Vodafone CallYa: Taryfy przedpłacone z 5G oferują teraz więcej

Vodafone CallYa: Taryfy przedpłacone z 5G oferują teraz więcej

Vodafone zaktualizowało swoje taryfy przedpłacone CallYa i oferuje teraz znacznie większą ilość danych za tę samą cenę. Każdy, kto chce elastycznie surfować i wykonywać połączenia w sieci 5G dostawcy, ma teraz kilka opcji do wyboru.

Zobacz wszystkie taryfy CallYa w Vodafone

Vodafone CallYa: nowy pakiet taryfowy od 0 €

Vodafone po raz kolejny zrewidował swoje portfolio taryfowe CallYa i teraz oferuje klientom więcej ilości danych 5G za te pieniądze. To obejmuje „Allnet Flat S” teraz 6 GB zamiast 4 i „Allnet Flat M” 10 GB zamiast 8. Podwyższona została także taryfa podstawowa „CallYa Start 1 GB”. i teraz ma 100 darmowych minut/SMS-ów zamiast 50 (patrz Vodafone). Nic się nie zmienia w przypadku popularnego „CallYa Digital” z wolumenem danych 20 GB 5G za 20 euro. To również można nadal rezerwować Pakiet roczny z 50 GB za 99,99 euro rocznie (widok w Vodafone).

Taryfy Vodafone CallYa w skrócie

CallYa Classic 0 GB

od 0,00 €

CallYa Start 1 GB

od 4,99 €

CallYa Allnet Flat S 6 GB

od 9,99 €

CallYa Allnet Flat M 10 GB

od 14,99 €

CallYa Digital 20 GB

od 20,00 €

CallYa Black bez ograniczeń

od 79,99 €

Taryfa roczna CallYa 50 GB

od 99,99 €Szczegóły taryfyWolumen danych0 GB (3 centy za MB)1 GB6 GB10 GB20 GBNieograniczony50 GBCena0 euro (co 4 tygodnie)4,99 euro (co 4 tygodnie)9,99 euro (co 4 tygodnie)14,99 euro (co 4 tygodnie) 20 euro (co 4 tygodnie) 4 tygodnie) 79,99 euro (co 4 tygodnie) 99,99 euro (co 365 dni) Kredyt na start 10 euro za przeniesienie numeru telefonu 10 euro za przeniesienie numeru telefonu 10 euro za przeniesienie numeru telefonu 10 euro za przeniesienie numeru telefonu 10 euro za przeniesienie numeru telefonu 10 euro za przeniesienie numeru telefonu 10 euro za przeniesienie numeru Telefonia i SMS-y 9 centów za minutę/SMS do wszystkich sieci niemieckich Ryczałt za telefon i SMS-y do sieci Vodafone Ryczałt za telefon i SMS-y do wszystkich sieci niemieckich Ryczałt za telefon i SMS-y do wszystkich sieci niemieckich Ryczałt za telefon i SMS-y do wszystkich sieci w Niemczech Ryczałt za telefon i SMS-y do wszystkich sieci w Niemczech Ryczałt za telefon i SMS-y do wszystkich sieci w Niemczech Roaming UE wliczony w cenę wliczony w cenę wliczony w cenę Inne zalety Brak opłaty podstawowej (płacisz tylko za to, z czego korzystasz) 100 minut/ SMS z Niemiec do innych sieci UE wliczony w cenę 200 minut/SMS z Niemiec do innych sieci UE w cenie 500 minut/SMS z Niemiec do innych sieci UE wliczony w cenę Zapłać wygodnie (pobranie z konta bankowego) 500 minut/SMS z Niemiec do innych sieci UE w cenie 2400 minuty/SMS z Niemiec do innych sieci UE w cenie Dostępne w Vodafone 0,00 € Vodafone 4,99 € Vodafone 9,99 € Vodafone 14,99 € Vodafone 20,00 € Vodafone 79,99 € Vodafone 99,99 €

Vodafone CallYa: Oto zalety

Wszystkie taryfy CallYa obejmują Najnowszy standard komunikacji mobilnej 5G i surfujesz po szybkiej sieci Vodafone z maksymalną szybkością 500 MBit/s przy pobieraniu i 100 MBit/s przy przesyłaniu. Ceny są stosunkowo tanie i jedno Nie ma opłaty za połączenie. Dodatkowe zalety:

Karta SIM, zwana także „kartą bezpłatną”, jest całkowicie za darmo. Opcjonalnie także jako eSIM bez plastiku dostępny. Możesz zabezpieczyć swoją subskrypcję co cztery tygodnie za pomocą aplikacji „MeinVodafone”. dodatkowa ilość danych (100 megabajtów za darmo). Pomachaj, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu Kredyt na start 10 euro.


Zobacz wszystkie taryfy CallYa w Vodafone

Vodafone CallYa Digital – cyfrowa karta przedpłacona

Specjalny Dobry stosunek jakości do ceny Z naszego punktu widzenia oferty taryfowe „CallYa Digital”. Ponieważ jest to taryfa przedpłacona, którą można anulować w dowolnym momencie, i tak nie podejmujesz żadnego ryzyka. Przed dokonaniem rezerwacji należy jednak wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Nie ma kontroli kredytowej, ale podczas rezerwacji taryfy musisz podać dane swojego konta bankowego. CallYa Digital nadal jest taryfą na kartę, jednak cena podstawowa jest odliczana poprzez polecenie zapłaty. Ma to tę zaletę, że nie musisz aktywnie doładowywać swojego kredytu. Jak sama nazwa wskazuje, CallYa Digital jest jednym z nich taryfa czysto cyfrowa. Nie ma telefonicznej obsługi klienta, istnieje jedynie możliwość skontaktowania się z dostawcą za pośrednictwem aplikacji MeinVodafone, WhatsApp lub czatu serwisowego Vodafone.

Jeśli nie masz z tym problemu, możesz uzyskać zryczałtowaną stawkę za wszystkie sieci i SMS-y z 20 GB w sieci 5G Vodafone w bardzo rozsądnej cenie.

Niewłaściwa oferta? Skorzystaj z naszego kalkulatora taryf, aby znaleźć taryfę na telefon komórkowy dostosowaną do Twoich potrzeb:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech