Wskazówka dla wtajemniczonych w Disney +: dorośli też uwielbiają ten serial dla dzieci

Wskazówka dla wtajemniczonych w Disney +: dorośli też uwielbiają ten serial dla dzieci

Australijski serial animowany „Bluey” emitowany jest w ponad 60 krajach i jest światowym hitem. Co kryje się za serialem o psiej rodzinie i jak możesz streamować Bluey w Niemczech?

Bluey to seria, którą wszyscy kochają

„Trzylatki pokochają tę kreskówkę o psiej rodzinie. Ale być może największymi fanami są dorośli komentatorzy na TikToku”, zauważa redaktorka Wired Amelia Tait, podsumowując fenomen „Bluey”. Ten program jest kochany przez publiczność i krytyków po prostu dlatego, że jest tak dobry. Kathryn VanArendonk z Vulture posuwa się nawet do stwierdzenia, że ​​jest Bluey „najlepszy program dla dzieci naszych czasów” połączenia.

Bluey to niebieski szczeniaczek, który wraz z rodziną przeżywa różne codzienne przygody (źródło zdjęcia: Ludo Studio. Na licencji BBC Studios Distribution Ltd.)

Na portalu filmowym IMDB serial jest obecnie w świetnej formie ocena 9,5 z 10 punktów. Dla porównania: Inne popularne programy dla dzieci, takie jak „Świnka Peppa” (6,3 punktu) czy „My Little Pony: Przyjaźń to magia” (7,7 punktu) wypadają znacznie słabiej. Bluey był w stanie wygrać upragnioną w 2019 roku Nagroda Emmy za najlepszy program dla przedszkolaków (Źródło: Guardian).

O co chodzi z Blueyem?

Według studia produkcyjnego Ludo, Bluey to ujmująca, niewyczerpana sześciolatka Blue Heeler, która uwielbia przekształcać życie rodzinne w nieograniczone, zabawne przygody przekształcić. To także odpowiada na jedno z najczęściej zadawanych pytań w Internecie: Czy Bluey to chłopiec czy dziewczynka? Zarówno Bluey, jak i jej siostra Bingo są kobietami. Chodzi o treść prawdziwe codzienne sytuacjektóre powinny być dobrze znane rodzinom z małymi dziećmi: Jak Bluey uczy się jeździć na rowerze (S1E11), nie może zasnąć (S1E8) lub Bluey i Bingo odwiedzają dziadka (S2E27).

Zabawa i nauka z mamą: seria Bluey jest interesująca nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców (źródło zdjęcia: Ludo Studio. Na licencji BBC Studios Distribution Ltd.)

Ponieważ interakcja z tatą „Bandit Heeler” i mamą „Chilli Heeler” zawsze odgrywa główną rolę, serial interesujące również dla rodziców. Mogą w zabawny sposób zastanowić się nad własnymi interakcjami z dziećmi. „Przyjmuję tylko rady rodzicielskie od rodziców Bluey. Te psy wiedzą, co robią” – komentował z przymrużeniem oka jeden z widzów serialu dla dzieci.

Gdzie można obejrzeć Bluey w Niemczech?

Od Bluey jest tak daleko 3 sezony, łącznie 141 odcinków. Jesteś w Niemczech Disney+ do dyspozycji. Usługa przesyłania strumieniowego online jest płatna (od 8,99 euro/miesiąc).

Stefana BubeckaStefan Bubeck, redaktor GIGA, ekspert w dziedzinie elektroniki użytkowej, zwłaszcza audio.

Bluey jest rzeczywiście wysoce zalecany

Przy tak wielu „programach dla dzieci” zadaję sobie pytanie, kto to wymyślił i czy aspekty edukacyjne odegrały w ogóle jakąś rolę. Tym bardziej odświeżająca jest australijska produkcja Bluey, która radzi sobie bez gorączkowych śledzących ujęć, przemocy i przerażających momentów. Chodzi po prostu o codzienne życie rodzinne io to, jak dzieci w zabawny sposób poznają swój świat. Emocje są przedstawione w namacalny sposób, humor nie jest zaniedbany i nawet jako dorosły człowiek można wiele wynieść z serialu.

Przejdź bezpośrednio do ofert subskrypcji Disney+

Ścieżka dźwiękowa to Bluey wiele języków do wyboru, oprócz angielskiego (w oryginale) także niemiecki, hiszpański, polski i turecki. Według Disney+ klasyfikacja wiekowa to „0 lat”, czyli bez ograniczeń. Ze względu na liczne dialogi program jest najbardziej interesujący dla dzieci, które już potrafią mówić.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech