WhatsApp ma 9 zasad, których nie możesz złamać

WhatsApp ma 9 zasad, których nie możesz złamać

Dziki Zachód na WhatsApp? Żartujesz sobie? Mówisz to poważnie! Choć czasami wydaje się, że w przypadku Messengera nie ma żadnych zasad, jest dokładnie odwrotnie. Ujawniamy 9 zasad, których nie należy łamać w WhatsApp. W przeciwnym razie ryzykujesz wydaleniem.

Wersja:2.23.12.75

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Zasady WhatsApp, których nie powinieneś łamać

WhatsApp to najpopularniejszy komunikator na świecie. Bez zasad to nie działa. Właśnie dlatego grupa ma to w warunkach użytkowania określił dziewięć ważnych zasadktórego nikomu nie wolno złamać. W przeciwnym razie konto zostanie zablokowane.

Obrażać użytkowników
Niedozwolone jest obrażanie, grożenie lub nękanie innych użytkowników, a także składanie lub udostępnianie wypowiedzi rasistowskich lub obraźliwych pod względem etnicznym.
Podżegaj do przemocy
WhatsApp nie może być używany do nawoływania do przemocy ani do działań nielegalnych lub w inny sposób niewłaściwych. Dotyczy to również udostępniania treści przedstawiających brutalne przestępstwa.
Fałszywe wiadomości
Komunikator nie może być używany do rozpowszechniania fałszywych wiadomości zawierających celowe kłamstwa, wprowadzające w błąd lub wprowadzające w błąd stwierdzenia.
Wyślij spam
Użytkownicy WhatsApp nie mogą rozpowszechniać „komunikacji takiej jak wiadomości masowe”. Zabronione jest także korzystanie z funkcji „automatycznego wysyłania wiadomości” lub „automatycznego wybierania numeru”. Wiadomości i rozmowy, które zostały wcześniej nagrane i wysłane automatycznie o określonej godzinie, są niedozwolone. Jest tylko wyjątek, jeśli masz zgodę WhatsApp.
Udawanie innej tożsamości
W WhatsApp nie ma wymogu posiadania prawdziwego imienia i nazwiska. Użytkowników można zidentyfikować jedynie na podstawie numeru telefonu. Imię można wybrać dowolnie. Nie wolno tu udawać innej osoby. Ale pseudonimy są dozwolone.
Rozpowszechniaj złośliwe oprogramowanie
Pliki można również przesyłać za pośrednictwem WhatsApp. Niedozwolone jest używanie programu Messenger do rozpowszechniania wirusów lub innego złośliwego oprogramowania.
Szpiegowanie użytkowników
Nie wolno szpiegować użytkowników za pośrednictwem WhatsApp. Nie wolno pozyskiwać żadnych informacji od użytkowników ani na ich temat w sposób niedopuszczalny lub nieuprawniony.
Zbyt częsta zmiana numerów telefonów komórkowych
WhatsApp jest powiązany z numerem telefonu komórkowego. Nie ma konta, na które logujesz się za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Jeśli zbyt często zmieniasz numer telefonu komórkowego, WhatsApp może w pewnym momencie wykluczyć Cię z procesu weryfikacji.
Zhakuj WhatsApp lub zmanipuluj kod
Każdy, kto spróbuje włamać się do komunikatora lub w jakikolwiek sposób manipulować kodem, zostanie natychmiast zablokowany.

W filmie opowiemy Ci, co możesz zrobić w WhatsApp:

Musisz sam zgłosić naruszenia WhatsApp

WhatsApp śledzi naruszenia tylko wtedy, gdy użytkownicy zgłoszą niewłaściwe postępowanie. Ponieważ wiadomości są szyfrowane od początku do końca, w przypadku zauważenia problemów musisz sam podjąć działania. Tylko wtedy WhatsApp będzie mógł coś z tym zrobić.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech