Usługi transmisji strumieniowej anime: tutaj możesz legalnie oglądać anime online w Niemczech

Usługi transmisji strumieniowej anime: tutaj możesz legalnie oglądać anime online w Niemczech

Dla wielu fanów japońskiej animacji transmisje anime to jedyne rozwiązanie umożliwiające dostęp do kolejnych odcinków ich ulubionego anime tak szybko i niedrogo, jak to możliwe. Niestety, tylko kilka witryn do przesyłania strumieniowego w Internecie jest legalnych i wspiera przemysł anime. Tutaj przedstawiamy legalne usługi przesyłania strumieniowego anime dla niemieckich fanów, które zapewniają nowe hity i klasyki z Japonii.

W ostatnich latach sytuacja fanów anime w Niemczech znacznie się poprawiła. Niemniej jednak może minąć miesiące, a nawet lata, zanim hitowy serial z Japonii będzie dostępny tutaj. A potem wydania Blu-ray i DVD często wydają się nieproporcjonalnie drogie w porównaniu do zachodnich produkcji.

Możliwe rozwiązanie problemu: usługi przesyłania strumieniowego specjalizujące się w anime. Chociaż wybór rośnie również w przypadku konwencjonalnych dostawców usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon i Disney+ – przy ogromnej ofercie z Japonii wiele nadal pozostaje nieodkrytych przez dużych dostawców wideo na żądanie. I tu właśnie wchodzą w grę specjalne usługi przesyłania strumieniowego anime.

Crunchyroll

Amerykański serwis streamingowy „Crunchyroll” został uruchomiony w 2006 roku i stał się największym dostawcą legalnych transmisji strumieniowych anime w Ameryce Północnej. Usługa VoD od kilku lat dostępna jest także w Niemczech i po przejęciu „Anime-on-Demand” oraz „Wakanim” jest obecnie serwisem z największym wyborem anime w tym kraju.

Część katalogu możesz przeglądać bezpłatnie z reklamami. Dzięki członkostwu „Fan” otrzymujesz pieniądze 6,99 euro miesięcznie Dostęp do wszystkich treści i symulacji w jakości HD i bez reklam.

Sprawdź ofertę Crunchyroll

Ukryj się

Podobnie jak „Crunchyroll”, „Hidive” to także amerykańska usługa przesyłania strumieniowego anime. Od 2018 roku niemieccy klienci również mogą tu wykupić abonament – ​​jednak tutaj korzenie są znacznie bardziej widoczne.

Jeśli chcesz wypróbować „Hidive”, powinien biegle posługiwać się językiem angielskim. Seriale i filmy oferowane są zazwyczaj w oryginale z napisami (OmU) lub z angielską ścieżką dźwiękową. Napisy są zazwyczaj dostępne tylko w języku angielskim. Koszty abonamentu 4,99 dolarów miesięcznie Możesz nam zapłacić kartą kredytową lub PayPal.

Sprawdź ofertę Hidive

Telewizja Akiba Pass

Niemiecki dystrybutor anime „Peppermint Anime” oferuje własną usługę przesyłania strumieniowego „Akiba Pass TV”, która jest ściśle oparta na typowych pudełkach DVD z anime.

Jak zwykle nie ma typowego modelu ryczałtu, za pomocą którego można przeglądać całą zawartość dostawcy. Zamiast tego bądź tutaj Pakiety od 10 do 13 odcinków jedna seria opcjonalnie dla 10 euro pożyczonych cyfrowo (90 dni) lub na Sprzedawany cyfrowo za 20 euro.

Zobacz ofertę telewizyjną Akiba Pass

Aniverse (najlepsze kanały wideo)

Jako klient Prime na Amazon możesz rozszerzyć katalog anime o „Prime Video Channel”. Dla dodatkowych 6,99 euro miesięcznie aby zarezerwować kanał „Aniverse”.

Sprawdź co ma do zaoferowania Aniverse

Kostenlose Anime-Strumienie? – Netzkino, TV NOW i Joyn

Jeśli nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy, ale chciałbyś od czasu do czasu obejrzeć seriale lub filmy anime, warto zainteresować się ofertami „TV NOW”, „Joyn” i „Netzkino”.

Biblioteki multimediów RTL i ProSiebenSat.1 oferują dobrze znane anime, znane z programów telewizyjnych odpowiednich kanałów. W niektórych przypadkach można tu także zobaczyć całe sezony seriali, które nie znalazły jeszcze miejsca w niemieckiej telewizji.

Netzkino to legalny portal wideo na żądanie, finansowany z przychodów z reklam, dzięki czemu umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów i seriali za darmo i bez rejestracji. Sekcja anime jest stosunkowo łatwa do opanowania, ale w przypadku konia w prezencie…

A co z Wakanim i anime na żądanie?

„Anime on Demand” (AoD) to usługa przesyłania strumieniowego oferowana przez niemieckiego dystrybutora DVD z anime „AV Visionen”. Pod koniec 2019 roku „Crunchyroll” przejął spółkę-matkę „VIZ Media Europe Group”, po czym powstał plan połączenia dwóch usług przesyłania strumieniowego anime. 8 grudnia 2021 r. usługa „Anime na żądanie” została ostatecznie zamknięta; większość z ponad 5000 odcinków i filmów anime, a także niemieckie duby można teraz znaleźć na Crunchyroll.

Podobny los spotyka „Wakanim”. Po przejęciu w marcu 2022 r. treści dawnego francuskiego serwisu przesyłania strumieniowego zaczęto przenosić do Crunchyroll. Po prawie półtora roku usługa zostanie oficjalnie wyłączona 3 listopada 2023 roku.

Eksperci od anime pytali: Czy potrafisz rozpoznać 99 seriali na podstawie jednego zdjęcia?

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech