnie rzecz biorąc, Oclean Flow uzyskał bardzo dobrą ocenę 4,4 na 5 możliwych gwiazdek. Klienci Amazon szczególnie doceniają doskonały stosunek ceny do wydajności, dobrą skuteczność czyszczenia i długą żywotność baterii. Krytykuje się stosunkowo wysoką cenę wymiennych główek szczoteczek. Kosztują około 4 euro za sztukę, czyli mniej więcej tyle samo, co produkty Philips, Braun and Co.

Oclean Bürstenköpfe, 6 StückOclean Bürstenköpfe, 6 Stück

Główki szczoteczek Oclean, 6 sztuk

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.11.2023 08:56

Jeśli niekoniecznie potrzebujesz oryginału, możesz wybrać także tańsze zamienniki od Oclean.

Zestaw 6 wymiennych szczoteczek pasujących do szczoteczek sonicznych OcleanZestaw 6 wymiennych szczoteczek pasujących do szczoteczek sonicznych Oclean

Zestaw 6 wymiennych szczoteczek pasujących do szczoteczek sonicznych Oclean

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.11.2023 godz. 11:48

Oprócz 2-minutowego timera, który co 30 sekund przypomina o zmianie obszaru szczoteczki, szczoteczka soniczna ma 5 trybów szczotkowania i wydajność czyszczenia 76 000 ruchów na minutę.

W ofercie również: inteligentna szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite

Elektryczna szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite z kolorowym wyświetlaczem, wyjątkowo cichaElektryczna szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite z kolorowym wyświetlaczem, wyjątkowo cicha

Elektryczna szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite z kolorowym wyświetlaczem, wyjątkowo cicha

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.11.2023 godz. 11:48

Jeśli posiadasz Żywotność baterii 35 dni wystarczy i chcesz, aby zamiast tego Twoja szczoteczka miała kilka inteligentnych funkcji, to wszystko Oclean X Pro Elite lepszy wybór (widok na Amazon). Obok jednego Kolorowy wyświetlacz oferuje model Pro 4 tryby czyszczenia (Czysty, Wrażliwy, Masaż, Wybielanie), 32 poziomy intensywności i jeden Czujnik ciśnienia. Ponadto według producenta powinno szczególnie cicho Być. W Amazon oszczędzasz obecnie 44 procent w porównaniu do sugerowanej ceny detalicznej i otrzymujesz inteligentną szczoteczkę soniczną za 55,99 euro (zamiast 99,99 euro).

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech